Перейти до змісту

де в Луцьку купити G-Shock


ihorkalm

Рекомендовані повідомлення

Запитай в магазині "Свій Час" на Волі. Знаю що вони Casio возять і навіть свій АСЦ мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свій час" у "Сонечку" останній раз до мене віднеслись як до гівна, хоча я їм дав виручки на тисячі дві. Туди не піду ніколи, навіть якшо там будуть на халяву роздавати все. Зайду в ЦУМ, дякую за наводку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦУМі теж відділ їхній. Бикують вони, і асортимент ніякий.

http://secunda.com.ua/catalog.aspx?categoryId=10&brandId=50&collectionid=1&sort=date Тут можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купував G-shock в "Свій час" на Волі, попередньо замовивши модель, яку сам вибрав на оф.сайті. Ціна вийшла майже така сама як в інтернет-магазині. В цілому сервісом задоволений, дивно, що в ТС склалося погане враження про магазин :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я купував G-shock в "Свій час" на Волі, попередньо замовивши модель, яку сам вибрав на оф.сайті. Ціна вийшла майже така сама як в інтернет-магазині. В цілому сервісом задоволений, дивно, що в ТС склалося погане враження про магазин :huh:

можливо, Ви виглядаєте солідніше, і Вам їм боязно хамити було :smile3:

Годинник купив тут, замовив в один день, а через день вже годинник на руці опинився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свій час" у "Сонечку" останній раз до мене віднеслись як до гівна...

Купував там недешевий шкіряний ремінець до годинника, котрий "розлізся" буквально через місяць. Коли прийшов до них з проханням якось його пологодити (небезкоштовно), продавці "поморозились", а парніша який мені його "втулив" терміново втік по своїх справах.

ІМХО Висновок: Який сервіс і відношення до клієнтів - така й контора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кому не горить - існує ebay

ціни там, куди приємніші...

буду краток: там бувають підробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годинник купив тут, замовив в один день, а через день вже годинник на руці опинився

а яка модель, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в офлайн магазинах 101% тру джапан касіо?

касіо тру не лише тоді коли виготовлено в джапан. Їх кльопають трушними і в Тайвані і в Китаї (особливо після подій Фукусіми *чорний гумор*). Просто те шо кльопають в джапан - то 101%, а от у КИтаї є як мінімум варіанти. І більше шанс купити шлак не у магазина-фірми, який не схоче псувать собі репутацію, а у одинокого "чєлнока" з є-баю, але це лише моя думка, так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І більше шанс купити шлак не у магазина-фірми, який не схоче псувать собі репутацію, а у одинокого "чєлнока" з є-баю,

Ага, якщо той челночник має скажем 20-50 000 продаж наприклад, а ті хвальоні магазини-фірми - аби 50 продали котлів в рік :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо той челночник має скажем 20-50 000 продаж наприклад, а ті хвальоні магазини-фірми - аби 50 продали котлів в рік :smile3:

ну якщо має 20-50К продаж / рік, то так, але хвальоні магазини-фірми несуть відповідальність перед законами нашої країни, і на них можна натравити перевірку з метою виявлення контрафактних котлів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно выбрать, пощупать, померять в Украине, Луцке и т.д., а заказать на eBay.com, там все равно дешевле. Если брать у нормального (с высоким рейтингом и без жалоб на подделки) продавца, - риск минимальный. Если интересует,-могу помочь, писать в л.с.. Так купил куму своему CASIO EF-316 за 45у.е., довольный , как слон, а увидел то он их на Розетке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але хвальоні магазини-фірми несуть відповідальність перед законами нашої країни, і на них можна натравити перевірку з метою виявлення контрафактних котлів

Говорить мы все можем, а Вы лично часто "натравливали" на магазин (торговую точку, палатку)какую-нибудь проверку?? А наши люди это часто делают? Как правило, случаи проверок по жалобам граждан крайне редки в НАШЕМ государстве и часто ограничиваются формальностью. Или если директор (манагер) быстро соображалку включает - не доводит дело до конфликта, а "гасит" его на месте. Есть еще мнение, что мы сами даем себя обмануть. Подводя итог выбора часов: почитали отзывы, посмотрели форумы (есть ли подделка, как отличить), взвесили все "за" и "против", определились с моделью, посмотрели в магазине, купили в магазине с положительными отзывами и возможностью возврата товара :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rusel33, дійсно, мисль о травлє судом була мной висказана опромєтчіво! каюсь

з.і. замовлятиму у Вас слідуючий раз, то точно знатиму до кого мати претензії :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...