Перейти до змісту

Як отримати у спадок багато-багато $


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Напевно більшості з нас приходили листи від таких собі "адвокатів" які пишуть про те що десь у Африці далекій або Британії хтось помер і так як у нього було таке ж прізвище як у Вас, Ви можете отримати у спадок мільйони доларів. А далі починається "развод" скиньте йому ваші дані, ідентифікаційний, номер рахунку і т.д. Або вислати йому якісь гроші.

Цікаво на що вони сподіваються, коли висилають вам лист від Piter Braun, який живе у Лондоні і має пошту на Mail.ru.

Або коли висилають скан паспорта цього ж Пітера Брауна і на ньому добре видно шо це неякісна підробка.

Мене ці придурки вже достали

Хтось може підсказати якійсь цікавий веселий спосіб розвести або провчити їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший раз чую про таке.

ніколи такі листи не приходили.

мабуть з моїм прізвищем мільярдери не живуть <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на gmail приходила схожа фігня - зараз вже не йде.

Також в фейсбуку писали і мені, і брату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы не верите, а я получил 1500000$ наследства.Вы тоже можете получить наследство если отправите 100$ на мой номер телефона.Спешите-количество наследст ограничено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво на що вони сподіваються, коли висилають вам лист від Piter Braun, який живе у Лондоні і має пошту на Mail.ru.

ну незнаю,

Волынская налоговая отсылала от веты с квитанциями для БэстЗвит с маил.ру

так что всё реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарас, читай тут. Я теж колись переписувався з одним таким спамером, але надовго мого терпіння не вистачило. Він навіть на телефонний дзвінок витратився. В кінці я просто обізвав його нігером і мавпою, після чого він припинив листування. Образився напевно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши назву топіка, чомусь згадав про "Челночную дипломатию Киссинджера"

Раніше також приходилиподібні листи, чим частіше ти "світиш" свою почту в інеті, тим частіше будеш отримувати "спадки". Зараз, трохи стихло, інколи (я чи моя почта) виграю в лотереї.

Як їх розвести чи провчити?

Створи новий вірус і відправ з відповіддю.

Змонтуй відео після перегляду якого людина буде загіпнотизована ( або ж 25 кадр) і в подальшому ця ж людина під дією гіпнозу всі свої заощадження віддасть обездоленим.

Почни листуватися з спамером, попроси в нього (причину придумай сам) декілька волосин, чи що там потрібно щоб навести порчу, і до бабки-відьми.

Вишли звичайний лист, а туда уже по бажанню, (штам оспи, сибірська язва, лихорадка Ебола, чума або просто накакай) або ж щось феєричніше типу тротил, взривпакет..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dear: .....

I'm Barriter Richard Zodekon, Private lawyer to Late Mr.Michael Vinnik, a national of your country, who used to work as the Director of petroliers total Benin on 26th of May 2006 my client and his family were involved in a car accident unfortunately lost their lives, my client had an account valued at about {$15.5 million dollars} deposited in Bank {BANK BENIN}here, I want you to stand as the NEXT of Kin to my late client so that this money will be transferred into your Bank account. Please send your email address and telephone number and age to So that I will send more details to you.

Best Regards.

Barr.Richard +22996152008 E-mail:[email protected]

274908_100002850720172_4248691_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...