Перейти до змісту

Xbox LIVE войдет в состав Windows 8


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

f221171e910093ef19a0f8a3a4bc1765.jpg

Директор по программированию сервиса Xbox Live Ларри Херб (Larry Hryb) – он же Major Nelson – подтвердил, что этот сервис станет доступен на РС с выходом операционной системы Windows 8.

«Мы подтверждаем, что мы перенесем Xbox LIVE на РС при помощи Windows. Мы очень рады, что Xbox LIVE будет включен в Windows 8. Xbox LIVE перенесет ваши игры, музыку, фильмы и теле шоу на ваши любимые устройства Microsoft и Windows. Перенос Xbox LIVE на Windows 8 это часть нашего стремления дать вам желанные развлечения, возможность поделиться ими с близкими, сделать систему проще. На примере билда бы уже показали, насколько легче для разработчиков создавать игры для Windows 8, которая использует все возможности Xbox LIVE. Есть гораздо больше подробностей относительно возможностей Xbox LIVE на Windows, и мы с нетерпением ждем возможности поделиться ими, что и произойдет в ближайшем будущем».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді за зміну прийдуть ігрик ящікі, консоль то консоль а ПеКа то пека, тоді не буде смислу продавати консолі а на ПК піратство процвітає, особисто я за! вот би стояла ліцуха би гривень 30-40 ото тоді би купляв а так.... 5136dm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді за зміну прийдуть ігрик ящікі, консоль то консоль а ПеКа то пека, тоді не буде смислу продавати консолі а на ПК піратство процвітає, особисто я за! вот би стояла ліцуха би гривень 30-40 ото тоді би купляв а так.... 5136dm.gif

да хоть 1 гривню, нацiональна тварина (жаба) не дасть платити за те, що можна взяти нахаляву. Хто вважае за потрiбне купувати, той i зараз купуе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі я рахую так: я плачю гроші провайдеру який дає мені нет, вот тоді виходить я купляю ігри за реальні гроші, все просто як... два пальця.

Зараз полетить куча постів типу вот за таких як ти і деякі проекти не виживають

тра-ля-ля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що незагорами нова консоль.

Консолі нові не вийдуть раніше як через 2-3 роки. Розробники тільки тепер навчилися розкривати їх потенціал на повну, плюс розробка на шмяксолях (дай на Пека)і так дуже дорога, по аналогії як з фільмами ААА класу, тому поки не рентабельно випускати нові консолі. А на рахунок віндоус 8, давно ходили слухи що зможе запускати ігри від іксбокса360, але особисто я не думаю що мелкософт піде на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...