Перейти до змісту

Board upgrade 3


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Скоро наступит очередное обновление движка форума. Конкретная дата будет озвучена позже.

Что изменится в след. версии:

  • Новый календарь. Пересмотрен интерфейс, появились многие функции, аналогичные форуму. Появились подтверждения участия в событиях, совместимость с iCalendar и исправления SEO;
  • Улучшения модерации пользователей и центра жалоб;
  • Новый визуальный редактор текста (теперь с большими возможностями, единым пространством для работы со всеми загрузками пользователя и автосохранением текста), соответствующие удобства по работе с сообщениями;
  • Новый мобильный стиль для коммуникационных устройств (улучшенное использование на устройствах с сенсорными экранами);
  • Улучшенная система статусов прочитан/не прочитан для контента, новый фото редактор, исправления в уведомлениях, теги и префиксы к темам форума.

Все ныне действующие модификации (Спасибо, Ник в форму быстрого ответа, Маркет, Кнопка "наверх", "Кто читал эту тему") будут отключены (но не навсегда), т.к. не подходят к версии движка.

Вобщем оставайтесь с нами, мы следим за развитием событий :)

P.S. скины будут, но скорее всего другие

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да і по можливості шкурку в темних тонах будь-ласка залиште/залийте після оновлення, вночі на планшеті зручніше читати білі букви на темному фоні ніж навпаки, дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи, що репутацію повернеш, як в першій версії ;)

Ні-ні, не треба, і теперішня працює. :smile3: От якби ще кнопка "жалоба" "скарга" працювала коректно, то і покращувати покращене не треба було б з точки зору "управління репутації". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

скажи, що репутацію повернеш, як в першій версії ;)

репутация там есть 4 вида:

+1 -1

только +1

только -1

like-репутация, а ля фейсбук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм. Між просто "+1" і "like" різниця в тому, що в другому варіанті можна буде повністю відслідкувати "плюсування" і за пост, і за тему, і в профілі власному, хто і за що; а в першому лиш в повідомленні безпосередньо і безлика репутація в профілі як зараз? :huh:

Категорично проти +1 & -1. Згадайте, що було, внутрібордівські скандали при такій системі певний час (картинки ілюструють). Так, модерам простіше, бо лиш із "+1" їм роботи більше: реагувати на скарги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

гм. Приклади б десь.

только +1

только -1

аля дёті? :)

не на дёти другая система. там вес еще есть и количества плюсов/минусов разные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ныне действующие модификации Спасибо будут отключены (но не навсегда), т.к. не подходят к версии движка.

краще почекати поки вирішать ці питання, а то з + та - ми вже проходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Все ныне действующие модификации Спасибо будут отключены (но не навсегда), т.к. не подходят к версии движка.

краще почекати поки вирішать ці питання, а то з + та - ми вже проходили.

ну тут подходит вариант like-репутации, в принципе тоже самое спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торік роведи лікбез модераторам. Ставити "РО" можуть а зняти ні, маразм. Такі модератори тільки спонукають до "атакі клонів". Обойдусь без прикладів, колега вже 2 місяць жде, ні терміну не вказано, не попередженно...ганьба діям адміністативного складу. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto, можуть зняти фізично. А от морального права, тут уже питання інше. Чого хтось має знімати мною дане обмеження? На яких підставах?

Це вже проходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

я тут щас кого-то поганьблю. телепаты в отпуске насчет коллеги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto, можуть зняти фізично. А от морального права, тут уже питання інше. Чого хтось має знімати мною дане обмеження? На яких підставах?

Це вже проходили.

Звичайно проходили, лобіювання власних інтересів, ігнорування чужих думок, ідей, досвіду(стосовно ІТ питань в Тех форумі), зверхннє ставлення в розмові, і даючи мені "РО" на 30 днів за фразу "Як жив - те і заслужив" в тему про Калахана (АК88). До флуду мене спонукали, як ти вчинив з підбурювачем ?

Етап прройденно, не вперше. Мова не про тебе, ти худо-бідно але ж з закінченням терміну.

2 Торік.

Колега, нік - VeryFate писав в Лс модератору Діфото, від нього і РО - за наданою тобою інформацією, а також і тобі приблизно з місяць назад, а загалом там з середини літа напевно тягнеться, уточнити можу але пізніше, на перезмінці, як зміну буду здавати. До слова за діфото неодноразово прослідковується забуття зняття РО, в цьому питанні допомагали Урса, Мікс.

А так всьо пучком, зміна скінів і остального не цікаво. Працює стабільно, є можливість висловити думку - все чудово. :smile3: Тільки бісить безнаказанне хамство, вибіркове покарання, порушення правил самими ж модераторами, надавання покарань з терміном перевищуючим прописаним в правилах.

Ці дії в підсумку не дають позитивної реакції від перегляду ресурсу. Можете вважати мою думку одиничною і не брати до уваги, коли є армія готових "подлізувать попец".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роки проходять - а тема "нєсправєдлівасті" актуальна завжди!

Ще я пам'ятаю Zybexa (ніби правильно) клон якого VeryFate. Перший був забанений перманентно, далі читай розділ правил, що стосується клонів.

Зю.. соррі за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, так... Zibers- он же VeryFate. Zibers був пермаментно забанений з лозунгом :g16: , Вері нове амплуа. Витяг з правил - забороняється створювати клони. Проте це не клонування при "вічній відпустці" а реінкарнація.

Набридло бути "разрулівачем праблем" - його мабіла ХХХХХ (кому нада), Icq - 212622248. Зделайте шо нібуть. Згідно правил - у випадку невирішення проблем звернутись письмово до адміністратора - вроді писав він вже, без відповіді.

Сорі за офтоп. Просьба виконана, прошеніє поданно, я умиваю рукі і з мене взяткі гладкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, слідуючий кого забанять перманентно, тут же створює нового користувача і це називається реінкарнація.. Оригінально :)

А все так громостко починалось з несправедливості модераторів і цитування правил.. :_07:

P.S Перепрошую за попутаний нік, старість не радість ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даючи мені "РО" на 30 днів за фразу "Як жив - те і заслужив"

да, я тож не згідна про 30 днів

счітаю, надо було би пожизнєнно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, я тож не згідна про 30 днів

счітаю, надо було би пожизнєнно

Обережніше Liberta, вспливають нотки роздвоєння особистості. Якщо стьоб, то стиль ізлаганія Онотоле, а якщо щось серйозне, то згідно загальних канонів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще t0rik, забув добавити про оновлену кнопку "Новые сообщения", дуже зручна штукенція :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...