Перейти до змісту

Підстрижений кіт


Avatar

Рекомендовані повідомлення

Надоїло хазяїну шерсть по хаті збирати :) ... от його і поголили як Котовського хехехе. Я б особисто поголив би щей господара цього кота ... о диво б було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cлухайте, а де так можна свою кицю постригти, а то вона закуйовджена вся, чоловік вручну ковтуни видирає, то ще гірше, а шерсті кругом!!!! Мене аж жаба давить, що хтось так додумався! Класний кіць

В мене колись один знайомий, взагалі, кицьку перефарбував з чорноїї на білу

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cлухайте, а де так можна свою кицю постригти, а то вона закуйовджена вся, чоловік вручну ковтуни видирає, то ще гірше, а шерсті кругом!!!! Мене аж жаба давить, що хтось так додумався! Класний кіць

В мене колись один знайомий, взагалі, кицьку перефарбував з чорноїї на білу

;)

Свою "кицю"? ;) Шутю...:ok:

Це називається побрити! Якщо будете стригти, то хоть залиште їй якихось 6 мм. щоб незамерзла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет "кицi" однозначно жжоте :smile3:

imho, лучше уж сразу покупать короткошерстную породу типа сфинкса, чем вот так мучиться со стрижкой. тем более шерсть у кота отрастает очень быстро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От навіщо так ображати домашніх тварин :smile-zachot: , я б на місці цього котика нагадив би хазяїну на подушку :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На його місці задушив б хозяйна темною ніченькою. А ще краще нагадив б в Суп, Борщ,...!

О прикольно було б хазайна гозонокосілкою переїхати щоб з ним було :smile-zachot: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина не готова до незручностей від тварин то нєфіг цих самих тварин заводити,а так ,то власник цього кота хай волосся собі в носі побриє та в інших труднодоступних місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводиш тварину значить її поважай і нероби з неї іграшку! А то позаводять тварин і експерементують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя, стосовно "киці" - це я брякнула, не подумавши.... А стосовно стрижки, то я серйозно. Ви просто не розумієте всі, як мордується бідна тварюка, коли вона вся в ковтунах. Я б на повному серйозі свою білу персидську.... як би то її назвати... кішку, поголила, залишивши тільки хвіст, морду і лапи. А шерсть відростей, ще краща буде. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також персидська кицька але в неї шерсть не кошлатиться бо частіше потрібно розчісувати і не запускати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводиш тварину значить її поважай і нероби з неї іграшку! А то позаводять тварин і експерементують!

На мою думку тримати тварину дома це вже для неї знущання. Добре якщо є приватний будинок і ділянка де він може собі розгулювати на вулиці, але я не розумію людей що заводять тварин живучи в високоповерхових будинках і при цьому вважають, що волелюбній істоті вистачає в день 2-3 прогулянки по 15 хвилин. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, некоторые искусственно выведенные породы кошек, например персидские и ангорские, вообще не приспособлены к жизни на улице и требуют постоянного ухода со стороны человека. если человек хочет себе длинношерстную породу, но каждый день вычесывать шерсть у кошки ему лень, пусть заведет "сибиряка". его, кстати, и на улицу можно вполне безопасно выпускать - вполне приспособлен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, але ж економні 'тваринолюби' підбирають котів і собак на вулиці і засовують в хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, форум про акваріуми потрібно переіменувати на "Домашні улюбленці" і знести цю тему туди :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу чесно я свою персидцьку кицю розчесую раз на тиждень і немає ніяких проблем!

А нарахунок нового розділу зачьот! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...