Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Нормальна реклама. Якщо вона викликала обговорення, значить її ціль досягнута :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тобто вирубувати ялинки для нового року це нормально, а вбити свиню нє?

...

Жень, ти вже в цій темі три (а може чотири) рази повторив одне і те саме. Всі вже давно зрозуміли твою думку по данному питанню. Скучно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агресивне вегетаріанство таке агресивне.

Агресивне м'ясоїдство таке м'ясоїдне :)

Не тратьте нервові клітини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама в мене збуджує апетит. Захотілось чогось смачненького м'ясного. :_07:

дєвушка уже готове

2cf9ccb426.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не трачу. Сиджу зараз, наминаю бульйончик з домашньої курочки. Смакота, я вам скажу.:)

А я от пароварку для овочів собі зараз вибираю :) Обожнюю сиру/напівсиру траву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав тут про індійську кухню, .....

Китайці всеядні тому що в них так скласлось .......

І якщо вже так ой-ой тваринок вбивають, так природа це взагалі єдиний живий оргазнізм,.............

Звертаюсь до вегетаріанців не треба м'ясоїдам нав'язувати свої вподобадння, раз ви так всі переживаєте за звіряток, то прохання візьміть під опіку наприклад якихось тваринок в зоопарку нашому, це думаю буде краще чим тут розписувати як неправильно поступають ті, хто їсть м'ясо.

А в темах велосипедистів ти мабуть пишеш,щоб велофани не нав'язували автомобілістам і пішоходам свої вподобання,мотивуючи це бажанням бути здоровими і турботою про довкілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я не трачу. Сиджу зараз, наминаю бульйончик з домашньої курочки. Смакота, я вам скажу. :)

А я от пароварку для овочів собі зараз вибираю :) Обожнюю сиру/напівсиру траву :)

От якби завжди діалог вівся в мирному руслі. Мені не мішають вегетаріанці, поки вони не починають нав'язувати свою думку та ображати. Кожна людина сама вирішує, як їй жити, що їй їсти, з ким їй займатись сексом. Все це не мішає, поки з цього не роздувають проблему вселенського масштабу і не тикають в неї носом.

угу,

особенно когда в теме о вегетарианстве начинают постить рецепты из мяса и картинки с плакатами "вегетарианцы казлы", "всех животных на кол"

и потом говорить что вегетарианцы злые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав тут про індійську кухню, .....

Китайці всеядні тому що в них так скласлось .......

І якщо вже так ой-ой тваринок вбивають, так природа це взагалі єдиний живий оргазнізм,.............

Звертаюсь до вегетаріанців не треба м'ясоїдам нав'язувати свої вподобадння, раз ви так всі переживаєте за звіряток, то прохання візьміть під опіку наприклад якихось тваринок в зоопарку нашому, це думаю буде краще чим тут розписувати як неправильно поступають ті, хто їсть м'ясо.

А в темах велосипедистів ти мабуть пишеш,щоб велофани не нав'язували автомобілістам і пішоходам свої вподобання,мотивуючи це бажанням бути здоровими і турботою про довкілля.

post-21797-0-12194000-1378909718_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди все разные. Одним вегетарианство=это своеобразная "диета".Другим=путь в жизни.... Третьим=бред.... Нельзя сказать, кто из них прав, а кто нет. Я знаю человека ,перешедшего на полное вегетарианство в 50 лет. До этого всю жизнь питавшегося обычной пищей. Для него вегетарианство=проявление ненасилия. Он считает, что данный способ питание служит своеобразным попутным проявлением на пути к Духовному просветлению. Здоровее он от данного не стал. Хронические болезни остались. Правда, нормализировалась работа сердечнососудистой системы... Стал себя бодрее чувствовать. Полон энергии. Хотя я, как внешний наблюдатель, связал-бы данное скорее с психологическим фактором. Есть и много минусов. Но о них говорить не буду. Не пристало "за глаза"говорить о человеке плохое. Я пробовал тоже не есть мясо. Но так, как мотивации у меня не было=я бросил эту затею .Считаю, что если-бы вегетарианство служило путем Духовности=все травоядные животные были-бы как минимум БУДДАМИ (просветленными).И опять-же, знаком с еще одним вегетарианцем, который не имеет ничего общего с путем духовного совершенствования, но при этом САМ СЕБЯ считает чуть-ли не мессией и гуру для всех нас... Вконец отвернуло меня от вегетарианствa прочтение книг Торсунова (хотя он агитирует именно за данный способ жизни). А вообще, я думаю, что очень важен факт того, в каком количестве человек ест те или иные продукты. Для чего он становится вегетарианцем. В общем, как-то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

У меня есть знакомые, которые вначале не были вегетарианцами, потом были вегетарианцами, ну а затем снова стали кушать мясо. Мое мнение - думай, что хочешь, живи как хочешь, будь кем хочешь :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАМЯТКА ПО ПРАВИЛЬНОМУ ОБЩЕНИЮ С ВЕГЕТАРИАНЦАМИ:

1. Узнав, что перед вами вегетарианец, с удивлением воскликните: "А что же ты тогда ешь?" 2. Остроумно пошутите о том, что растения тоже живые, или о том, что он объедает животных, ну или на худой конец о том, что ваш собеседник вегетарианец не потому, что любит животных, а потому, что он ненавидит растения. 3. Если он заболеет, обязательно скажите, что это от того, что он не ест мясо. И не важно, простудился он или сломал руку. 4. Попытайтесь переубедить вегетарианца, используя оригинальные фразы: "Мужик должен есть мясо", "Животные созданы для того, чтобы их ели", "Без мяса люди умирают" и т. д. 5. Обязательно поясните, что нужно есть нормальную еду, а не траву вроде пасты примавера, рататуя, хумуса, равиоли и прочего. 6. Ненавязчиво поинтересуйтесь перед тем как запить свой бургер колой, известно ли объекту, что вегетарианство вредно для здоровья. 7. Поинтересуйтесь - "А где ты берёшь белок?", "а недостающие аминокислоты?" 8. Повторяйте данные действия при каждой встрече с вегетарианцем. Готово! Вы умны и оригинальны!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАМЯТКА ПО ПРАВИЛЬНОМУ ОБЩЕНИЮ С ВЕГЕТАРИАНЦАМИ:

Як, під час спілкування з людиною, дізнатить що вона вегетаріанець? Через 5 хвилин сама скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як, під час спілкування з людиною, дізнатить що вона вегетаріанець? Через 5 хвилин сама скаже.

А я плюсану :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, нахріна таке взагалі постити? Збочення трошки в інших темах

Де збочення? Тема про вегетаріанство - пост про вегетаріанців. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да,

для бюргеров вегетарианцы это Настя из "Кухни" и Настины родителях из "Ворониных"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, культура вегетаріанства пішла зі сходу.

Нижче наведені деякі з причин, через які люди стають вегетаріанцями:

  • релігійні переконання (Буддизм, Індуїзм, Джайнізм, деякі напрямки християнства — наприклад Адвентисти сьомого дня та ін.)
  • етичні причини
  • збереження та/або покращення здоров'я
  • екологічні причини — знищення природних ресурсів
  • алергія на тваринні продукти та не прийняття їх організмом
  • недоступність деяких продуктів тваринного походження (зустрічається найчастіше у країнах з високим рівнем бідності)
  • соціальні причини (голод в інших країнах)

(с) Вікіпедія

Від себе додам, часто чув в нашому інформаційному просторі та читав у друкованих виданнях позицію, відомих в західній частині нашої країни, лікарів. Так от: в нас найбільше і найчастіше люди помирають від серцево-судинних захворювань та від онкології. Основною причиною короткого життя українців, вважають лікарі, є неправильна культура харчування. Ми їмо забагато м'яса та хліба. Щоб покращити стан свого здоров'я, треба змінити своє харчування і додати фізичної активності до своєї діяльності.

Щодо релігійної складової вегетаріанства, від себе додам: ті, хто вважають себе християнами, не повинні шукати в споживанні м'яса якогось особливого сорту зла. Я вважаю, що м'ясо можна і треба вживати, але не варто втрачати від будь-яких харчів голову. Адже людина харчується, щоб не втратити своїх сил і бути здоровою, а не для того, щоб отримувати якесь від того особливе задоволення.

Також варто пам'ятати, що ми живем в країні, де врожай овочів , які дозріли на сонечку і підлилися дощиком, фактично, збирається тільки раз в рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також варто пам'ятати, що ми живем в країні, де врожай овочів , які дозріли на сонечку і підлилися дощиком, фактично, збирається тільки раз в рік.

"Щи да каша-пища наша!"

Народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...