Перейти до змісту

Я поїхав!


vanus

Де купуєте зимову гуму?  

15 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Народ.........................

Я сьогодні офігел, знову...

Виїхав на сніг на спортивній гумі і вирішив що санки купувати не треба!!!

А зимова гума в гаражі валяється і балдеє.

Доречі минулого тижня займався пошуками її ж, і зрозумів що ціни як драглі.

Шиномонтаж був посереднім і трохи подумавши запропонував 900 грн за штуку, на автохаусі за неї ж захтіли 920, а потім я поїхав до кумів в Промтехсервіс і там дали знижку і за ту ж марку 750 грн. От я і купив, правда вчора був на базарі і та ж резина 512 грн коштувала. Життя мене вводить в повний офігеоз!!!!

Шо делать коли вже купив?

Підключаємся активно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, мені хоча б машину для початку, тоді б я включився в обговорення. А так з власного досвіду не можу нічого розповісти. Навіть прав поки немає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех... Поздоровляю автомобілістів з початком справжньої зими.Ж)

2vanus - можливо справа в якості підробки? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 legolas_soi Це фігня. Я маю машину, да таку що більшість лише мріють, але ще досі не вивчився на права ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у тебе трошки краща ситуація за мою. на твому місці я б якось придумав як здати на права. а якщо не секрет, яка машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перезувся тільки сьогодні, тобто в суботу. причому зняв титани і ставив зимову на залізні диски. відразу відчув себе шумі в молодості, рву всіх на світлофорі в сіську, поки вони бідненькі буксують ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gislaved Nord Frost 3 - спрашивайте в аптеках нашего города ;) супер гума, краще по ціна/якість не знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я себе поставил классику : Nokian Hakkapeliitta Q 195/65/15. дороговато, конечно, но это одни из лучших покрышек без шипов, так называемые "липучки". на дороге машина держится просто замечательно, можно на снегу и льду полихачить себе в удовольствие :mdr: единственный замеченный недостаток - на сухом асфальте рулится довольно апатично из-за мягкого и высокого протектора. вот тут есть неплохой обзор для любопытствующих : http://www.litoidisk.ru/shini/nokian/nokian_HKPL_Q.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які в тебе розміри шини шо аж 750 ре за штуку? Вот я з своїм старим на промтехсервісі брали 15 ки зимові з шипами 195\65 і вроді 350 ре за одну резініну :mdr:. і вабще нормальні шини я вон стільки їжджу правда на асфальті гуде шо попа але на снігу з допомогою абс шини рулять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже місяць як на передок поставили 15" BARUM зимову нешиповану. Ззаду залишилась зимова, підношена резина з минулого сезону.

Весною треба буде всі 4 перезувати на літню.

Барум десь по 270-290грн в нас був.

А взагалі цікаво. Наші автосервісники в основному закуповуються в Польщі. І потім прикольно дивитися, коли поляки, а їх в ВВ дуже багато - купують в нас резину (бо дешевше) :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

2 silia

BMW 7а серія.

Клёва тачка звичайно....

Але в мене була ще краща. В мене була Шкода Фабія з здаровим-здарович лімітом бензину і сервісним безкоштовним обслуговуванням. Наїздив 8 тисяч і у Львів у сервісний. Тама все зроблять, масло поміняють, розвал і т.д.

Я міг їздити куди хотів у коли хотів - головне щоб робота була зроблена. Я вважаю, що це оптимальний варіант автомобіля, особливо враховуючи що все не за свій рахунок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній час мене не пре кататись на своєму порші... в маршрутках веселіше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я міг їздити куди хотів у коли хотів - головне щоб робота була зроблена. Я вважаю, що це оптимальний варіант автомобіля, особливо враховуючи що все не за свій рахунок...

Абсолютно згіден. Сам так їзджу правда класом по менше (6).

З.ЬІ. Опечатка, я не їзджу, мене возять :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku

З.ЬІ. Опечатка, я не їзджу, мене возять

Мене теж вже возять, але не так часто як хочеться і не туди куди хочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку міську психіатричну лікарню №2 ім. Леоніда Даниловича Кучми

Респект. Зацепило на диво сильно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 legolas_soi

Цікаво куди ж тебе возять, що тобі не хочеться?
По робочим питанням, а внаш час робота рідко співпадає з бажанням її виконувати та натхненям...

2 [quark]

В Луцьку міську психіатричну лікарню №2 ім. Леоніда Даниловича Кучми

Таке враження, що ти там главврач :) такий ерудований, обізнаний та із відповідними схильностями ... Якщо це дійсно так, то більше туди точно не поїду... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...