Перейти до змісту

ВЕЛОПРОБІГ вулицями міста, присвячений Дню Незалежності України


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Большое спасибо организаторам за такой замечательный велопробег)

Правдо сникерсов маловато закупили, многим не хватило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Величезне дякую за велопробіг, по суті - це маленьке велосвято! :) Атмосфера просто чудова! Дякую усім учасникам! Звісно така к-ть дітей це класно, з іншої сторони так, їздити вони не вміють.. Я звісно сам молодий, але принаймі відповідальність є ;) і я не лечу вперед, підрізаючи інших. Їдучі зі Спайком і Ярославом ми коректували таких дурнів, і заганяли їх в колонну. Звісно ми не одні такі, дякую усім інструкторам) Вбили просто ідіоти на ВМХ-ах, мало того, що рвуться вперед між всіма, так щей і без гальм :ohmy:. Але дійсно радувало те, що особисто під"їхавши до 5-7 людей, і сказавши чому не варто ткого робити, вони дякували і далі їхали спокійно! Це дійсно радує ^_^.

П.С. Не передати словами як це, побачити так разом стільки знайомих, і їдучі по вулиці, бачити стільки велосипедистів з прапорцями! :rolleyes: Величезне дякую, особливо Лілі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот как замечательно проводить велопробеги в рабочее время – детей просто без счёта! и это замечательно :ok2:

огромное спасибо организаторам и всем-всем участникам!

Те, що дітей багато, з одного боку добре, оскільки молодь розвивається в спортивному плані, але з іншого боку деякі "діти" просто не вміють їздити! То на бордюр виїжджають, то перегони в колоні влаштовують! Але в цілому пробіг пройшов чудово, дякую організаторам і тим учасникам, котрі вміють їздити в колоні! :)

P.S.: чекаємо фото з велопробігу! :D

Для того, щоб такого не було... ОРГАНІЗАТОРИ повинні виставити регулювальників.. які б керували групою. На мою думку, цього разу, це мали бути ДИНАМІВЦІ на чолі з Ковальовим. Замість цього він дав старт.. вишикувавши "своїх" попереду а ззаду були і завали, і по бардюрах їхали і притиралися. Один з динамівців, спокійно виїхав собі на тротуар і спостерігав (!!!) звідти броунівський рух колони.

Сподобавуся коментра одного малого.. який звучав так.. "Дааааа !!! Це не Велодень".)

І справді радує, що рух втричі більшої колони на Велодень був організованим і чітким.

Цього разу був зі своєю малою.. ну просто море емоцій...."Тат.. я виїхала сама на гірку... купиш мені піцу.?" ......)))

Як вийде.. то буду зі своєю малою.

Беріть дітей.. пустимо малявок перед колоною. :_04:

+105000

21746758.jpg

Хіба не мило?!

Це ж з Велодня фотка. ))))) Чи то в мене глюки? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот как замечательно проводить велопробеги в рабочее время – детей просто без счёта! и это замечательно :ok2:

огромное спасибо организаторам и всем-всем участникам!

Те, що дітей багато, з одного боку добре, оскільки молодь розвивається в спортивному плані, але з іншого боку деякі "діти" просто не вміють їздити! То на бордюр виїжджають, то перегони в колоні влаштовують! Але в цілому пробіг пройшов чудово, дякую організаторам і тим учасникам, котрі вміють їздити в колоні! :)

P.S.: чекаємо фото з велопробігу! :D

Для того, щоб такого не було... ОРГАНІЗАТОРИ повинні виставити регулювальників.. які б керували групою. На мою думку, цього разу, це мали бути ДИНАМІВЦІ на чолі з Ковальовим. Замість цього він дав старт.. вишикувавши "своїх" попереду а ззаду були і завали, і по бардюрах їхали і притиралися. Один з динамівців, спокійно виїхав собі на тротуар і спостерігав (!!!) звідти броунівський рух колони.

Сподобавуся коментра одного малого.. який звучав так.. "Дааааа !!! Це не Велодень".)

І справді радує, що рух втричі більшої колони на Велодень був організованим і чітким.

Цього разу був зі своєю малою.. ну просто море емоцій...."Тат.. я виїхала сама на гірку... купиш мені піцу.?" ......)))

Як вийде.. то буду зі своєю малою.

Беріть дітей.. пустимо малявок перед колоною. :_04:

+105000

21746758.jpg

Хіба не мило?!

Це ж з Велодня фотка. ))))) Чи то в мене глюки? ))))

Саме так, це фотка з Велодня. Щодо динамівців, то деякі керували групою, хтось виїхав на бордюр, але напевно для того, щоб зігнати інших з бордюра і приглянути за рухом колони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малюки попереду це круто виглядає!)

Малюків треба до таких речей приучати - тоді в нас буде Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

АП!

Велопробіг вулицями міста уже незабаром!

Нарешті міська влада зробила певні висновки і призначила нову дату - 24 серпня! Ура! Це державний вихідний і більшість бажаючих зможе прийняти участь у цьому заході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Велопробіг, присвячений Дню Державного Прапора України, відбудеться у Луцьку 24 серпня.

Відповідне розпорядження підписав луцький міський голова Микола Романюк.

Стартуватиме велопробіг біля памʼятника Тарасу Шевченку. Маршрут учасників проляже проспектом Волі – вулицею Дубнівською – вулицею Авторемонтною – вулицею Рівненською – проспектом Волі – вулицею Шопена – проспектом Перемоги – вулицею Винниченка – проспектом Волі. Кінцева ціль – пам’ятник Шевченку.

Початок заходу ‒ о 12:00.

Супроводжуватиме учасників автомобіль швидкої допомоги. Забезпечення порядку ‒ на Луцькому міському відділі УМВС України у Волинській області.

http://www.volynpost.com/news/18677-u-lucku-den-prapora-vidznachat-veloprobigom - Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап!

Початок о 12.00

Збір об 11.30 біля пам"ятника Т.Г.Шевченку

ПіСі: Народ! Треба допомога! Переробіть, пліз, минулорічну афішку і скиньте сюди. Будемо розповсюджувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі: Народ! Треба допомога! Переробіть, пліз, минулорічну афішку і скиньте сюди. Будемо розповсюджувати

сделайте в формате А3, А4, и 1/3 А4(что бы как флаер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПіСі: Народ! Треба допомога! Переробіть, пліз, минулорічну афішку і скиньте сюди. Будемо розповсюджувати

сделайте в формате А3, А4, и 1/3 А4(что бы как флаер)

Да!

Ну будь ласка :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні модери/адміни, долучіть подію у календар борди та зафіксуйте темку

Наперед вдячна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зафіксуйте темку

Народ! Треба допомога! Переробіть, пліз, минулорічну афішку і скиньте сюди. Будемо розповсюджувати

народ в теме 2NSWj.gif

7dF1.jpg

файлы для печати (флаер и афиша А4) :

veloprobeg_24s13.pdf

veloprobeg_24s13_flyer.pdf

кто хочет А3, просто масштабируйте из А4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в источнике всё-таки "День прапора" упоминается. но без проблем, конечно :

veloprobeg_24s13_.pdf

veloprobeg_24s13_flyer_.pdf

YpNHF.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за допомогу з роздруковкою та розповсюдженням :)

Знову треба добровольці! Хто завтра допоможе розклеїти афішки і роздати ще флаєрки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...