Перейти до змісту

ВЕЛОПРОБІГ вулицями міста, присвячений Дню Незалежності України


lilechka

Рекомендовані повідомлення

та будь-ласка

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA

"Забороняється самовільно встановлювати, знімати, пошкоджувати чи закривати дорожні знаки, технічні засоби організації дорожнього руху (втручатись у їх роботу), розташовувати плакати, афіші, рекламні носії та встановлювати пристрої, які можуть бути прийняті за знаки та інші пристрої регулювання дорожнього руху або можуть погіршити їх видимість чи ефективність, осліпити учасників дорожнього руху, відволікти їхню увагу і поставити під загрозу безпеку дорожнього руху."

а до чого тут дорожні знаки? :blink:

це ж малюнок на асфальті повинен бути, а не знак

та ні до чого. Просто дорожня розмітка - це один із засобів регулювання дорожнього руху. Відповідно втручання в її зображення може погіршити..... і далі по тексту. А згідно ДБН Дорожньою розміткою (далі – розмітка) слід вважати лінії, написи та інші позначення на проїзній частині (з удосконаленим покриттям), бордюрах, елементах дорожніх споруд, обстановки вулиць і доріг, що застосовуються самостійно і у поєднанні з дорожніми знаками або світлофорами.

хм...можливо...некомпетентна у даному питанні :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 197
  • Створено
  • Остання відповідь

Hexus, а теперь видно?

не-а :( та не парьтесь, тема не о том. Ближе к делу разберемся где рисовать, главное трафареты сделать сначала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводиться він уже не вперше, отож багато з вас про нього чули, знають і приймали участь

Збір учасників 23.08.11 о 10.30 біля пам"ятника Шевченка. Так як велопробіг присвячений до Дня державного прапору України, то кожен учасник повинен мати прапорець. За прапорцями можете звертатись до мене

Попередньо планується такий маршрут: Волі - Київський майдан - Дубнівська - поворот - Волі - Шопена - Винниченка - Волі

Обіцяють всім учасникам солодкі призи

Запрошуються всі бажаючі!

цікаво, а що то за масовість передбачається в робочий день ?! по-моєму ця акція приречена на провал. Такі заходи потрібно проводити у вихідний день, щоб і діти і батьки могли взяти участь, - а то виходить якась недолуга акція. А АВЛ тут взагалі світитиь не потрібно аби не "спозоритись" з "масовістю" недолуго зачесаною міськрадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а що то за масовість передбачається в робочий день ?! по-моєму ця акція приречена на провал. Такі заходи потрібно проводити у вихідний день, щоб і діти і батьки могли взяти участь, - а то виходить якась недолуга акція. А АВЛ тут взагалі світитиь не потрібно аби не "спозоритись" з "масовістю" недолуго зачесаною міськрадою.

Що за пезимізм і негативний настрой?!

Минулого року теж був робочий день і народ був. Можливр не стільки, скільки у вихідний день, але візьмемо й інший нюанс. До цього велопробігу залучають багато дітей. Якщо б це був вихідний день і тим більше, що кінець серпня - багато дітей батьки б забрали в село на картоплю. Скажете, що не так?!

А якщо хтось не хоче "позоритись" - то це справа особиста - не приїзджайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також маю бажання долучитись до велопробігу, для мене це буде вперше :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також маю бажання долучитись до велопробігу, для мене це буде вперше :smile-zachot:

Ласкаво просимо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїду, друзів також візьму.

Я уже не в перше беру участь в велопробігу, завжди цікаво та весело =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо устроить покатушку с раздачей слонов флажков :) Ну или просто место встречи где можно забрать. Или я туплю и в теме просто надо отписать +адын?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо устроить покатушку с раздачей слонов флажков :)

Как на счет сегодняшнего вечера? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

и на меня оставьте 1 прапорец... заберу на месте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велопробежались замечательно! респекты всем участникам :ok2:

conv2.gif

ps. желающим разместить у себя эту мою гифку. берите её по этой ссылке пожалуйста, не нагружайте и без того нагруженный сервер борды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...