Перейти до змісту

Левеня у Луцькому зоопарку


init

Рекомендовані повідомлення

А левенят там четверо. троє пациків. А ця пустунка скрізь мордочку тиче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода тварин... Хай би в савані бігали, а я б дивився на них по Діскавері :) Останнім часом зоопарк видається мені як щось протиприродне. Мені більш подобається, коли по нашому парку стрибають собі вільно білки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби люди більше ходили у зоопарк, може тоді й умови були б кращі.(Наївно, але хто знає.)

"Цар звірів у "сірниковій коробці"! Шкода дивитись, звісьно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что ж вы хотите, ведь вместо постройки новых вольеров для зверей зоопарковские деньги пошли на постройку приюта для бродячих собак. Так что предлагаю водить детей не в зоопарк, а на Мамсурова, 9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода тварин... Хай би в савані бігали, а я б дивився на них по Діскавері :) Останнім часом зоопарк видається мені як щось протиприродне. Мені більш подобається, коли по нашому парку стрибають собі вільно білки.

Не соглашусь, одно дело по телевизору смотреть, другое дело в живую, и в зоопарк как правило попадают те животные, которые в реальных условиях своего обитания не выжили бы.

Не ВЕРЮ, что нельзя договориться с фирмами которые, одни выроют котлован, другие сделают клетку, и все бесплатно. Потому как у них есть дети, и среди них есть просто человеки. И львы спокойно бы бегали себе в огромной яме, и не выберутся и вроде как на воле.

А как зайти в зоопарк если там такой запах, что отбивает всю охоту прогуляться там. Директор просто не справляется с обязанностями. А что для белки или лисы нужно сколотить супер клетку? А там клетка меньше метра... и так дальше... и не нужно уж там защищать директора.

Вот например есть у нас студенты, которые учатся для галочки, вот все взятки пустить на зоопарк например, или еще лучше прогулял пару, будь любезен отработай день в зоопарке :) уверен охота прогуливать отпадет сама собой.

А там клетка хуже будки собачей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

------------

Народ, а коли Ви (форумчани) востаннє відвідували зоопарк?

------------

Доречі, відео викладалось щоб показати ніжні стосунки лева і Лева)) А не для критики умов утримання, хоч вона сама собою напрошується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а коли Ви (форумчани) востаннє відвідували зоопарк?

Я десь в кінці травня чи то на початку червня :)

А взагалі, якщо не вложити гроші то ніц не буде, відвідувачі, поки зоопарк в теперішньому стані, не дуже хочуть ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя дружина з донькою мало не через день ходять. Люди привітні в персоналі. А плата за вхід - чисто символічна (10 грн. дорослий, 5 дитячий квиток), знайдете мені ще такий зоопарк? Ясне діло - Ні! Доречі, в інших українських зоопарках умови не кращі, запах - той же, а плата в 3-5 разів вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был там сегодня, душераздирающее зрелище. И дело не в запахе, они действительно присутствуют и в других зоопарках, но вот условия содержания и состояние самих животных - это оч жалкое зрелище. Мне теперь не скоро захочется идти туда с детьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ВЕРЮ, что нельзя договориться с фирмами которые, одни выроют котлован, другие сделают клетку, и все бесплатно. Потому как у них есть дети, и среди них есть просто человеки. И львы спокойно бы бегали себе в огромной яме, и не выберутся и вроде как на воле.

Ты хотел сказать, наверное "плавали". Вариант как в Киеве там точно не пройдет. Думаю объяснять почему не надо?

Вот например есть у нас студенты, которые учатся для галочки, вот все взятки пустить на зоопарк например, .

Гы, ну ты это на святое-то, не кощунствуй понимаешь ли. А то вот так вот сразу взять и лишить некоторых личностей "средств на проживание". :)

или еще лучше прогулял пару, будь любезен отработай день в зоопарке :) уверен охота прогуливать отпадет сама собой

А вот это таки да, только не просто отработать, а в львиную клетку (можно без льва) с соответствующей табличкой. Пусть посидит, понюхает. :)

А там клетка хуже будки собачей.

Эт точно. И орет он по ночам иногда так, что , действительно, лучше бы он бегал где нить в Африке и смотреть его по телику.

Короче не позавидуешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По радио передали, что всех львят покупает Киевский цирк. Сказали цену ещё не оговаривали, но самое интересное впереди. Деньги от продажи НАВЕРНОЕ пойдут на корм или улучшение жилищных условий животных :) Я думаю стоят львята не мало, хотя в наших реалиях, дадут справку что они косые,хромые,кривые и продадут по 1 гривне за штуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в інших українських зоопарках умови не кращі.

Неправда. Київський, Рівненський зоопарки мають однозначно кращі умови, більшу кількість звірів, а відтак - і дорожчі квитки (що цілком логічно).

Одна справа, коли тварина сидить весь час в клітці. А інша - коли тварина ходить по огородженій території, де є дерево, трава, пісок - а не бетонна підлога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довелось побывать в Варшавском зоопарке, дык даже Киевский ноги моет! Звери выглядят как звери, а не как загнанные, некормленные твари. Да присутствует запах, это ведь звери, но не такой как у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була у Харківському зоопарку. Якщо я не помилаюся, саме він був 2-м

по величині у колишньому союзі після московського.

Це небо і земля. Вол"єром не повертається язик назвати місце, де жили

котячі. Це досить велика територія, огороджена, з деревами,

з ландшафтом. Тварини БІГАЛИ! В наших клітках їм і розвернутися нема де. :(

Для ведмедів була вирита спеціалтна водойма, бо білим, наприклад,

дуже спекотно влітку.

ІМХО, якщо вже і тримати тварин в неволі, то, принаймі, не треба

робити їх перебування нестерпним. В кліткі 2/2, в купі власних фекалій..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київський, Рівненський зоопарки мають однозначно кращі умови, більшу кількість звірів, а відтак - і дорожчі квитки (що цілком логічно).

Був у Київському минулої осені. Картина теж не дуже втішна: жодної мавпи, слони здохли, територія велика, а дивитись практично нема на що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, в інших українських зоопарках умови не кращі.

Неправда. Київський, Рівненський зоопарки мають однозначно кращі умови, більшу кількість звірів, а відтак - і дорожчі квитки (що цілком логічно).

Одна справа, коли тварина сидить весь час в клітці. А інша - коли тварина ходить по огородженій території, де є дерево, трава, пісок - а не бетонна підлога.

Київьский уже не актуально обговорювати. У Рівненському був кілька років тому - леви були у такому ж вольєрі, може 2 кв. метри різниця. І почуття викликають такі ж самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Просто директору плювати на тварин, і міській раді теж плювати на все... Живадьори!!!

На рахунок котловану, це я так образно, можна ж все продумати, просто чому коли ставлять дійсно людину, яка як то кажуть на свому місці умудряється зробити конфетку з гівна.

Наприклад деякі подактівці, які працюють в податковій міліції їздять собі на мазді новенькій, і не кажуть що і них маланька зарплатня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...