Перейти до змісту

3-й етап АКЗУ "ХС в Карповій долині" 30 жовтня, Рівне


Merck

Рекомендовані повідомлення

Ну напишу і я пару слів.Хоч сумнівась шо вложусь в пару)))

Скажу що еміціями був перевовнений і ось чому.

В Дніпропетровську памятаю Тімцо каже, типу народу буде багато, рви зі старту щоб зайняти позицію...не вийшло тоді..не виспаний та і не був я сильн заряжений на гонку.

Стою на старті..зліва Соболь..ззаді брат...справа через поляну бачу шкодера..урса і не помню де вже стояв...чую що починається мандраж яког не було в Дніпропетровську..серце калатає шо дурне..роблю по звичці декілька максимальнео глибоких вдохів...старт.

роблю максимально швидко пару обертів..пропускаю шосерів пару штук якись мтб ще втиснувся..вїзжаю на просіку десь 5 чи 6...трохи пилюки..спускаюсь акуратно щоб не впасти не дай бог..так себе і настрював головне ніде не впасти бо там такі поворои на спусках що разок моно впасти і гонка закінчиться...спереді деіклька чоловік ідуть щільно немає як обігнати навіть..накидую одну передачку бері лівіше по полю впритул до якогось чувака обхожу..вклинюсь між кимось обхожу..йду 4 -й.... тягун шосери трохи всежтаки тормозять...один перед ді мною ледь не впав..обхожу зліва...всередині все розпирає згордості блін хоч на одному крузі а йду 3 тій..спуски підйоми..звісно що ривок так просто не дався стартовий..але знову ж таки вірно Юра Тімцо казав потім тебе хто треба обжене але далі вже їдеш своїм темпом типу позицію зайняв і це важливо..

так і сталося..обійшов здається якись шосер ще...потім урса і Мерк.

Мерк ще кидає таку фразу типу засильно високий взяв темп..мабуть думав що я буду друшляти далі... :rolleyes:

Оглядуюсь назад цк вже на другому колі ззаді наскільки я помню їде гонщик в червоному шлемі..згадую що то Сварус..згадую Панський ліс і то як він обігнав мене..бере спотривня злість..максимум зосердженості на поворотах..тримаю рівно більш менш дихання..на тягун на другому крузі таки викрутив..бо на першому ті шосери як стали на педалі тіки їх і бачили задушила жаба..збився і пішов пішки...так коло і доїзжаем..вдалося пару метрів на тягуні відіграти..це бодрить..значить все ще можливо..додаю води не пю потихеньку повертаю..крики КОЗАК давай ...на першому тягунові на вершині оглядуюсь наче ще відірвавсяюючи то не він вже був..спуск на поляну майже не торможу повороти повороти спуски..чую якась тріщотка..блін...додаю знову шо можу..оглядуюсь нікого..глюки :smile3:

то була моя тріщотка...Сваруса не видно..як потім виявилось у нього порвався цеп....спереді нікого не видно..ззаді теж..і так ще майже три круга їхав сам...на 3 і 4 виктувив таки на тягун..на пятому преед тягуном добрав шосера..він видно чи впав чи що бо ледь бідолаха їхав..перед тягунов він тупо спішився...я зробив те саме..бо в ногах уже було не то що на 3 крузі..далі вже доїзжаючи фінішую...виложився на всі сто..всі підходять кажуть що молодець..від городсті чесно аж розпирало.

Дякую всім хто привітав з хорошим результатом це було дуже приємно :closedeyes:

Як результат 5 місце і чесним та не простим трудом зароблена грамота :ok2:

Порадувала Віка..приїхала з оглядового і каже щосб типу не може не поїду..але молодець поїхала..доїхала..і це головне..і теж грамота за 5 місце молодець, а ти не хотіла бач ще їхати.

ти себе перемогла і це головне :ok:

Yaruk теж 5-й :D

Брат приїхав 10, теж молодець..їхав як не як на полусліках і перший раз був на гонці.

була ще задумка памятаю сісти на колесо до Шкодера..але його я помітив коли їхали на 4 крузі за поляною стартовою..відривчик уже був непогяний помню..і прокричав що було мочі Шкодер Давай!!. :)

Траса дуже класна..але якщо чесно то в Дніпропетровську була складніша..там просто були крутіші спуски і постійні торчки хоч і не дуже затяжні які просто збивали дихання..тут же після торчка була можливість відновити дихання.

Короче як завжди всім респект і уважуха хто поїхав і прийняв учать.

І тим хто був у групі підтримки tais Cotya Sysr, тим хто ще був і кого не знаю поки.

все було супер.і як то кажуть Ганяймося бо воно того варте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Тебе Урса тоже спасибо за гонку, зачетно порыгали))) Жаль Тарика не было, втроем если б ехали наверно было б как на Кравыных фотках "тобі херова, як тебе понімаю"))) Вообще было огромное желание не успеть на тот последний круг)))

И да, те двое... которые... ну мы же в курсе, ага?

Та да, я до последнего момента думал что они едут вне зачета или отдельным зачетом... пока на подиум не позвали, там я и офигел blink.gif Нужен регламент и орг комитет, чтоб распределение по категориям не зависело от одного человека, а от группы организаторов АКЗУ. А то я честно говоря не понял этого "прикола", что мастера спорта получают медали в категории "початківці" angry.gif

Мерк ще кидає таку фразу типу засильно високий взяв темп..мабуть думав що я буду друшляти далі...

Та это я просто за тебя беспокоился, трассу эту я знаю, она сцуко коварная, если на каждом круге выкладываться на все 100, то потом можно и вафли словить. Сначала ты так рванул что среди любителей был первым(шоссейников я не учитываю, по понятным причинам), даже через чур быстро начал ехать, вот я и говорил что не спеши так еще успеешь укататься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накатавсі я вже. піду тепер пішком:

DSC_4175.jpg

Кадр: БРАВАО!!!!! :ok:

фотка взята тут: https://picasaweb.google.com/115622664751041497481/20111030K#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все пучком...так було задумано Мерк :)

ясен пень шо в такому темпі не викручу..просото виборов собі позицію і її вже тримав.

Але шо правда то правда поригав на славу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тань, зізнайся, тут Plum тобі говорить, що ти Багіня?!

post-4135-0-33131100-1320088495_thumb.jp

дівчата, ви шо, на пашпорт фоткались? :)

post-4135-0-08980300-1320088678_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тань, зізнайся, тут Plum тобі говорить, що ти Багіня?!

post-4135-0-33131100-1320088495_thumb.jp

дівчата, ви шо, на пашпорт фоткались? :)

post-4135-0-08980300-1320088678_thumb.jp

Просить на колінах руки і серця......але знаю ,що вБманює :lol:

ВІДГУК ПРО ГОНКУ :

1)субота вечір-пьянка

2) ніч-просипаюсь через кожні дві години, боюсь проспати

3)неділя ранок-будун, збори, бус, дорога

4) ліс...Олічка показує оглядове коло :blink: - беру вел і лізу назад в бус

5) глінтвейн-не така вже й страшна та траса

6) старт- шосеристи?????? :ohmy:

7) блін оказується коли в повортотах гальмуєш тіко заднім... усьо проїзджається....

8)тягун в полі-можна родити йожика...

9)фініш- біжу до Танюхі і кричу урррра......я вже панти від тебе відстала :D

10)тащусь від гостеприімства рівенчан :smile-zachot:

11) вмовляю організатора-інквізитора зменшити час еліті бо "теряем бойцов"... :g16:

12) заснула в бусі і сниться ніби Шкодер бігає поруч з фотіком

13) хм..чогось під тринадцятим пунктом нагородження получилось :ok2::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІДГУК ПРО ГОНКУ :

Танюша, то ти в нас ще й лічность творча, насміялася читаючи :smile-zachot:

Так ось він, "секрет еліти", - субота вечір-пьянка :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто був у нас на АКЗУ велике дякую!!!! Все ніби пройшло нормально, приїжджайте обов*язково ще!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїдем обовзяково.

п.с. і дякую особисто за воду на 4 крузі..був дуже приємно здивований :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимки Константина Влащука. Шкодер, тебе будет особенно интересно)))

А Крава свои зажал с концями))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо тобі)) смислі коли хтось перед тобою їде(повороти легше і все таке)))

я помню два круга Svarus до себе не підпускав...потім в нього цеп порвався..я 3 круга сам маслав і все думав що хтось доганяє...більше назад дивився як в перед :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо тобі)) смислі коли хтось перед тобою їде(повороти легше і все таке)))

как раз наоборот. легче такую трассу ехать самому. и в повороты легче входить, когда трасса просматривается как можно дальше. и нет стрёма, что впереди идущий где-то не впишется, а ты его "догонишь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сча догоню и порву!

:)

013.jpg

на наступному кадрі... мабуть ....їхала учасниця під номером 88 на моноциклі)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на наступному кадрі... мабуть ....їхала учасниця під номером 88 на моноциклі)))))))))

А следующая была номер 55 - пенсия)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...