Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Пропоную обговорити тут переваги і недоліки даного відео

Ось що можу розповісти про щойно придбану відеокарту Radeon Gigabyte HD5850

Відео справді дуже продуктивна!

Хоча я дуже рідко цяцькаюсь в нові "потужні" ігри, я не ставлю собі питання - "навіщо я її купив?". Певно для душі

Це напевно мінімум який необхідно пихати в ігровий коп"ютер!

По даній моелі можу сказати:

+ В порівнянні з HD5770 дуже продуктивна відеокарта (вірніше сказати HD5770 їй не рівня). Навіть Метро 2033 і Крайзіс не поставили її на коліна (за винятком кількох мимольотних сцен).

+ дуже ефективна і дуже тиха система охолодження(в порівнянні з референсною).

+ Дану СО легко чистити пилосмоком та пензлем, без повного розбору відеокарти

+ найбільнший заводський розгін.

+ при розгогні через MSI Afterburner розганяється і стабільно працює при виведенні частотних повзунків "в упор"

- дуже гріється в закритому корпусі (в порівнянні з HD5770 вапор-х від Сапфіра), зимою певно буду грітися біля системника (Q6600@3,6GGz + HD5850 @870/4800 = )

- відсутність радіаторів на чіпах пам"яті.

- відсутність можливості совтвольтмоду

- розгін обмежений біосом, на частотах 870/1200 , а потенціал в неї ще ого-го.

Ну все ...

Нижче наведені фото найважчих сцен з Метро 2033 і Крайзіс, в яких протягом усієї гри не так вже і багато:

налаштування графіки в іграх все на - УЛЬТРА-ВЕРІХАЙД; в драйверах: AF-16, SAAx8

post-5408-0-73264800-1316964136_thumb.jp

post-5408-0-84944100-1316964145_thumb.jp

post-5408-0-98109900-1316964172_thumb.jp

post-5408-0-25032000-1316964319_thumb.jp

post-5408-0-49070900-1316964370_thumb.jp

post-5408-0-74533700-1316964721_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Заший свій біос і буде у тебе більший розгін

А що за АЕС тримає дану карточку + квад кор 3.6ГГЦ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З часом перепрошию, а зараз повністтю вистачає і того що є!

Я поки що без досвіду по цій операції, в відео ще не перепрошивав біос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже навчився, коли наївно думав що моя 5750 перетвориться в 5770 з біосом від 5770 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щоб не грілася в закритому корпусі треба організувати чудовий вдув-видув, там в тебе помойму ноктюа, якщо їх не вистачає то я навіть не приставляю які треба умови створити щоб 5850 не працювала в режимі обігрівача а служила вірою і правдою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раджу займатися розгоном, перепрошивкою біосу і іншими хитромудрими речами. Великий шанс що картка просто брикне і перетвориця на не потрібний шматок мікросхем. Якщо вас влаштовує все, тоді краще заспокоїтись і отримувати задоволення. Прирост в 1-2 кадри не виправдає годин потрачені на настройку та тестування. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раджу займатися розгоном, перепрошивкою біосу і іншими хитромудрими речами. Великий шанс що картка просто брикне і перетвориця на не потрібний шматок мікросхем. Якщо вас влаштовує все, тоді краще заспокоїтись і отримувати задоволення. Прирост в 1-2 кадри не виправдає годин потрачені на настройку та тестування. ІМХО

Як вже тут десь писали:

"Ми якраз чекали, що хтось з"явиться і навчить всіх "жизні""?

А щоб не грілася в закритому корпусі треба організувати чудовий вдув-видув, там в тебе помойму ноктюа, якщо їх не вистачає то я навіть не приставляю які треба умови створити щоб 5850 не працювала в режимі обігрівача а служила вірою і правдою...

по твоєму?

ти що в мене в дома був?

Я такого не памятаю, а в дружини зараз запитаю!

В корпусі в мене на вдув Тітани 4х40мм + 1х120мм, на видув Кулмастер 120мм + 140мм блока живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сарказм неумісний, ви самі сказали що новачок в цій справі. Тому краще ніж кидати єхидні фразочки, прислухатись до більш досвідчених користувачів. Але як кажуть "хазяин барин".

DIXI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- дуже гріється в закритому корпусі (в порівнянні з HD5770 вапор-х від Сапфіра), зимою певно буду грітися біля системника (Q6600@3,6GGz + HD5850 @870/4800 = )

Да був :D

згадав ноктюа в тебе вроді на проці стоїть ти писав десь...

А куда ти впихнув 40-кі?

І що будеш робити з памятю, у мене теж "гола" я вот думаю думаю а примайструвати нічього неможу...

То AnimaNoir розгін сучасних карт дає не 1 тире 2 кадра на секунду а цілих пять ато і більше, я теж до розгону ставлюсь позитивно, це як форсувати двигун авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раджу займатися розгоном, перепрошивкою біосу і іншими хитромудрими речами. Великий шанс що картка просто брикне і перетвориця на не потрібний шматок мікросхем. Якщо вас влаштовує все, тоді краще заспокоїтись і отримувати задоволення. Прирост в 1-2 кадри не виправдає годин потрачені на настройку та тестування. ІМХО

Хто не ризикує той горобцями вечеряє!

Я бачу які ви досвідчені, що про якісь 1-2 кадри мову ведете!?

По вам видно, що ви людина навернена у віру Нвідіа. Тому вам не рараджу займатися розгоном взагалі бо точно щось брикне!

Чистий приріст продуктивності від розгону даної відеокарти дає 15-20%, а це далеко не 1-2 кадри.

to HWman

4 сороковки - від 2х фронтальних HDD кулерів 5" відсіку

З пам"яттю? На днях зроблю ескізи і піду до фрезувальника та виготовлю радіатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 - в закритому корпусі

43 - у відкритому

:D афігеть яка різниця. Воздухообмен в жестянке на 0 уровне. Купи нормальний корпус і желательно із железа, кіль под 20 фірми ІВМ і будет тобі празреніє в сравненії з Чіфтеками, но ет другая тема.

Кароч, меньше флуда, больше продуктівності.

Хош побазаріть про сваю мега-крутую відяшку. А нафіга с табой базаріть ? Ти ж теми не січеш, сужу по очень інформатівним постам, на оверклокер.ру вапрос не куріш спеціально для такіх Валентінов теме на держи силку http://forums.overclockers.ru/viewtopic.php?f=3&t=361727, рукі-граблі с паяльніком лізти до піталова, проф літератури не чітаєш, історії развітія і откуда фпс росте не в курсе, чо за зверь ДіректХ судіш только по рекламе і т.д. Нормальна відяха, АМД руліт, но нада снять розові очкуляри і "учітца, учітца, учітца" - Ленін тіпа заведовал. Есть лутше, дешевше і прикінь продуктивніші від тих же Радеонов. Щоб ето понять нада кучу інфи переваріть, на практіке іспробивать і только потом чота там обсуждать.

Наведем прімер - відяха Х1 стоіт 500 грішек держить 10Х, відяха Х2 стоіт 2500 грішек держить 11Х. Да по всем параметрам ана лутше, беспорна, но есть нюанси. В ігре, еслі заточена с 9Х до 11Х, пачімуто праізвадітельность больше карти Х1, а почему ? А потому что 11-больше нада. Далее ідем. Фпс апять больше. І то чо там "тіпа недорісовало необробило" то чево нет в 10Х в атлічії від 11Х ти дарагой мой друг не увідіш еслі тібе не покажут прадавци ноу-хау :smile3: . С уміленієм вспаміняю как Тітан4, старічок, по тестам, реальним а не где то там, вздрюківал Fx :P Почему ? А потому что куча второстепених факторов вліяют на процес, і про них нада знать, учітивать (главний із ніх набор нужних бібліотек і связей). І чо за нафіг скажут пакупателі, кідалово, да нет кідалова, єсть только безграмотность, вот і вешают лапшу тем кто фішкі не рубіт і строіт іх сібя кібербойца-хацкера которий шагаєт в ногу с прогресом под которий ігрулі то виходят через год, а там новая замануха свежимі відяхамі. Прімер 2. По малолетке Олежка, той что мікс-4евер страдал перепрашивкамі біоса відяшек с меньш цених на более дарагіх. І чо ви думаєте, канало :ok: . Человек рад чо купіл :lol: "тяговую" відяху (в іграх да нікакой разніци), Олежка тоже рад. Сечош тему ? Аналогічна работают і Мегакорпорації для оболтусов.

Реальний скачок в техніке каждие 3-5 лет. Но не факт что старое не может догнать нове. Учімса, паяем, разгоняєм. На вихлопе то же самое, но старие деталькі есть старие, ето как лоторея. Лічна мне с галавой хватает маего железа, некоторие новінкі правда уже не тащіт на ультра, но еслі отключіть то что внатуре не відіт глаз в дінамо картінке, то і ультру хавает. Замечу, ісчо нічего не разгонял :( , а накупіл спецом для разгона 2 года назад вроде і рукі чесалісь, а в реале нет потреби. Думаю через годік, два начну как только начньот буксовать, утомілса ждать іль взгляд на жізнь паменялса. Проще купіть, чем кавирять. Но разгон і сопутствующіє праблеми, ет так весело :) .

Чесна, ти уж ізвені еслі абідел, ет я не со зла. Как мой коріш Нарутовіч гаваріт - гавноборда не место для тематіческого обсужденія железа. Тіпа так, і я с нім солідарен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гавноборда", кажеш,... ну-ну.. А раз ти тут в тому гавні сидиш, то хто ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О то людину пронесло! І нічого по темі

"гавноборда" каже... - to Zheny@ надіюсь надовго він з відсіля пропаде?

Ще б для розгону паяльника йому в одне місце ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проще купіть, чем кавирять.

Особисто я в цьому плані солідарний з VeryFate - купив, корпус закрив, всього 4 кулери на весь корпус тихенько шелестять і не хвилюєшся, для мене тиша важливіша продуктивності. З відкритим корпусом температура на 5 градусів вища, плюс вірогідність що дочка повисмикує "кольорові дротики" більша. Знай тільки пилючку прибирай раз в пару місяців. А всі ці розгони - так, дитячі забавки. Зато впевнений на стопіццот відсотків що нічого не згорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По одіночке ответ.

1. Женя - своє мненіє я уже висказал давним-давно по етому вапросу, бил неоднократно наказан посему пропущу мимо глаз явно провакационий пост. Но вскользь отвечу - "варюсь со всемі в том же соку".

2. Украінец - ти забув с какой целю создал тему. Провацируєш модератора для удовлетворенія своего школьного его, нарушаеш правіла - оскорбленійо і угрози. Аукнецо же.

Правіла разве не для всех равни, а Жень ?

3. Снікей - не суді па сібе, я вапще не бухаю. "Кожен з нас щось може, ганджа допоможе, проросте посмішкою Джа" - The Вйо.

Закриваю :offtopic:

Продолжим лікбез в сравнітельних графіках.

1. 6850 уступает 5850. Что ні удівітельно.

perfrel.gif

2. По характерістікам смотрім здесь

3.png

3. А по тестам одной на одной сістеме 4850 і 5850 виходіт так.

Внімательно ізучіте, разніца заметна, но не крітічна для ігр, писав про це вище.

3DMark 06 default settings

3.7ghz+ 4850: 3DMarks: 12588 SM2.0: 5147 SM3.0 5860

3ghz + 4850: 3Dmarks: 11849 SM2.0:5015 SM3.0 5852

3.7ghz+ 5850: 3DMarks: 17820 SM2.0: 8093 SM3.0 9514

3ghz+ 5850: 3DMarks: 15039 SM2.0: 6624 SM3.0 8506

Furmark: 1680x1050 4xAA

3.7ghz + 4850: min 20 max 33 avg 23

3ghz + 4850: min 20 max 33 avg 23

3.7ghz+ 5850: min 42 max 72 avg 50

3ghz+ 5850: min 42 max 72 avg 50

Tropics Unengine DX 10.1 1680x1050 8xAA 16xAF max

3.7ghz + 4850: avg 13.6 Score: 342

3ghz + 4850: avg 10.6 Score: 266

3.7ghz+ 5850: avg 46.3 Score: 1180

3ghz+ 5850: avg: 46.3 Score: 1166

.................................................. .................

Resident Evil 5 1680x1050 8xAA 16xAF

3.7ghz+ 4850: avg 58.4

3ghz + 4850: avg 50.4

3.7ghz+ 5850: avg 62.5

3ghz+ 5850: avg 51.3

Street Fighter 4 1680x1050 8xAA

3.7ghz+ 4850: avg 68.04 Score: 6748

3ghz + 4850: avg 67.9 Score 6740

3.7ghz+ 5850: avg 86.1 Score: 7692

3ghz+ 5850: avg 87.01 7761 (***?)

GTA IV 1680x1050 All high, Medium Texture) View distance 50

3.7ghz+ 4850: avg 47

3ghz + 4850: avg 39

3.7ghz+ 5850: avg 47.8 (same w/ high textures and higher settings)

3ghz+ 5850: avg 42.8

Crysis Warhead: train benchmark 1680x1050(veryhigh? AA?)

3.7ghz+ 4850: min 5 avg 13 max 15

3ghz + 4850: min 5 avg 13 max 15

3.7ghz+ 5850: min 19 avg 21 max 29

3ghz+ 5850: min 18 avg 21 max 29

Так, нада же сматреть на фактори другорядні мамка+проц, не вперетьця (не фізіческі, продуктивністю)случайно відяшка в проц, а за ним і в мамку. А также колічество Гіг на борту. На якій сістеме крутітцо, які таймінгі і т.д Комплекс знань. Ну впрочем це все є на сайтах проізводітелей (шукать рекомендуємі сістеми), нужно только чітать і панімать. Жаль що не всім дано.

Ітак вивод. Дане відео із серії "дешева і сердіта, но со вкусом". Так сібе альтернатіва 4 поколенію, но зато "очумелі ручкі" смогут вижать з неї по максу. Кто сідіт на стренькой відяшке, смело покупайте. Ця модель буде тасчіть ігри ісчо мінімум годіка 3.

Ой ай-гад, как я люблю АМД :woohoo: за то что дают возможность по маленькій цене + доработка напільніком зрівнятись с НВідіа, которі тоже хороши, но тільки не ціною.

А что скажете Ви по поводу цього куска текстоліта, іль опять достаніте каломьот і на вайну "В інтернете ктота не прав". Ет ріторіческі вапрос.

post-6231-0-08065500-1317315617_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавім - размер діагоналі монітора і роздільна здатність в іграх відіграють не останню роль.

Ось ще одне порівняння від українських клокерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Провацируєш модератора для удовлетворенія своего школьного его, нарушаеш правіла - оскорбленійо і угрози. Аукнецо же.

Правіла разве не для всех равни, а Жень ?

:offtopic:

За мовою слідкуй, пишеш так що аж гидко читать! Може щось і потемі але... Останній твій пост навідь не дочитав, плюнув!

Як там пишеш: правила для всіх одні,от там про навмисний суржик теж згадується!

Причин цього декілька: Багато часу проводиш за комп"ютерами? шукаєш шлях самовиразитися? мало однодумців? тебе ніхто не розуміє крім друзів з інтернету?

Прошу! пиши людською мовою, бо бачу ти маєш тяму в цьому ;) може де й мені в дечому допоможеш.

до встановлення HD5850, в корпусі був "мир та спокій", прохолода й тиша. Все було в балансі, навіть при закритті боковий кришці температура процесора падала на 3 градуси, нажаль за відео не звертав уваги, було десь в районі 70 градусів і та й все. А тепер справа інша температура підскакує і на процесорі, і на відео, і на МП.

зараз на вході (фронтальна панель) стоять саморобні фільтри з жіночих колгот і на 1/3 площі поролону, то ось думаю останні викинути. Корпус Cooler Master Elite 330U

Так щодо потенціалу.

Мій теперішній [email protected] не розкриває усіх можливостей відеокарти. Помічається, коли в тому ж сталкері чи HL2 перемикаю згладжування з х0 на х8, падіння кадрів відбувається лише на 3-4%.

А от спускання частоти процесора до 3,3ГГц дає падіння FPS на цілих 10-12%, при тому що сталкер використовує лише одне ядро.

Цікаво, а хтось зможе сказати, яка система є збалансованою? Адже різне ПО та ігри по різному використовують весь технічний потенціат теперішніх ПК.

Особисто я вважаю, що відео в ПК для ігор повинно трішки виділятися по продуктивності за інші компоненти системи, щоб можна було "дожать" те згладжування і AF.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Сталкер грузив всі ядра постав пріорітет процесу xrEngine.exe Високій або навіть реального часу(На він7 працює, на ХР нажаль ні) ти будеш приємно здивований...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Сталкер грузив всі ядра постав пріорітет процесу xrEngine.exe Високій або навіть реального часу(На він7 працює, на ХР нажаль ні) ти будеш приємно здивований...

Цікаво!?

зараз спробуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11171-0-70767100-1317332546_thumb.j

post-11171-0-50969400-1317332553_thumb.j

Щоб цього добитись треба:

- зробити пріорітет "Высокий"

- Зайти в "Задать соответствие"

91f1f3c25f56459f6368b5c74788d336.jpg

- Два рази натиснути на "все процессоры"

- Ок

Даний метод працює для всіх неоптимізованих під кілька ядер програм

ЗІ працює на він 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деті такіє забавние, агрітесь на любоє замечание - :D

Ітак по теме.

Предлагаю для общего развітія ознакомітцо з построением воздушних потоков в корпусе. Для етого следует прочитать книгу Талиева В.Н. "Аэродинамика вентиляции". Конечно там нет комп корпусов :smile3: , но не сложно смоделировать свою систему.

-вапрос "Мій теперішній [email protected] не розкриває усіх можливостей відеокарти"

-Ответ здесь и здесь

Пора качать скил "Поиск", но для начала "УМ".

Афоризм в тему "Дурак не поймет, а умный не спросит" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Сталкер грузив всі ядра постав пріорітет процесу xrEngine.exe Високій або навіть реального часу(На він7 працює, на ХР нажаль ні) ти будеш приємно здивований...

Щось різниці я не відчуваю від різного роду перемикань ядер, як було середне FPS 45-60 кадрів так і є.

Як були фризи що на 2600про, що на 8800гтс, що на 5770 так і залишилися на 5850 :) . Ганяв сталкера на макс. ще на Р4 з 2600про з FPS 20-35 думав проблема в залізі!

А тут DX11 FPS нижче 45 рідко коли опускається і ті ж завмирання картинки!?

post-5408-0-79606200-1317409674_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фрізи можуть бути і за вінта, і за оперативки ізза мамки, все має бути збалансоване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...