Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Фрізи можуть бути і за вінта, і за оперативки ізза мамки, все має бути збалансоване.

Що ти маєш на увазі під балансом?

Грубо кажучи 4 система, 5 відеокарт, а проблема все та ж!

Десь вже таке писали: що фрізи в Сталкері на справді від вінчестера, щось там не оптимізовано.

Щойно балувався з охолодженням:

Відклеїв повітряні отвори на боковій кришці, заклеївши їх повторно тонким поролоном (для фільтрування пилу). Збільшив оберти фронтального кулера, від"єднавши резистор. Температура відеочіпа впала на 4 градуси, процесора на 3.

Відео @870/1200

до доробки: в простої 46-47, навантаження 76-77, при 2500 об

після доробки: в простої 45-46, навантаження 72-73, при 2350 об

Процесор:

до доробки: навантаження 68-69, при 1960 об

після доробки: навантаження 66-67, при 1830 об

Правда трішки шумновато стало!

Завтра спробую повернути швидкість фронтального кулера до попереднього рівня, натомість добавлю кулера на бокову кришку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю як там в кого. В мене сталкер фрізів невидає, при тому що вінт вже падуставший. Система, Phenom x3 2100, 2 gb ddr 2 pc6400, 9800 Gt 512mb 256 bit.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вдалося відредагувати біос. Модернізовані межі розгону: GPU @ to-> 1001MGz /Mem @ to-> 1300MGz

... але нажаль відео мені не вдалося розігнати ядро вище 880Мгц, проти 870 до редагування, без втрати стабільності системи. Для досягнення більших частот потрібно піднімати напругу на GPU.

Память втрачає стабільність десь після 1300МГц(5200МГц), та ще я її як слід не тестував. Займуся цим після виготовлення радіатора на неї.

Шкода що це не референс, бо тоді можна було б софтово піднімати напругу, чи спробувати прошити 5870 біосом. :( ,а так лише з паяльником треба лізти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти зараз над віяшкою познущаєшся, піджариш троха, а потім продаси тут на барахолці?

Імхо, робиш у себе в корпусі маленький реактор холодного синтезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знущатися і піджарювати я нічого не збираюся, все в межах розумного, з моніторингом напруг і температур.

З паяльником лізти навряд буду, а програмно це як вдасться.

Продавати буду лише після повної її "деморалізації", хоча думаю ця пора прийде ще не скоро.

To VadimM - а ти наївно думаєш що купуючи тут Б/В техніку то знеї лише пилюку стирали?

Що до моєї совістності, то ще жодго разу я не продавав товар 100% невпевнившись в його працездатності.

А якщо щось і було про це обов"язково повідомлявся покупець.

Як приклад останній мій процесор Е5300, де ще в темі було зазначено про його ОС можливості і покупець досіля довольний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось замінивши два кулери CoolerMaster (1300об.)& Akasa (1250об.) на вході і виході з корпусу, на 2 високооборотисті zalman ZM-F3 (1800об.) кулери + no name на вдув 92мм (2750об), вдалося приборкати той жар, що продукує дует з розігнаних Q6600 + HD5850.

При повному лоаді системи зафіксовані наступні значення: CPU t max: 66-67град.; GPU T max: 68-70град.

Також довелося вирізати штамповані решітки корпусу!

Мінус: шум при повному 100% навантаженні на систему нагадує реактивну турбіну з швидкістю прокачки повітря, що засмоктує дим підпаленого картону з відстані 1 м, тому пилосос певно можна відправити на спочинок, а натомість чистити лише фільтри корпусу. :0122:

Якби не нещодавно придбаний реобас, то довелося б "застрелитись" і писати ці рядки посмертно :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...CPU t max: 66-67град.; GPU T max: 68-70град...

нормальна температура, робоча так сказать.

А чім вирізав решітки?

шум при повному навантажені то природно, якщо не влаштовує переходь на водичку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти зараз над віяшкою познущаєшся, піджариш троха, а потім продаси тут на барахолці?

Імхо, робиш у себе в корпусі маленький реактор холодного синтезу.

Купувати Б/Ушні топ-відяхі від AMD - це взагалі лотерея ще та, бо існує велика ймовірність що вони були під кранчінгом невідомо скільки часу. В такому випадку, відповідно, ресурс її буде суттєво знижений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь яка б/в річ, яка сладається більш ніж з одної деталі, це лотерея.

Я б ніколи нікому не радив купувати б/в відео нвідії серії 88хх, 98хх, та AMD 2900 - якщо відеокарті більше 2р то це точно "напівмерці".

У одного знайомого 8800гтс, у другого 9800жт кожна здохла після 2 р користування (бралася з нуля). А придбані в заміну б/в на оверклокер.юа гтс250 і шд4850 працюють ще досі по 1,5 роки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, одне діло, коли на 8800гтс на G80 була проблема відвала чіпа, тут ясно, що б/ушну таку брати не варто, на gts250 вже стоїть G92, який є менш гарячим і відвалюється набагато рідше. А інша справа, коли "майнери" ганяють топові радеони рік під навантаженням 100% 24/7 (а для такого режиму роботи ці карти явно не призначені), а потім продають любителям "халяви". Така халява дуже часто вилазить боком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені думаю в цьому плані повезло, відео лише від 11 серпня 11р.

В мене відео працює на 115% лише максимум 4год 2два дні на тиждень (інколи й менше), тому зважаючи на статус "УльтраДюрейбл" думаю і людині після мене повезе :D

...CPU t max: 66-67град.; GPU T max: 68-70град...

нормальна температура, робоча так сказать.

А чім вирізав решітки?

шум при повному навантажені то природно, якщо не влаштовує переходь на водичку...

Знайди у своєму пинанні граматичні помилки, тоді й дам відповідь! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сюди не на урок... спілкування в інтернеті прийшов, а то шо я ставлю коми то мій почерк, звичка так сказать, да і ладно, я поняв чим - пальцьом :D:0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сюди не на урок... спілкування в інтернеті прийшов, а то шо я ставлю коми то мій почерк, звичка так сказать, да і ладно, я поняв чим - пальцьом :D:0002:

чім, бачів - повір, це говорить не про твій почерк, а про твою безграмотність! І це слугує першим індикатором для оточуючих у відношені до тебе ;), а особливо в карєрному рості.

Будь уважнішим, хоча б для себе в гуглі правильність правопису перевіряй. :0026:

вирізав -> "викусував" кусачками.

Цікаво почути відгуки власників Radeon HD5850 з стоковою системою охолодження, як в них в плані: температури, розгону, шуму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А інша справа, коли "майнери" ганяють топові радеони рік під навантаженням 100% 24/7 (а для такого режиму роботи ці карти явно не призначені), а потім продають любителям "халяви". Така халява дуже часто вилазить боком.

І зазвичай цей "бік" - то не відвал чіпа, а шум зношеної втулки вентилятора з подальшою зупинкою його навічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це більш актуально для турбінної СО, яка працює зачасту працює на макс.обертах. протягом кількох років.

Також коли СО подовгу не чиститься (інколи ніколи!) і відеокарта підвишуючи оберти намагається себе врятувати (не раз таке бачив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может у кого после апгрейдов завалялся кулерок ..... могу купить.., мой подхрипывать начинает..

post-40-0-29591400-1318351700_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки їй рочків, що вже кулер "заспівав"?

Знаю, що турбіна СО це "ахілесова п"ята" відеокарти, тому й намагаюсь купувати нереферентні моделі.

Може краще в такому випадку забити на гарантію і купити альтернативну СО та не чекати "смерті" чіпа від перегріву, і нервового розладу від скреготу.

І що там гарантія нарахунок кулерів каже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У турбінних СО тільки один плюс, це викид гарячого повітря за межі корпуса. На референтну 5850, альтернативну СО потрібно купувати, ще до купівлі самої карти :D.

ЗІ Ukrainec як вона по шуму, хоча б при 50%об.??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У турбінних СО тільки один плюс, це викид гарячого повітря за межі корпуса. На референтну 5850, альтернативну СО потрібно купувати, ще до купівлі самої карти :D.

ЗІ Ukrainec як вона по шуму, хоча б при 50%об.??

:ok2:

легкий шурхіт десь так і з"являється при 50% (1400 об)

якби не 4 х 120 + 1 х 92 + 1 х 140 то спати на системнику можна було б, а так при повному навантаженні системи шум потоку повітря від 2 кулерів відеокарти, що працюють десь на 60% губиться серед шуму 6 високошвидкісних вентиляторів, які реобас розкручує на повну, при досягненні встановлених температур.

Тому доводиться вмикати голосніше звук, чи вдягати навушники. :blush:

При наборі тексту чи інтернет серфінгу чутно лише шум вентилятора 140 мм блока живлення, тому зараз ставлю за мету замінити чи сам кулер, чи повністтю БЖ.

Нажаль не можу знайти достойної йому заміни (кулеру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Скільки їй рочків, що вже кулер "заспівав"?

Знаю, що турбіна СО це "ахілесова п"ята" відеокарти, тому й намагаюсь купувати нереферентні моделі.

Може краще в такому випадку забити на гарантію і купити альтернативну СО та не чекати "смерті" чіпа від перегріву, і нервового розладу від скреготу.

І що там гарантія нарахунок кулерів каже?

:) Карте пол года :) но не в этом то дело, карта супер .... а кулер гавно :) Воет и быстро выходит из строя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Встановив собі Accelero Twin Turbo і отримав на 7...10 град. менше від того що видавала фірмова СО від Гігабайт.

А також крім значного зниження температури GPU отримано:

+ безшумність системи при максимальних обертах 2-х 80мм кулерів

+ Можливість встановлення радіаторів на чіпи пам"яті і мосфети

- займає простір 3 слотів

Так що виявляється варіант заміни навіть такого модного кулера, який пропонує нам Гігабайт однозначно вартий свічок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На полку! Бо через певну оригінальність розпайки плати і як наслідок конструкції радіатора навряд чи комусь вона підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тоже задумывался над охлаждение видео именно боксовым кулером на 478 сокет, только он чуть массивный, но по габаритам самое оно. =)

post-4677-0-90412500-1324042809_thumb.jp

Вот такое имеется с цельным медным стержнем диаметром около 2 см, именно не подложка а идущий через весь радиатор. пока что ограничился заменой штатного вентилятора на больший по диаметру, + с другой стороны платы поставил 60мм вентилятор. Как приделаю боксовый кулер выкину фотки. =) А то нужно охлаждать камень в 150 ватт тепло выделений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...