Перейти до змісту

Стиральный порошок, какой ХОРОШИЙ ?


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Интересует мнение пользователей стирального порошка, отзывы. Конечно не интересует порошок ценового диапазона, типа "Гала", ясно, да и "Эмвей", "Ньювейс" тоже не интересует,- для меня дороговато. Сами пользуемся "Ариель", "Мр.Пропер" как правило производства Запад.Европа. А еще кто чем? Для детей наш порошок "Ушастый нянь" интересует, как он Вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"персил" для меня самый лучший, хорошо отстирывает, чего не скажу про "ариель" или "тайд"... а для малявки или "тео бебе" или "ушастый нянь", разницы между ними не вижу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли з'явився маленький, купила для прання дитячих лашок "Тео Бебе". Поступово відмовилась від "Тайду" чи "Аріелю". Всі речі: і дорослі, і дитячі стала прати з "Тео Бебе".

Але зараз цей порошок десь зник, в магазині чи на базарі не можу знайти його. Купила "Рекс дитячий", суттєвої різниці не помітила, хіба що запах інший ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли зявився маленький, купла для прання дитячих лашок "Тео Бебе". Поступово відмовилась від "Тайду" чи "Аріелю". Всі речі: і дорослі, і дитячі стала прати з "Тео Бебе".

Але зараз цей порошок десь зник, в магазині чи на базарі не можу знайти його. Купила "Рекс дитячий", суттєвої різниці не помітила, хіба що запах інший ))

хотіла сьогодні купити "тео бебе", знову немає і продавець сказала що незнає коли буде... стало дуже високе мито і тому з болгарії не везуть. прийшлось знову "нянь" купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч буду знати в чому проблема ))

А щодо вусатого няня, в мене до нього якесь незрозуміле упередження. Як то кажуть, "не читал, но осуждаю" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Користувалась порошком Ушастимй нянь, але почула про шкідливість фосфатів і купила дорожчий, але укр. вир-ва royal powder

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам подходит (несмотря на высокую цену) "Persil", ''Mr.Proper'', ''Ariel'', бельгийской или немецкой расфасовки серии Profesional, выстирывает превосходно, цвет сохраняет, барабан чистенький блестит (несмотря на жесткую воду), у детей аллергии или высыпаний нет.

Как правило берем упаковку 8-9 кг, хватает на год и более (семья была 2 чел.). Пробовали и отечественный порошок из дорогих Ариель, Тайд, НО все это никуда не годиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німецький "Persil", польський "Е", перу і дорослий, і дитячий одяг.

Как правило берем упаковку 8-9 кг, хватает на год и более (семья была 2 чел.).

Поділіться секретом...у нас місяці на два-три :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо смотреть дозировку на упаковке, как правило дорогие порошки более концентрированные, их нужно меньше ложить, чем отечественного порошка. И смотрите, сколько белья кладете в машинку стиральную. Т.е., если 140гр. порошка на 5 кг сухого белья для нормально загрязненного белья, то в барабан нужно ногами запихивать, чтобы запхать 5 кг!!!!

Вот Вы пишете на 2-3 месяца, да?

Я купил на 120 стирок порошок "Ariel P&G", 120 стирок на 5 кг (полных доверху стирок). Неужели 3 месяца каждый день подряд загружаете до верха барабан в стиралке? И то получается 3х30=90, еще и останется.Не поверю, ну разве что семья очень большая. У меня тогда была 2 человека, сейчас стала больше, наверное быстрее уйдет. Но т.к. качество на уровне высоком, можно и не докладывать порошок до нормы, - все равно отстирывает, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 дорослих, 2 діток, перу щодня)) Так що мабуть не в порошку справа :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам привозят с Польши Персил.Хорошо отстирывает,приятно пахнет, не щиплет нос,без побочных эффектов :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що таке 5 кг?

Зважте (звичайним "безменом") постільний двоспальний набір - Простирадло, 2 наволочки, підковдра (пододеяльник) - вже 3 кг. + ще кілька чогось. От і все.

Ногами до 5 кг я не запихаю НІЧОГО. Вільно поміститься.

5 чоловік (3 дорослих і 2 дітей) - пачка порошку на 2 місці. Переться щось щодня. Це діти. Там масло/варення/суп об футболку, там фарби/олівці на колготках/футболках, спортивний після фізкультури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Фосфати зло і на щастя в Луцьку є де взяти безфосфатний порошок і для діток і пере хороше тай ціна адекватна, привозять з Голандії Німечини, а продають навпрот Променя за Фелічітою в магазині меблів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

В самого діти алергічні, почув про безфосфатні порошки (почав шукати щоб і ціна була не надто високою, як Amwey). Знайшов в неті про унікальну розробку українського виробника - сімферопольський завод Дакос. Замовив через інтернет, попробував, ну що можу сказати: виполіскується він дійсно дуже добре, після нього не залишається ніякого запаху і речі, коли розвішуєш, не слизькі як від звичайних аріелів, персілів і т.д., навіть тих, що привозять з-за кордону. Один недолік - це те, що пере він не так ідеально (на мою думку - можливо причина в нашій надто жорсткій воді...), як той же аріель (раніше цим користувався і претензій до якості прання не було). Хоча засіб для кухні (тобто мити посуд, а також добре змиває жир з плитки, кахлю і т.д.) дружині сподобався - він хоч і не піниться як звичайні засоби для миття посуду, але жир розчиняє добре і головне екологічний (в складі немає ПАВ), так що рекомендую ! А недавно знайома запропонувала попробувати безфосфатний порошок чеського виробництва Deo mat, у нас в Луцьку є представник виробника, продають 10 кг відро по 150 грн (раніше була ціна 120, а зараз кажуть, що нова формула і нова упаковка - раніше була картонна коробка, а зараз відро із зручною кришкою). Попробував, пере краще ніж Дакос, а по екологічності - речі не слизькі, запах трошки є, але не їдючий як в аріеля, а легкий і приємний. Але хочу ще показати склад якомусь хіміку, щоб переконатися про екологічність. Може на форумі знайдеться толковий хімік, то виложу фотку складу порошку з упаковки. Ссилка на опис і координати продавця http://www.board.mam...ail.php?id=2869

А якщо вам на першому місці екологічність, то беріть Дакос (теж дам координати хто в Україні найдешевше його продає через інтернет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз підняли цю тему, то скажу, у Епіцентрі є достатньо великий вибір безфосфатних порошків. Дорого, але.. відповідно. Велика серія є усього, і засобів для миття посуду і т.ін. Усе органічне!

Зараз перемо "Ушастым нянем" без-алергенний порошок. І якість більш, ніж задовольняє. Серія дуже велика. І проти плям, і відбілювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз підняли цю тему, то скажу, у Епіцентрі є достатньо великий вибір безфосфатних порошків. Дорого, але.. відповідно. Велика серія є усього, і засобів для миття посуду і т.ін. Усе органічне!

Зараз перемо "Ушастым нянем" без-алергенний порошок. І якість більш, ніж задовольняє. Серія дуже велика. І проти плям, і відбілювання.

Нажаль, в сучасних порошках відсутність в скаді терміну "фосфати" ще не гарантує екологічність, оскільки навіть в Європі в багатьох країнах після заборони використання фосфатів виробники замінили їх на не менш шкідливі складники (які часто ще гірше виполіскуються)... Думаю, якщо ми турбуємося про наше здоровя і здоровя наших дітей, варто шукати не просто безфосфатні порошки, а екологічні...

На рахунок "Ушастого няня", натрапив на таку статтю http://www.ukrrudpro..._naselenie.html

Витяг з неї:" Как сообщили нам эксперты, в упомянутом порошке “Галинка” фосфаты заменены на производные — фосфонаты. Таким образом, компания ушла от непопулярного названия, но суть продукта практически не изменилась. Самым вредным для здоровья является, как ни странно это звучит, детский порошок “Ушастый нянь” производства “Винницабытхим”. В нем, согласно надписи на упаковке, содержится 32% фосфатов. В порошке Tide, например, их гораздо меньше — до 15% от массы. Таким образом, украинские потребители поглощают как минимум в два, а то и в три раза больше фосфатов, чем предлагается в законопроекте, направленном в парламент".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перевелися ще люди, кі вірять у заказні статті... Ладно..

1) де я писав, що Ушастий нянь не містить фосфатів? Я лише писав, що він гіпоалергенний.

2) Чому я повинен вірити в те, що хтось на заказ розхвалив 15% у Тайда.

3) Я писав про те, що Є безфосфатні пральні порошки, от лише їх ціна... разів у 2-3 вища, за ціну Няня.

P.S. А тепер погугліть "Наталья КАБАШ" (автор приведеної Вами статті) дізнаєтеся багато цікавого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перевелися ще люди, кі вірять у заказні статті... Ладно..

1) де я писав, що Ушастий нянь не містить фосфатів? Я лише писав, що він гіпоалергенний.

2) Чому я повинен вірити в те, що хтось на заказ розхвалив 15% у Тайда.

3) Я писав про те, що Є безфосфатні пральні порошки, от лише їх ціна... разів у 2-3 вища, за ціну Няня.

P.S. А тепер погугліть "Наталья КАБАШ" (автор приведеної Вами статті) дізнаєтеся багато цікавого :)

Я мав на увазі, що треба бути обережним і добре вивчити даний продукт, а не лише вірити рекламі...

1) де я писав, що Ушастий нянь не містить фосфатів? Я лише писав, що він гіпоалергенний.

Не бачу змісту використовувати гіпоалергенний з фосфатами, які накопичуються в організмі..., але це Ваша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре вивчити даний продукт,
Я не хімік, і не маю змоги його "вивчити". А всьому, що написане на упаковці - я також не вірю. В свій час для однієї брендової водички (мінеральної) - знайшов В НЕТІ перший ліпший хімічний склад :) Так і продавали її довгий час. Може й досі не змінили :)

Звичайно ж моя справа вирішувати. Мені наразі більш критично алергени в порошку. Тому як діти до них дуже схильні.

Знову ж таки, має велике значення програма прання. Температурний режим, полоскання. Викорисання кондиціонеру і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да собственно верить отечественному производителю не собирался, зная законы, как покупаются сертификаты и что пишут на упаковках. "Контрабаса" из Европы на рынке полно для детских вещей - выбирай. "Burti" немецкий мы попробывали нашей малышке - проблем нет, отзывы слышал только положительные. Безфосфатных порошков навалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придивляюся до ось цієї серії екологічних засобів : Sodasan. Наразі користуюся милом та засобом для миття посуду цієї серії. Купувала в Епіцентрі. Пральний порошок ще не пробувала, але планую придбати. Можливо хтось користується такими засобами для прання? Розкажіть які враження? Як пере?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...