Перейти до змісту

Я байдужа до ВАШОЇ України!


Korting

Рекомендовані повідомлення

Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України! Я байдужа до ВАШОЇ заквітчаної колосками України, яку ніби осяює сонце що висить на блакитному, мирному небі…

Мене верне від гімну, про ще не вмерла…, який дехто співає, мені однаково які в ВАС прекрасні луки, зелені ліси та широкі лани, я не бачу ВАШІ вільні простори, мені не подобаються ВАШІ моря і озера, я ненавиджу ВАШІ гори й полонини!

І не щемить серце від ВАШОЇ спільної пісні, і не смакує мені ВАША славна історія, і не вірю я в ВАШЕ світле і добре майбутнє! Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України!

Розплющте очі люди, роздеріть їх, проріжте та подивіться на свою Україну! Яка вона? Невже гарна та чиста? Невже заквітчана колосками?

Та вже давно не заквітчана – випалили ВАШІ квіти, покрали, а потім продали ВАШІ колоски, голі ВАШІ лани, обдерті ВАШІ поля, обшарпані ВАШІ ліси, нема у вас вільних просторів, до ВАШОГО ніби блакитного неба, яке чорне від гіркого диму, тягнуться чужі руки, а ви своїми, лінивими за століття, пашите на колінах біля їхніх ніг!

І в гімні Україна, та не для всіх однакова: одним усміхнеться доля і за панується а іншим лише праця рідко щира!І моря ВАШІ і озера, й полонини витоптані чужими ногами, які вільно і нагло в’ються.

І те що ви називаєте своєю спільною піснею, лише відголосок насмішок інших, історія а ж чорна від запеченої крові, і не буде у вас майбутнього ні світлого, ні доброго, ні якого не буде! Тай не живете ви взагалі, завтра тільки народитись маєте, а завтра ВАШЕ ніколи не настане, бо відцурались ви від мого сьогодні і спільного вчора!

Ви чуєте мене люди, я байдужа до ВАШОЇ України! Я байдужа до ВАШОЇ вигаданої і несправжньої України!

Я люблю її справжню, таку якою бачу: замурзану, маленьку, беззахисну! І любила я її таку і люблю і буду любити її правдиву, буз гриму та позичених шатів, і вас її таку любити закликаю! Любіть МОЮ Україну сьогодні, щиро любіть і в НАС буде завтра!

Світлана Ковб - http://www.volynnews.com/messages/1403/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в гімні Україна, та не для всіх однакова: одним усміхнеться доля і за панується а іншим лише праця рідко щира!І моря ВАШІ і озера, й полонини витоптані чужими ногами, які вільно і нагло в’ються.

А де наголос ставити?

Таке відчуття, що їй подобається криза, от це все лайно, корупція і т.д. Або ж вона жінка депутата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оту всю цитату ТС можна вжати в "не люблю шароварщину":

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,

і мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,

сіяє вона над віками…

Любіть Україну всім серцем своїм

і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна

в просторів солодкому чарі…

Вона у зірках, і у вербах вона,

і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в електровогнях,

у пісні у кожній, у думі,

в дитячий усмішці, в дівочих очах

і в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить — не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

і в хмарах отих пурпурових,

в грому канонад, що розвіяли в прах

чужинців в зелених мундирах,

в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях

до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,

і сльози, і все до загину…

Не можна любити народів других,

коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,

люби її кожну хвилину.

Коханий любить не захоче тебе,

коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,

як пісню, що лине зорею…

Всім серцем любіть Україну свою —

і вічні ми будемо з нею!

1944

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говно на вентилятор.

это говорю я,человек,который лично общался с людьми,которые творили историю Украины

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это говорю я,человек,который лично общался с людьми,которые творили историю Украины

пілят:_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, иногда после твоих постов только Онотолий может писать. Остальных хватает только нажать "паддиРЖАЛ", из под стола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пафосно...

чомусь нагадало:

...Степи мої запродані

Жидові, німоті,

Сини мої на чужині,

На чужій роботі

Дніпро брат мій, висихає,

Мене покидає,

І могили мої милі

Москаль розриває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...