Перейти до змісту

Звільнення з роботи


salja

Рекомендовані повідомлення

таких як ти за совка називали "літун".

немного оффтопа: я вообще не понимаю, как можно каждых полгода, или даже полтора - два года менять работы.Значит что то не так с человеком, ну понимаю, после учёбы (ВУЗ, ПТУ, техникум и т.д.) можно первое время попробывать себя в разных ситуациях, но не всю жизнь.

Хотя, есть такие профессии, где человек либо приходит... и уходит через полгода,либо остаётся в ней на всю жизнь.и стаж (неофициально) начинает осчитываться где то после 8 - 10 лет работы, а до этого челоек считается как бэ стажером :D

я гарантирую это :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного оффтопа: я вообще не понимаю, как можно каждых полгода, или даже полтора - два года менять работы.Значит что то не так с человеком

з/п - найкраща мотивація

зі мною щось не так? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж, все таки, назначать відпрацювання, але на роботу не будеш ходити - теоретично, можна отримати догану в трудову.

Догана в трудову не вноситься, тільки заохочення і нагородження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного оффтопа: я вообще не понимаю, как можно каждых полгода, или даже полтора - два года менять работы.Значит что то не так с человеком

з/п - найкраща мотивація

зі мною щось не так? :D

така мотивація діє 2-4 міс, а потім вщухає, сприймається як данність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з/п - найкраща мотивація

зі мною щось не так?

По первому вопросу: ты не совсем права,пример приведу лично свой, у меня зарплата не как у депутатов, но и не минималка, среднестатистическая, скажем так, так вот, если не жировать по напрасну, не утруждать себя какими то непонятными капризами и ненужными финансовыми тратами - можно вполне нормально жить,и прокормить семью из одного - двух ребёнков, если ещё и жена работает, то вообще нормально.)))При наличии правильных рук, ног и головы,можно иметь и дополнительный зароботок, кроме зарплаты (я не имею ввиду хабари,воровство прочую хрень).

Кроме того, моя работа приносит мне ещё и моральное удовольсвие, потому что я люблю свою работу, у меня есть возможность уйти на более оплачиваемые хлеба, но я не хочу.

Очень трудно, практически невыносимо, когда зарплата как минимум тысяч 50 грн, но каждый день ты просыпаешься, и идёшь на работу как на каторгу, и целый день как каторжанин, и так день за днём, месяц за месяцем, год за годом... всю жизнь...

а лично с тобой всё очень так... это я гарантирую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, дуже вірно підмічено з точки зору роботодавця: якщо працівника відразу береш на високу з/п - через 2-4 міс. він починає думати, що дійсно цього вартий і розслабляється(

але для того і існують мотиваційні схеми, а не лише оклади)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 12:30' post='1052426863']

нєєєєє, браза, ти не прав - здається менше півроку ніде не працював,

в середньому півтора-два роки.

да-да, саме таких і називали, а не:

' date='Сегодня, 12:30' post='1052426863']

"літун" - це коли звільнився, не встигнувши толком влаштуватися - в курс справ ввійти.

хоча, не подумай, що я тебе засуджую. риба шукає, де глибше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, щось не так якраз із людиною, яка після освіти як влаштувалася на якусь фігню,

так і на пєнсію звідти пішла – це як мінімум, нецікаво

если речь идёт об 19 летних пацанах - девчёнках, которые устроились мерчиками, или офисными менеджерами низшего - среднего звена, и в 60 лет ушли в том же звании - я согласен, фигня, но если любить то, что ты делаешь, каждый день ощущать что то новое,видеть приятные результаты своих трудов,это так разнообразно, что жизнь прекрасна )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если речь идёт об 19 летних пацанах - девчёнках, которые устроились мерчиками, или офисными менеджерами низшего - среднего звена, и в 60 лет ушли в том же звании - я согласен, фигня, но если любить то, что ты делаешь, каждый день ощущать что то новое,видеть приятные результаты своих трудов,это так разнообразно, что жизнь прекрасна )))

Розкажи це асенізатору... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ж, все таки, назначать відпрацювання, але на роботу не будеш ходити - теоретично, можна отримати догану в трудову.

Догана в трудову не вноситься, тільки заохочення і нагородження.

Вноситься стаття, по якій звільнився. А догана - то наказ. 2 догани і стаття. Заробити догану - нєфіг дєлать. Особливо, коли шеф-самодур. Або вз'ївся. Типу "Ось тобі задача - рішай!" - "Ага! не справився, добре, ось тобі ще одна - щоб виправдати довіру!"..

"Ага! не справився - за систематичне не виконання завдань - догана. " І так двічі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 13:04' post='1052426894']

у нас, рємєслєнніков, всьо значітєльно прощє, гаспада

прощє, тому що в тебе немає найманих працівників і ти оцінюєш лише свою роботу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 13:04' post='1052426894']

у нас, рємєслєнніков, всьо значітєльно прощє, гаспада

прощє, тому що в тебе немає найманих працівників і ти оцінюєш лише свою роботу)

А чиюсь роботу зазвичай оцінюють значно критичніше ніж свою власну ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я закінчую свою "пару чобіт" :rolleyes:

до чт. скину для "прибивання підков"

затягнула, шо капєц, і то візитки закінчились, а то б ще тиждень як льоду((

а ти ще кажеш, що сама буду наповненням займатись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюю на тому ж самому Модерн-Експо

Догану не дають, все набагато простіше. Поки не відпрацюєш "законні" 14днів, тобі не видадуть трудову книжку, та інші документи. Перевірено :)

Інше діло, якщо людина на контракті, то потрібно лише дозвіл начальника департаменту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюю на тому ж самому Модерн-Експо

Догану не дають, все набагато простіше. Поки не відпрацюєш "законні" 14днів, тобі не видадуть трудову книжку, та інші документи. Перевірено :)

Інше діло, якщо людина на контракті, то потрібно лише дозвіл начальника департаменту.

тобто, якщо не буде виходити на роботу - документи не віддадуть. ну це не біда :) аби зарплату за липень віддали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кінці квітня один з моїх співробітників не ходив на роботу 3тижні, теж забив болт

через деякий час він вернувся)) на питання "чому?", усміхнено сказав "вони знають на що надавити"

при тому, що йому і документів не треба було

розрахунок за той самий місяць прийшов -600гривень, тобто він був винен ще Модерну. А це вже інша стаття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому зразу по свиньскі уходити :) вдруг ще прийдеться повернутись, хто його знає. Як правило адекватне керівництво на новій роботі може й почекати тебе два тижні, розуміючи ситуацію, і всі діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, дуже вірно підмічено з точки зору роботодавця: якщо працівника відразу береш на високу з/п - через 2-4 міс. він починає думати, що дійсно цього вартий і розслабляється(

але для того і існують мотиваційні схеми, а не лише оклади)

у мене якраз інші варіанти були - переманювали з\п на 30-50% більшою ніж на попередній роботі, починає працювати, а через 2-4 місяці навантаження зростає в 2-4 рази - тому і починаєш думати, а за що ж ти продався.

бували варіанти і по 1 місяцю роботи і по 2, але це таке - маньоври.

кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому зразу по свиньскі уходити :) вдруг ще прийдеться повернутись, хто його знає. Як правило адекватне керівництво на новій роботі може й почекати тебе два тижні, розуміючи ситуацію, і всі діла.

А ще воно може подумати що якщо кинув (якщо можна так висловитись) одного роботодавця - то можеш кинути і другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...