Перейти до змісту

Христіан розбився насмерть


odna

Рекомендовані повідомлення

Інфа на ВН.

Несподівана, дуже болюча для рідних смерть, залишилась дрібна дитина. R.I.P. хорошій людині. :(

P.S. Трохи сумнівався, перш ніж відважився написати цю інфу. Особисто не був знайомий. Скоріше, знайомий через знайомих. Близькі мені люди знають його батька (до речі, одного із перших "рухівців", він родом із львівщини, тому троха незвичне для наших країв прізвище та імя). Самого "меншого Шимоновича" запамятав за публікацією в одній місцевій газеті кінця 90-их, в ній було яскраво описано його піонерство у велорусі, для чого і кого він то робить, а головне, чим відрізняється його їзда від поїздок "Українами" та "Мінськами" або шосейних перегонів. В ній було описано і його співпрацю із молодими людьми (дехто з них теперішні бордівці-велоактивісти). З його слів пропагувалось навіть пиво як ідеальний напій для довгих виснажливих поїздок на тих роверах, якими він захоплювався і навчав захоплюватись інших.

Ставши "бордівчанином", зрозумівши, що тут бігають "велолосі", але не будучи одним із них і не маючи наміру якось перетнутись "в реалі", все думав, що той, про кого я колись читав в газеті, син знайомих моїх близьких - на форумі з ніком одного з активних велорухівців, якнайбільше подібний характером. І ось ця тема розставила всі крапки над "і".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Познайомились ми з Шимановичем-молодшим(доти тільки чув про нього від свого батька-психіатра) в 2001році, познайомив нас Міщук Діма »Глобус»(можливо, пам`ятає його хтось, зайняв друге місце в 2001 році в велоперегонах), і до Християна ж я і притягнув свій перший гірський «ровер»(як любив висловлюватись тоді Шимонович) на ремонт і обладнання. Тоді і їздили-то на байках у Луцьку буквально кілька чоловік, один одного всі знали в обличчя, було їх приблизно шість-сім,не більше. Після цих відвідин приходилось досить частенько бувати в гостях у цього фаната велосправи(не побоюся цього слова). Востаннє ж притягнув я його на вічний спочинок(у всякому випадку так наївно думав, доки не побачив відреставрованим) у середині далекого 2003 року, коли досить раптово на Тещиному Язику підрізала маршрутка, і потрапив у досить неприємну автопригоду. Але кого з нас оминула така участь? Впевнений, що небагатьох. Магазину «Велозони» тоді, звісно, не було, запчастини були тільки у Християна(по його легенді, замовляв у товариша із Польщі), тому вся велотусовка час від часу збиралась у або біля двору Шимановичів у Ліпінах, добряче нервуючи цим його батька, який, до речі, тоді балотувався у міську раду. Нервувала, тому що він вважав, що психіатр мусить займатись свом призванням, більше часу присвячуючи своїй професії, а не ганяючи як очманілий та надудлюючись пивом(кон`яком) кожен божий день, адже Християн принципово горілки не вживав(хоча один раз я його спіймав на гарячому, коли він з колегою розбавив по закінченню кон`яку медичний спирт, ну, та це інша історія:)). Був тоді у Християна жовтий Джант(дюраль до нас тоді ще не дійшов), був коричнево-чорний БМВ, який розкладався на кілька частин, купа(десь з двадцять) харківських «Туристів» у підвалі, ще якісь недорогі байки, і кілька «диванів», які час від часу успішно продавались, і не менш успішно поповнювались. Про запчастини, які були на вагу золота, і говорити було нічого – у Християна вони були. Не завжди, «наїздами», але БУЛИ.

З Шимановичем-молодшим пов`язано немало кумедних історій. Так, на Новий рік він надіслав фото на сайт Шимано, де купа дефіцитних (а головне – дорогучих!) Діорів валялося у туалетному унітазі(зараз це, можливо, і не було б настільки дотепно, але пригадайте той час, коли навіси Діор мали вибрані, це ще той час, коли інтернет йшов через модем 56К, із специфічним звуковим супроводом і неможливістю розмовляти по телефону під час прийому-передачі даних..)Так, такі жартики були в стилі Шимановича, хоча варто віддати належне, у відповідному листі на його ім`я прийшли посміхаючі смайлики, ТАМ жарт оцінили). Інша кумедна історійка була з собаками, які бачили перед собою грізного суперника, і, (як ми можем собі домислити) намагаючись затоваришувати, бігали з ним наввипередки з роззявленими пащеками. Або хто, наприклад, не пам`ятає історію, як на теремнівських ставках під ним провалився лід , коли він з групою молодих ентузіастів показував глядачам трюки на замерзлому льодові..недостатньо, очевидно, замерзлому.. або ж який не витерпів над собою наруги веловершників.

Християн був складною натурою, він якщо захоплювався, то надовго, і своєму хобі не зраджував. Що його змусило змінити байк на автівку? Напевно, та ж думка про солідність, адже, кожен чоловік до 40 років повинен себе реалізувати, бути успішним, та й без автомобіля у господарстві не обійтися. Людиною він був неординарною, якщо купував, то речі ці були ним виважені та раритетні, як наприклад, його «Полонез», чи, до прикладу, колекція телефонів «Sagem»..щоправда, нитку його колекціювання я втратив десь зо два роки тому, цілком можливо, він усе комусь відпродав..така у нього була натура! Якщо захоплювався – наполегливо йшов до мети!

Він був гарною людиною, із властивими людям достоїнствами та недоліками. Людиною, яка боролась із сірістю буття, чого-чого, а його було важко незапам`ятати, він відразу врізався в пам`ять. Земля йому – пухом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю как-то почтить память что-ли...

очень хотел сделать это, непременно на закате. в местах, которые Христиан так любил и где я, к сожалению, его уже не застал...

byechrsos.jpg

пусть горит в память о друге..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-го числа у Христиана день рожденья. Можно собраться друзьям на той поляне, где он когда-то любил праздновать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Христіан розбився насмерть"

Такое смс я получила сегодня в 4 утра.

Це смс надіслав я... Я в той вечір я Crazy3D, і Vov4ik чекали його приїзду... він мав заїхати за дружиною і приїхати до нас...

Він для нас був набагато більше чим друг... Пляшка коняку так і не була відкрита... так і стоїть чекає його...

Вічна пам'ять!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9-го числа у Христиана день рожденья. Можно собраться друзьям на той поляне, где он когда-то любил праздновать

Я пропоную спочатку зібратись на його могилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може хтось відповісти де похований Христіан? якщо хтось може повідомити - напишіть на форум. багато хто його знав на жаль пізно діхнався про загибель. Хоча б тоді де поховали?

відразу дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як трапилась аварія, чия провина? Мені спершу сказали, що усе трапилось неподалік від "Епіцентру", десь там Християн виїзджав на швидкості із повороту; удар ТІРа був настільки сильний, що "Полонез" відкинуло і він ще й до всього врізався у стовп на обочині. Потім мені сказали, що аварія відбулась у Прилуцькому. Хто щось знає точніше? На місті аварії якийсь пам"ятний знак(хрест)поставили, як зазвичай це роблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може хтось відповісти де похований Христіан? якщо хтось може повідомити - напишіть на форум. багато хто його знав на жаль пізно діхнався про загибель. Хоча б тоді де поховали?

відразу дякую.

відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в себе багато цікавих фоток, ось одне з них post-727-0-43159700-1319498768_thumb.jpg) я думаю дехто з формучан впізнає себе.

До речі в кого є бажання й фізична можливість, час, допомогти сімї Христіана, він будував будинок який хотів накрити старовинною черепицею (сам з допомогою друзів)

Ми сьогодні розпочали підготовку до її вкладення, нам потрібно буде ще декілька чоловік, щоб її підносити і передавати.

Всім охочим допомогти прошу залишити свої координати мені в ПМ, я в свою чергу як тільки ми все підготуємо, вам передзвоню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мої телефони

0953467956

0937606713

0986679245

Володя

Всіх бажаючи прошу телефонуйте.

Ми вже на будові,

на борді сиджу в основному в ночі тому самому телефонувати не зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є бажання й фізична можливість, час, допомогти сімї Христіана, він будував будинок який хотів накрити старовинною черепицею (сам з допомогою друзів)

ось розташування новобудови http://g.co/maps/4wz4z Завтра з 10:00 і десь до 18:00 будем продовжувати підготовку - перебивання дошок на даху та сортування та чистку черепиці.

P.S. Потрібні вільні руки в зручний для вас час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато часу йде на чистку черепиці дротяною щіткою.

DSC0248.jpg

Робота ця на землі. Хлопці та дівчати беріть щось типу такого:

szczot_drut_th.jpg

і на годинку, другу в Ліпіни на стройку.

во карта:

post-9086-0-68242900-1319603774_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядя Христіан був дуже дорогий для мене і моєї родини...

він робив дуже багато хорошого, він завжди старався допомогти у всьому!

він був золотою людиною

хто тут посив фотографії поскідувати?? в мене їх море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

9 листопада виповнилося б 40 років нашому зятю,Христіану. Не судилося.....Дякую всім за співчуття і теплі слова. Для мене він ,як старший син. З першої зустрічі він припав мені до душі і я йому повірила,що мою доню він не скривдить і зробить її щасливою. От тільки ж ніхто не сподівався, що щастя таке коротке... Не можу змиритися з думкою,що такий життєлюб,романтик в душі,доброї вдачі молодий чоловік пішов з життя. Як він любив і пишався своїми синами і стільки мав планів на майбутнє.Так завзято працював на будівництві свого дому,щоб до свого 40- річчя накрити дах. Земний уклін всім,хто зголосився і допоміг цю справу завершити в пам"ять про Христіана. Друзі пізнаються в біді,а їх у нього багато. Бережіть себе і хай біди обминають вас. А Христіану світла пам"ять і Царство небесне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЛ. Вечер. Луна сквозь низко летящие тучи пытается осветить 55-й район, карьер, стиралку, тропы.

Луч фонаря выгрызает в густом тумане слепящий туннель, забравший тебя навсегда.

Маячок кроваво-красными вспышками боли напоминает о точке невозврата, внезапно оставшейся позади.

Тихо, сумрачно, одиноко - но в то же время спокойно и как-то ближе к ...

С Днём Рождения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Христиана больше с нами нет.........................

Я познакомился с Христианом в 1988г. в общаге № 5 Лембергского мединститута, жили в одной комнате на практике, перед первым курсом. И в течение достаточно длительного время держались вместе, потом наши пути немного разошлись свои интересы, компании, но всегда когда встречались я был рад видеть Христиана, поговорить с ним "за жизнь", узнать как дела. Последний раз встретился с Христианом в 1997г, я уезжал в Москву, посидели, поговорили выпили кофе, коньяку и разошлись пожелав друг, другу удачи. Последние несколько лет пытался найти его в инете, и вот сегодня яндекс выкинул эту единственную ссылку "Христіан розбився насмерть - Lutsk Board - Луцкий форум - Борда". Это был светлый человек.............. Написал, был, нет его образ всегда будет со мной.

Вечная память ........http://content.foto.mail.ru/mail/bybnovae/_animated/i-1561.gif"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...