Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

"сам дурак" - про Accelero?

Тема то про 5850.

Купити Accelero заважає лише жлобство і нерозуміння його доцільності.

Так купивши його один раз, через досконалу конструкцію можна бути впевненому в хорошому охолодженні не одного покоління відеокарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Як-то кажуть є простір для фантазії, як не дивно але резистор тримає два кулера і навіть не гріється... результати будуть пізніше

a6d9e1c084c15fa5662b0249e3e3eb1f.jpg

3655065c6e55e5ae1093c91ceb9a0e6b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Accelero старую 4850 с 90 градусов (в летний период) на штатном охлаждал до 58 при оборотах 70%, в пасиве вообще не слышно было.

А штатное охлаждение 6950 приятно меня удивило, по-этому Асселеро стала ненужной) Видео при играх разгоняю Триксом до частот 6970 и получаю всего 60 градусов при пиковых нагрузках, в простое сейчас 38 град.

З.Ы. Вот 5-ю серию я пропустил, но судя по всему АМД на верном пути и камушки стали прохладнее)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікаво почути відгуки власників Radeon HD5850 з стоковою системою охолодження, як в них в плані: температури, розгону, шуму?

в травнi буде два роки,як в мене стоiть ця карта вiд ASUS , поставив i забув, на данний момент нiяких проблем з iграми не виникало. Розганяти щось не люблю, керуюсь думкою, що всетаки iнженери, що виробляють вiдеркарти (i не тiльки) керуются бiльш достовiрною iнформацiею принципу *потужнiсть = довговiчнiсть*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що перший день на форумі? Флуд тут звична річ

За флуд ніби банять на форумі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу є таке діло але думаю навіть ти не святий...

Питання:

Чи сильно змінились рахунки за світло при апгрейді з 5770 до 5850 ? Та і як часто ти граєшся год/тиждень

На майбутнє думаю обзавестись сабжом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок рахунків не задумуюсь, а в сучасні ігри практично не граю.

Мене на "Козачки" зараз, повторно пробило. Ось і весь вільний час (вільний від ремонту в квртирі (ввечері субот та неділю, 3-8год)) на гейпспай просиджую, тому ресурси відеокарти стоять не задіяні!

Аж соромно перед собою за витрачені на покупку кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...