Перейти до змісту

Марафон у Рівному


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

интересно просто приехать глянуть хотя бы. погоду-то уже заказали? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїжджайте, будемо дуже раді вас бачити.

Дякую за ананос, бо так руки і не дійшли у вас пост створити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередньо.

Я, Соболь, Ліля Олійник.

Хто ще? 200 км в ненапряжному темпі.. доїзд туди і назад дизелем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сідай на байк став сліки і вйо..

Це ж не шосейна гонка .. це марафон.. і наявність шосера.. ще нічого не означає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо вам шосер, це не гонка це бревет. Проїхав значить переміг. Не поїхав значить програв.

Чи боїтеся що середню швидкість 15 км/год (ліміт часу 13 годин) зможете лише шосером досягти?

Якби не бажання посидіти за Petake на колесі, поїхав би на старій Україні, для proof-of-concept.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно просто приехать глянуть хотя бы. погоду-то уже заказали? :smile3:

Прогноз погоды улучшился, осадков пока не предвидется, только облачность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв'язку з тим, що Vader відмовився, маю 1 зайвий шосейник-крокодил, який можу доставити на старт. Педалі, сідушку, фляги, ремкомплект бажано взяти свої. Педалі можу поставити SPD XT або топталки. 53х42 на 13-26@9sp, покришки ззаду Panaracer 26 спереду Kenda 23, по 8 атмосфер. Перемикання фрикційне неіндексне. Ростовка 56, ETT 58, винос 9. Маса десь 11.5 кг

http://piccy.info/view3/1813298/9f8fb75c2dffabd05aff49da87175182/1200/ (болотніки якщо непотрібні можна зняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шосер звісно це класно...я би взяв...але принципово хочу доїхати на гібриді... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та гібрид недалеко від шосера втік, хіба низького хвату нема, але чи треба він на бреветі.

Гриміти ж шиповками по асфальту - і кайфу мало і гуму жалко. Так що хто не хоче насілувати свій байк - може взяти мій крокодил (в принципі є ще гібрид туристичний, можу теж дати http://piccy.info/view3/1822526/5d6a787fc9892c240de29885be7d4208/1200/ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо, там такой гибрид, что отдельные шоссеры позавидуют :smile3: держит темп не хуже шоссе, что было неоднократно доказано на этой неделе :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогноз погоди покращився ще більше, тепер не тільки не прогнозують опадів - вже й хмари пропали, цілий день ясно.

Неслабкий вітер, постійно південний. До розворота буде трохи заважати, назад підганяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та гібрид недалеко від шосера втік, хіба низького хвату нема, але чи треба він на бреветі.

там гибрид с нижним хватом :sq_ye:

KO3AK CIPKO, просто не забывай, что это 200км- и все будет гуд! А вагон впечатлений от участия - тебе просто гарантировано, ну и медалько :ahuet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не влазячи в релігійні ваійни по ототожнюванні шосера і гібрида.. скажу коротко: 2 Таіс Могла б тож проїхатись.))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожалей мою ж...Это 200км! А МТб на универсальной резине - ни разу ни гибрид. Хотя всегда интересно- могу ли я, хочу ли я .. :D Ну ты в курсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні баранок у мене немає..але скоро будуть, ну принаймі в планах)

зараз просто рожки як у справжнього Bulls)

Хоч і з іншого ровера :)

Ще кажуть поставити жорстку вилку але ж то уже не гібрид буде :)

Затарився бананами, чорним шоколадом..вівсяним печивом з ізюмом..тепер сижу і думаю куди я то все буду пихати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо, там такой гибрид, что отдельные шоссеры позавидуют :smile3: держит темп не хуже шоссе, что было неоднократно доказано на этой неделе :ok2:

спс

надіюсь це був тіки початок і далі зможу вже не відставати так як вчора на горках, а потім доганяти на спусках)) ноги ще не вкатав нормально мабуть...

Дякую доречі за рюкзачок..без нього важко було би завтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затарився бананами, чорним шоколадом..вівсяним печивом з ізюмом..тепер сижу і думаю куди я то все буду пихати )))

ти головне не переборщи з харчуванням, бо організм під такими навантаженнями може непередбачувано працювати, тим більше, якщо це перше таке випробування для нього і ти не знаєш, як він себе поведе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...