Перейти до змісту

Анархія!


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Будьте добрі,поясніть.Це вподобання топікстартера,чи як? На рахунок одіозності Н.Махно можна сперечатитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та декому, бачу, як не написано однозначно: янукович-козел, то значить вброс і правакация :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt ну напевне ж шукали в мережі,щоб хтось-щось коментував.Чи як? Давайте я закину купу ілюстрацій,на довільну тему... :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та декому, бачу, як не написано однозначно: янукович-козел, то значить вброс і правакация

А як написано "Янукович-козел", то, значить, не "вброс і провокація"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл***дь, спеціально для мистецьки обдарованих:

я випадково натрапив на ці картини у блозі продюсера Перкалаби Олега "Моха" Гнатіва. У першому пості я дав посилання на блог автора цих картин.

картини видались мені цікавими. прикольна псевдокітчева стилістика, обігрується тема махновщини, така собі міфологізація. вирішив викласти щоби люди подивились. а ви тут розвезли: вброоос, життєва позиція, пояснііть....

П.С. там якщо в коменти в авторському блозі глянути, то можна дізнатися, що це будуть прінти на футболки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, недавно натрапив на картини автора Івана Семесюка, там трошки інша тємка, але є одна кльова споріднена картина про Н. Махно:

b_001_033.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, недавно натрапив на картини автора Івана Семесюка, там трошки інша тємка, але є одна кльова споріднена картина про Н. Махно

А.М. на картині бачу, а де КГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

круто, можна навіть зробити татухі такі, такий собі українській олд скул стиль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...