Перейти до змісту

ВЕЛОПРОБІГ вулицями міста, присвячений Дню Незалежності України


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ввечері будем агітувати на Театральному. Хто також бажає - роздрукуйте по можливості флаєрки і підкатуйте на 20:00 до Лесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Не забуваємо підтримати велопробіг прибувши завтра... бажано з дітьми і дружинами/чоловіками до головного корпусу ВДУ.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прапорчики продавати будуть?

будуть

Роздавати будуть, а не продавати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеки на завтра не передають) Так що така форма одягу - лише чоловіча мрія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! Прокидаємось і готуємось до велопробігу ;)

Доброго ранку, вже скоро виїжаю людей збирати і на старт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробіг відбувся, все файно :-)

Зараз в піцерії на Лесі відмічаємо, приєднуйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз дякую всіх небайдужим, всім тим, хто у цей святковий день відірвався від справ і приїхав на велопробіг! Ви зробили самі собі маленьке свято! Особливо приємно було бачити сім"ї сьогодні. А організація...все як завжди у нас в країні. Показуха! Вийшов заступник міського голови - Святослав Кравчук (я такий крутий перець! я все для вас роблю! ось і пробіг вам організував! все для вас! я вас так люблю!(сарказм) Запросили Заслуженого тренера України Ковальова Віктора Сергійовича та учасницю Олімпійських ігор Цьось Олену, щоб доказати, як міська влада дбає про велоспорт і що вони (Ковальов і Цьось) досягли успіхів лише завдяки підтримки влади. Розчарую тих, хто дійсно так вважає - досягли ці люди вершин лише завдяки своїй наполегливій праці та коштам (проїзд, харчування, проживання, членські внески і т.д.) знайомих та людей небайдужих до спорту. На цьому організація заходу практично завершилась. Куди ж пішли кошти виділені на цей захід? Де ж обіцяні солодкі подарунки учасникам? Ну...чиновники у нас бідні...і грошей не вистачає кому добудувати хату, кому на нову машину, кому черговий раз за кордон відпочити поїхати... Ми ж повинні це зрозуміти і пишатись, що влада у нас така класна і організувала нам таке свято!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все пройшло круто. Не вистачало трохи кричалок, як було на Велодень, але це жодним чином не вплинуло на чудовий настрій.

Один момент, на який звернув увагу (можливо, згодиться оргам на майбутнє) - деяким дітям було ну дуже важко підніматися по Винниченка, особливо тим, що їхали маленьких байках без передач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, дякую, з фотіком все добре, я трішечки лікоть подряпав :)

Ти що, гепнувся з фотіком? Красавчик! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага їхав і фоткав правою рукою, а лівою загальмув переднім тормозом, щоб на дівчинку не наїхати :_37: причому я чітко чув звук чиркання пластмаси (фотіка) по асфальту, але нових подряпин не виявив, певно фільтром чиркнув, :) тільки на лікті :) (еквілібрист сра__й) добре що ззаду були вправніші велосипедисти і не наїхали на мене :)

P.S. давно вже думав про те, щоб послабити передні гальма... :) ось і привід з"явився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...