Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

рост 182, вес - 77, возраст - 36. могу пробежать от Лучеська на ГПЗ_ через Рованцы, на велосипеде могу проехать за день 150 км.(позапрошлый год, думаю ничего не изменилось), ем мясо.

Зачем это в топике про вегетарианство?

Существует мнение, что вегетарианци хилые слабаки, типа такая попытка развеять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

рост 182, вес - 77, возраст - 36. могу пробежать от Лучеська на ГПЗ_ через Рованцы, на велосипеде могу проехать за день 150 км.(позапрошлый год, думаю ничего не изменилось), ем мясо.

Зачем это в топике про вегетарианство?

от не iв би мьяса, то знiмався вже б в фiльмах про супермена, без використання спецефектiв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм м"ясо і на брусьях роблю по 25-30 за підхід, важу 89-90кг, ріст 172см, , від підлоги віджимаюсь по 70-80 за підхід.... за день роблю по 350-400 віджимань і по 150-170 на брусьях. Як перейду на траву стане ліпше? Сумніваюсь...

Вегетаріанці, позмагаємось?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не для понту це написав, і не щоб закликати не їсти м'яса.

Знов таки ділюсь досвідом, без м'яса гірше себе почувати не став.

Я не кричу, що я супермен, і тим більше не збираюсь ні з ким змагатись, мені ще працювати над собою і працювати.

4 роки тому я важив 120 кг. Тому для мене це досягнення.

Але буду тримати подальші спостереження при собі, дивно їх тут сприймають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, я Вам відкрию секрет, правильне харчування (не стільки вибір продуктів а більше режим і кількість їжі) плюс спорт творить дива, і не важливо їсиш мясо чи ні.

Розкажу приклад, який запам'ятався мені зі служби в армії, коли прийшли до нас молоді, був у нас в дивізіоні один хлопець, трохи старший від його призову і теж з надлишковою вагою. Оскільки мені було впадляк керувати уборкою території, то приходилось зранку займатись фізкультурою з незадієнною молоддю, і от кожного ранку бігали крос приблизно 3км, і от цей хлопчина завжди відставав і десь на середині починав здихать, а використовувалась в нас такий виховний захід (який ми випробували на собі в учебці), коли хтось починає видихатись і не може бігти далі, його починають тягнути на собі його ж товариші, такий собі стимул не сачкувати (хто служив той зрозуміє про що я), ну так вот, через 2 місяці (коли я пішов на дємбєль, бо служив всього 9 місяців), цей хлопчина спокійно пробігав цей кросік абсолютно не видихаючись, почав вкладись в норматив по підтягуванні, і сам став виглядати стрункішим. Це при тому що тоді нам давали і м'ясо і досить багато риби.

То до чого це я? Проблема не стільки в тому що ми їмо, а як ми їмо. Почніть правильно харчуватись і займатись спортом і побачите що вегетаріанство тут не причому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То до чого це я? Проблема не стільки в тому що ми їмо, а як ми їмо. Почніть правильно харчуватись і займатись спортом і побачите що вегетаріанство тут не причому.

Дякую, звичайно. Запустив я себе тому, що довгий час був струнким, практично до 1-2 курсу і не переживав через підбір раціону. Потім видно організму це набридло, і я непомітно для себе розплився до такої ваги. Зараз виправляю положення, виконуючи в основному кардіовправи.

Але я не тут пишу не про це.

Просто з 1 січня вирішив спробувати побути вегетаріанцем. Давно хотілось, оскільки завжди було шкода тварин, які ідуть на м'ясо. Це єдина причина, якби для сала-м'яса не треба було когось вбивати, я б і не задумувався про це.

Прочитав цю тему. Одні говорили що вегетаріанство - це єдино правильне харчування, інші нещадно критикували. Всі наводили купу прикладів, схем, таблиць тощо, і зрештою все скотилось в холівар.

Ну а я вирішив подивитись по собі, час від часу описуючи тут зміни в самопочутті. За перших два місяці я скинув 9 кг, далі цей процес пішов повільніше. Причина звісно не в вегетаріанстві, а в контролі раціону. Тих негативних діагнозів, які критики рослинної їжі наводили - виразка, дистрофія, склероз, теж не спостерігаю, про що я і написав в позаминулому повідомленні. Вцілому якихось особливих змін я не відчуваю.

Шкода, що команда форума сприйняла це за вихваляння. Писати про це тут більше не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що команда форума сприйняла це за вихваляння. Писати про це тут більше не буду

зря :(

а то что не любят здесь вегетаницев давно понятно :(

їм м"ясо і на брусьях роблю по 25-30 за підхід, важу 89-90кг, ріст 172см, , від підлоги віджимаюсь по 70-80 за підхід.... за день роблю по 350-400 віджимань і по 150-170 на брусьях. Як перейду на траву стане ліпше? Сумніваюсь...

Вегетаріанці, позмагаємось?)

твою бы энергию да в нужное русло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то что не любят здесь вегетаницев давно понятно
как так не любят? по-моему мясо вегетарианцев самое вкусное. К тому же никто из мясоедов не ставит в укор вегетарианцам то, что они буквы в словах путают и пропускают... а могли бы! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то что не любят здесь вегетаницев давно понятно
как так не любят? по-моему мясо вегетарианцев самое вкусное. К тому же никто из мясоедов не ставит в укор вегетарианцам то, что они буквы в словах путают и пропускают... а могли бы! :)

главное что от чистого сердца

p.s. на иностранном языке не так легко писать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. на иностранном языке не так легко писать
i understand you... so let's speak english!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. на иностранном языке не так легко писать
i understand you... so let's speak english!

с английским (письменным) ещё хуже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виручайте - спитали звідки в коров'ячому молоці береться кальцій? Звідки корова його бере? Зтрави? Ні. Його там нема. Був би з трави, якби тварь годували зерновими культурами та різними кальцієвими підкормками, а такий корм дорогий і навряд чи в селі дістати підкормки. То звідки ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ... даже сложно сказать - скелет коровы и зубы кальция, я понял, не содержат? :)

Из солнца, конечно!!!!!11111

ЗЫ в крапиве содержание кальция на 100 грамм такое же, как в сыре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth, з рослин і беруть

Кальций в растениях находится в форме солей пектиновой кислоты, сульфата, карбоната, фосфата и щавелевокислого кальция. Значительная часть его в растениях, 20 -65%, растворима в воде, а остальное количество может быть извлечено из листьев при обработке слабыми кислотами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хай з рослин. Самій фіолетово, хай відчепляться.

http://www.youtube.com/watch?v=i_KquARXvf4

Шкода чи користь. От моя мама дуже любить молоко, але як вип"є - жаліється на біль у шлунку і не може зрозуміти причину. Звертались до дієтолога - заборонено часто пити (купує кожен день і жлоктила до лікаря літрами). Моїй собаці аналізи крові робили - проблема з підшлунковою. Я не знала, що не можна молоко давати при такій проблемі - якось розвела магазинне низькеої жирності молоко з водою і змішала з яйцем. Стан собацяні погіршився. Ветеринар -" Шо давали? - Молоко розведяне з яйцем... Ох, я буду лікувати, а ви гробити молоком... Навіть людський дієтолог вам скаже, що підшлункова молоко не терпить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За молоко колись читав, що свіже молоко погано переварюється в старших людей, вже не пам'ятаю через що, тому рекомендували пити не свіже а "кисле" молоко, яке краще засвоюється. Але якщо свіже молоко пити постійно з дитячих років то такої проблеми в більшості людей не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть людський дієтолог вам скаже, що підшлункова молоко не терпить"

ну і знову ж таки, яке це має відношення до вегетаріанства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то что не любят здесь вегетаницев давно понятно :(

мы просто не умеем их готовить (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть людський дієтолог вам скаже, що підшлункова молоко не терпить"

ну і знову ж таки, яке це має відношення до вегетаріанства?

Молоко має саме пряме відношеня до вегетаріанства, тому що це продукт тваринного походження. Справжнэ вегетаріанство (веган) заперечує споживання будь яких тваринних продуктів. То чого б не обсудити в темі користь та шкоду данного продукту? Я просто написала факт що був недавно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжнэ вегетаріанство (веган) заперечує споживання будь яких тваринних продуктів.

А чим вони кормлять новонароджених дітей, соками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнське молоко не тваринне ) До того ж жодна істота крім людини в природі не споживає молоко

іншої істоти іншого виду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнське молоко не тваринне ) До того ж жодна істота крім людини в природі не споживає молоко

іншої істоти іншого виду.

а коти шо п'ють, кока-колу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж жодна істота крім людини в природі не споживає молоко

іншої істоти іншого виду.

така заява навiть не смiшна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж жодна істота крім людини в природі не споживає молоко іншої істоти іншого виду.

Та ну справді? Скажи це моєму коту.

Ну і самки одного виду ніколи не вигодовують кинутих дитинчат іншого виду, ага ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоко очень полезный и необходимый продукт.Если рассматривать его в контексте вегетарианства как ахимсы,то все в рамках-корову не убивают ради получения молока.

Но опять же во всем нужен разум.Аюрведа говорит о нескольких важных моментах:

1. Молоко не следует пить в светлое время суток.Солнце препятствует его усваиваемости,зато на ночь перед сном самое то.Оно будет успокаивать.Таково его свойство.Ведь это продукт любви.

2. Максимально полезное молоко парное.Если молоко уже остыло,то его следует подогреть и пить почти горячим.Желательно немножко подсластить,добавить жилочку шафрана.Так же с молоком сочетается хорошо кардамон.

3. молоко усваивается у всех,но у каждого свое количество необходимого молока.Как это количество узнать?Выпить на ночь к примеру,стакан.Если утром на языке налет,то количество уменьшить.И так делать пока с утра налета не будет.

4. Молоко имеет очень сильную тонкую позитивную энергию,которую ученым не увидеть.Молоко может лечить и способно усиливать воздействие трав.Многие йоги употребляя на протяжении года только молоко излечивают все болезни.Знаю в Украине человека который лечился таким образом и вот уже 3-й год кроме молока ничего не ест.Факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...