Перейти до змісту

Марафон у Рівному


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Затарився бананами, чорним шоколадом..вівсяним печивом з ізюмом..тепер сижу і думаю куди я то все буду пихати )))

ти головне не переборщи з харчуванням, бо організм під такими навантаженнями може непередбачувано працювати, тим більше, якщо це перше таке випробування для нього і ти не знаєш, як він себе поведе ;)

Згідний,вчора проїхався в Рівне і назад,це повний для мене п....ц,проїхав в одну сторону за 3,40 хв.,це я їхав помаленьку,добре що коліна не підкачали але на МТБ важковато,моя перша така довга подорож,нікого не запрощував бо не знав чи доїду і чи повернусь.Скажу одне організм себе веде неадекватно,можливо я просто не вгадав з раціоном води і харчування :D А от одне місце саме більше болить :D .В слідуючий раз вже знаю що треба робити.

Затарився бананами, чорним шоколадом..вівсяним печивом з ізюмом..тепер сижу і думаю куди я то все буду пихати )))

ти головне не переборщи з харчуванням, бо організм під такими навантаженнями може непередбачувано працювати, тим більше, якщо це перше таке випробування для нього і ти не знаєш, як він себе поведе ;)

Згідний,вчора проїхався в Рівне і назад,це повний для мене п....ц,проїхав в одну сторону за 3,40 хв.,це я їхав помаленьку,добре що коліна не підкачали але на МТБ важковато,моя перша така довга подорож,нікого не запрощував бо не знав чи доїду і чи повернусь.Скажу одне організм себе веде неадекватно,можливо я просто не вгадав з раціоном води і харчування :D А от одне місце саме більше болить :D .В слідуючий раз вже знаю що треба робити.

Доречі можливо професіонали порадять що з собою краще і оптимально брати ну з харчування і пити?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло ще в досвіді і можливостях організму по відновленню. Хтось відновлюється швидко.. і знає коли можна натиснути, а коли варто зменшити навантаження на організм. :ugeek:

Старанули.. помало покотили...

Переших кілометрів 30 це був просто піндєц... народ тикався і ганяв по групі.. відставав, прилаштовувася третім і навіть дехто четвертим.. зміну тягнули 2-3 пари.. Як наслідок.. завал.. (((( Перший тягун чуть прорідив групу.. другий.. Дубнівський.. взагалі розвалив. Пєтька дьорнув.. його відпустили.. трохи відпочили догнав Ігрек, далі Льоша вийшов на зміну і почалось )))) 40, 45, 50, 55.... і в таких межах.. на горки 33-35.. Така сама, доречі.. була і темпратура за бортом. :oops: :evil: :evil: :evil:

Догнали.. Петруху... ху мля.. трохи йшли зі змінами... після чергової... відчув по собі піндєц близький.))))) ну його н*х думаю.. тим більше, що до розвороту лишилося 6 км. :twisted: Вирівняв пульс, на ходу похавав, відпочив.. заїхав на розворот.. далі був швидкий відпочинок, ПРАВИЛЬНЕ харчування, перезарядка кемела (рулить однозначно) і фляг (чай теж бомба ДЯКУЮ !), з собою в дорогу взяв 2 банана.. можна було б 3 взяти.. але в принципі хватило.

Сіли. Погнали четверо.... Я, Соболь, Петя і Льоша.. їхалось просто бомба.. хоча і не легко.. відстані від коліс мінімальні.. ніхто нікуди не дьоргає.. рух швидкий, потужний, але рівний і не думаєш, як би то не попасти в завал. ))))) По дорозі вітали тих хто їхав на розворт. :twisted: Петро з Льошою в гірки їхали повільніше ніж могли їхати.. чим давали нам можливість не відвалити.., а коли вже була повна опа.. то збавляли темп і давали можливість віддихатись за, що їм РЕСПЕКТ І УВАЖУХА... Дякую.

Крилата фраза марафону.. Петро.. "Біля літака повертаємо праворуч" це було сказно на бугрі після Тараканова.. Я "Пєтя.. це ж ТАНК!!!" і ржака..))))))

Заїхали в Дубно, до колонки, попили водички.. вмилися, перезадяли свіжачком фляги і кемели.. Льоша з Петром поїхали самі.. щоб нас не добити буграми, а ми вже своїм темпом покрутили на фініш. Їхалось класно.. ще на заправці бахнули Ред Бул і пляшечку Миргородської.. і так без особливих пригод і докотились, що не може не рудувати. Ми приїхали ДРУГОЮ (!!!) парою ОБНЯВШИСЬ.. )) через 20 хв після лідерів... перешим з яких був Льоша (Петро просто не погнав фінішувати, а рівно доїхав до фініша...) час в дорозі 6 годин 30 хв, пройдена дистанція в 207 км.. середня швидкість по спідометру 31 км/год.

Дякую всім, приємно було вас всіх побачити... ;)

Організаторам.. тож дякую.. хоча наступний раз, на мою думку, треба краще попрацювати над нагородами.. вони для багатох важливі. Зробить таки медалі з гравіровкою, на якій вкажіть прізвище, імя учасника і час за який він подолав цю дистанцію. Якщо треба буде заплатити за них. не питання, але це буде вагома нагорода, багато сил було потрачено і хочеться мати на пямять не тільки "КУБОК", який навіть не всім дістався.

З.І. Дайте протоколи.! :ugeek:

2 Penja78

З.І.І. Їсти з собою в дорогу банани, курагу, горіхи, ізюм, шоколад.

Пити побільше і частіше.. я сукупно за весь марафон всушив напевно літрів 6 рідини, як льоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться особливо відмітити старання Лілі, як вона від завалу втікала.. і старалась втриматись на колесі.. і Сергія (КозакСірко) для якого це був ПЕРШИЙ виїз на таку дистанцію.

Ви молодці.. так тримати.!!! :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з харчами не прогадав...шоколад пішов у хід ще в електричці(Лекс і Соболь запасливо положили в рюкзак)....бананів я зїв штук 6 мабуть, але уже під час гонки:)

Вражень купа..і всі хороші...були моменти і думав та ну його н*.й що я напрягаюсь і для чого..а потім сам собі і кажу що напрягаюсь для самого себе щоб девести що щось можу..що не такий як всі..а потім їхав назад у парі зі своїм тескою Сергієм з Рівного..мінялися..під кінець він уже мене підбодрював, бо сил уже майже не лишилось, їхали у хорошому темпі 28,4 середня назад була, давай ще 10 км залишилось уже майже дома...(а я собі думаю то ти дома а мені ще потім 70 км додому :D )за що йому велика подяка і ріспект.

Було класно і скажу як новачок..що воно того ВАРТЕ!!!.

Той хто міг поїхати але полінився кусайте собі локті..особисто у мене 5 точка ні грама не болить..і все гаразд..так трохи втома загальна зараз але як проснувся бодрячок на всі сто.

завтра думаю вже і покататись..сьогодні піду пішки на роботу :) . Лекс, Соболь, Ліля,і динамівець Льоша дякую вам за компанію, було дуже класно.Що туди що назад одні жарти сміх і анекдоти, я давно так не відпочивав морально. :friday: надіюсь це був тіки початок.

Додам ще що приз для мене дуже цінний.ну по перше бо я колекціоную чашки...у мене 16 чашок з різних куточків світу які мені подарував брат подорожуючи..всі вони подаровані..але є тепер одна..така яка далась мені не просто так..яку щоб отримати довелось дуже добре попрацювати. :smile-zachot:

Так і хочеть сказати.

Друзі катайтеся бо воно того варте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я дякую всім за компанію :g15: . Мені сподобалась, але yurik не знаю яким печивом мене манити на 300 км )))) приїхала на роботу на велі))) таке відчуття, що спала прям з ним в обнімку :blink:)))

Лекс. ми приїхали сумарно 207+15+5

:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну. якщо все порахувати.. то

То за вчора я проїхав 207 бревет+ 5 до мосту+15 до Ківерцівського вокзалу+5 по Ріному+6 додому від вигнрузки=238 км.. ))))

Треба до Рівненських їздити на шосерах на покатушкт... там доріжка ЛЯЛЯ.

Тренуватися тут, а на вихідні на дизель (з Ківерець в 6.52) і в Рівне. Там кілометрів 120-150 і назад на дизелі.. Тільки треба точно взнати, в скільки він звідти виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmEjIl3--RoQdFlNWWpuUG5FRlpRRU5lTXRMYllSMlE#gid=0

Результати бревету.

Трохи прип..ів.. каюсь.))

По спідометру в мене 31 середня і 207 км пройдено.

А враховуючи зупинки на розвороті, на заправці і заїзд в Дубно до колонки.. виїхали на 28,8.. що тож ЛЮКС!!!

З.І. "ТРЬОХСОТКУ" поїду полюбе.. але з іншими розкладами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назад останній на Луцьк Дизель о 20:40.

А дорога там і правда класна.

На Київ дорога набагато краща ніж на Дубно, тому що майже всюди 4-полоска з отбойніками, а до Дубно 2 полоска. Ніяких проблем з автомобілями нема - хоч цілу смугуй займай ешелоном їдь. А на Дубно впритик фури летять, інколи як сильний боковий вітер то дуже стрьомно швиряє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то непевно 14 приїдемо до вас і поїдемо катнем разом.

Як на Київ дорога на рахунок гірок?

З.І. Завтикав.. 14 не вийде в мене..(( А на 21 КГ.. полкатались карочє.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гірки є в Рівному (до Зоопарка), в Білій Криниці, Антополі, Синеві.

Пологіші є в Бабині і перед Синевом. Далі за Синів (30 км від Рівного) профіль майже рівнина аж до Новограда.

Ось GPS профіль який я записував сам: http://sportypal.com/Workouts/Embed/671747 (натиснути на кнопку Alt = Altitude для виводу графіка висот)

Ось профіль який видав Google Earth:

p_p_pI_ia_p_p_pGia_.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant дякую за підказку,я прикінь теж сумарно випив 6 літрів,тільки зря поїв вівсяного печива з чайом,назад як їхав то капець :rolleyes: Всім дякую за підказки,тепер хоч буду знати що їсти в дорозі :rolleyes: колись до вас приєднаюсь тільки не в таку далеку подорож

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїхали в Дубно, до колонки, попили водички.. вмилися, перезадяли свіжачком фляги і кемели.. Льоша з Петром поїхали самі.. щоб нас не добити буграми, а ми вже своїм темпом покрутили на фініш. Їхалось класно.. ще на заправці бахнули Ред Бул і пляшечку Миргородської.. і так без особливих пригод і докотились, що не може не рудувати. Ми приїхали ДРУГОЮ (!!!) парою ОБНЯВШИСЬ.. )) через 20 хв після лідерів... перешим з яких був Льоша (Петро просто не погнав фінішувати, а рівно доїхав до фініша...) час в дорозі 6 годин 30 хв, пройдена дистанція в 207 км.. середня швидкість по спідометру 31 км/год.

Лекс не скромнічай - з Дубно ти мене тягнув всю дорогу. Мені теж було важко - це не бревет получився а нормальна гонка, з завалами, відривами та доставанням відривів.

Мені гарне тренування перед туром Братів Стародубів у Хмельницькому на День Незалежності.

Серьога молодець, не думав що витримаєш таку дистанцію, тай ще на гібриді.

Ліля просто молодець - витриала такий темп, що не всі мужики так їздять!!!

Дякую за компанію, було весело і класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую...було і правда не просто...не тіки фізично але і морально теж останніх км 20.

Ну мтб переді мною ніхто наче не прїхав ми з Сергієм разом фінішували хоч він і на мтб був...можу уявити якщо йому шосера дати як би він їхав..

а що там за 300 км бревет? там що вже з ночівкою мабуть треба їхати )))) і коли головне, хочу поїхати...якось уже після такої гонки розумію що моно їхати і їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там що вже з ночівкою мабуть треба їхати

Ліміт часу

200 км - 13:30

300 км - 20

400 км - 27

600 км - 40

1000 км- 75

1200 км- 90

Львівський бревет 2011 на 300 км:

post-34-1309895906.jpg

Львівський бревет 2011 на 400 км:

post-34-1311679507.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...