Перейти до змісту

Windows 7 Ultimate SP1 (x86/x64) Beslam™ Edition [v4] 2DVD


pronew12

Рекомендовані повідомлення

cbf42f159ad58a0c882cb5a19aa86d28.jpg

Название:

Windows 7 Ultimate SP1 (x86/x64) Beslam™ Edition [v4]

Год выпуска: 2011

Версия: 6.1.7601.17514 / v4

Автор сборки: Beslam15

Разрядность: x64/x86

Язык интерфейса: Русский

Лекарство: Не требуется

• Процессор: x86/x64 с тактовой частотой 1,5 ГГц и выше

• Рекомендуемый объем ОЗУ — 1/2 Гб

• Требуется 15 ГБ свободного места на диске

• Дисковод: USB\DVD-дисков

• Клавиатура и мышь

• Монитор: разрешение 1024\768 или больше

• Видео: с поддержкой DirectX 9 и 128 МБ памяти (для темы Aero)

Сборки основаны на официальных образах MICROSOFT:

ru_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677391

ru_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677463

Автоматическая, Полуавтоматическая, Ручная установка

Интегрированы последние обновления по дату: 10.06.2011

Дистрибутивы пропатчены на предмет применения сторонних тем оформления

Отключены: Гибернация и UAC (Контроль учётных записей)

Отключены: Некоторые компоненты

Отключено: Восстановление системы

Отключен Защитник Windows

Отключен Брандмауэр Windows

Максимальный упор на производительность

d641e6c7c39fa2869af7e8c33e3c5079.jpg

db90929b83a337f75f21087fb95f57ec.jpg

deb4aa04fb42696e869f8384acc8e78c.jpg

Торрент : :0052:

Windows 7 Ultimate SP1 (x86x64) Beslam™ Edition v4 2DVD.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стабільність роботи перевіряв сам, ніяких глюків не виявлено усе чудово активується і обновляється ! Система стоїть в мене і досі, бо сподобалась своєю стабільністю !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троянов-то в сборку много понапихано? :smile3:

кстати, какой вообще смысл в репосте с рутрекера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троянов-то в сборку много понапихано? :smile3:

кстати, какой вообще смысл в репосте с рутрекера?

троянів нема ніяких сам особисто ретельно перевіряв, сборка дійсно хороша і стабільна, бо якби була якась паршива то я б її сюди не викладував !

Пообіцяв ось цьому користувачеві vovka2516 викласти зборку з стабільною сімкою, тай людям знадобиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть зборка від mOnkrus-a

для тесту поставлю ще цю. оформлена красиво ця зборочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті трояни шо там можуть бути - ще не занесені в бази даних антивірусів.

кожен день антивірус обновляється і шпулить систему і ніяких вірусів не виявлено, а зборку я ставий десь місяць назад, то бази уже давно оновлені ! Зборка норм !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікого не напрягають білі вікна?) Мене це так виводило)

Поставив до сімки темку і вуаля

post-9594-0-26365500-1309381549_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біла 7-ка на днях оновилася до 1-го СП

Версия ОС:                        6.1.7601 Service Pack 1 сборка 7601

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стабільність роботи перевіряв сам, ніяких глюків не виявлено усе чудово активується і обновляється ! Система стоїть в мене і досі, бо сподобалась своєю стабільністю !

Дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, качну провірю, ато на ХРені сидіти надоїло вже... доречі по скрінах доволі-таки непогано дивиться вінда, да і 7-ка більш стабільніша порівнянно з ікспі. Дякую за торент :ok2:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троянов-то в сборку много понапихано? :smile3:

кстати, какой вообще смысл в репосте с рутрекера?

троянів нема ніяких сам особисто ретельно перевіряв, сборка дійсно хороша і стабільна, бо якби була якась паршива то я б її сюди не викладував !

і як ти перевіряв? антивірусом? він ніколи не найде вшитий вірус в образ. віруси в образ вінди находять порівнюючи ліцензійний і парітський диск, а потім розбираються що ж роблять відмінні частини.

Отключены: Гибернация и UAC (Контроль учётных записей)

Отключены: Некоторые компоненты

Отключен Защитник Windows

Отключен Брандмауэр Windows

і навіть якщо повірити, що збірка без вірусів, то через 15 хв лазання по інтернету з нульовим захистом твій комп буде ними кишіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троянов-то в сборку много понапихано? :smile3:

кстати, какой вообще смысл в репосте с рутрекера?

троянів нема ніяких сам особисто ретельно перевіряв, сборка дійсно хороша і стабільна, бо якби була якась паршива то я б її сюди не викладував !

і як ти перевіряв? антивірусом? він ніколи не найде вшитий вірус в образ. віруси в образ вінди находять порівнюючи ліцензійний і парітський диск, а потім розбираються що ж роблять відмінні частини.

Отключены: Гибернация и UAC (Контроль учётных записей)

Отключены: Некоторые компоненты

Отключен Защитник Windows

Отключен Брандмауэр Windows

і навіть якщо повірити, що збірка без вірусів, то через 15 хв лазання по інтернету з нульовим захистом твій комп буде ними кишіти.

Вмене все включено я їх назад повключав бо були виключені + ESET SmartSecuritу і ніяких вірусів нема , що за паніка така :closedeyes: , Образ я розархівував і провіряв LiveCD оновленим антивірусом і нічого не виявлено, до тогож навідь деякі компоненти ліцензійного ПО мікрософт антивіруси сприймають як вірус, алеж це не страшно і ніяких наслідків нема! Так звані псевдо віруси які присутні у деяких збірках то вони зовсім безобідні і виконуть тільки те що їм прописали, як наприклад автоматична активація, автоматична установка і реєстрація додаткових програм чи драйверів, а на установлену вінду вони ніяк не попадають адже виконують роль так званого інструменту для автоматичної установки і реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12, можеш не сумніватися - твій компьютер є частиною ботнета. антивірусні компанії самі признають, що вони про цього безсилі, і, що "обдурити антивірус може і 16-річний" - це на сайті касперського читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12, можеш не сумніватися - твій компьютер є частиною ботнета. антивірусні компанії самі признають, що вони про цього безсилі, і, що "обдурити антивірус може і 16-річний" - це на сайті касперського читав.

ти впевнений ? ти впевнений шо з мого компютера періодично виходять дані через інтернет, бо є частиною ботнета? Дивився я в сервісному статусі модема свого куди виходять дані і ніякіх лєвих айпі немає. От нашо говорити якшо не знаєш. А антивірус це не єдине чим можна захистити компютер, є ше багато різноманітних і хороших программ, які ретельно блокують і фільтрують вихідні дані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12, с другой стороны ты не можешь быть уверенным в обратном. ломаный ESET на ломаной винде функционально ничем не хуже аналогичного добра купленного официально, кроме мелочи. ты зачем-то смотришь в статусе модема список IP.. представляю себе эту процедуру когда тянется какой-нить торрент :smile3: а ведь бот может работать и по таймеру и в пассивном режиме. вовсе не обязательно давать постоянный полный доступ к твоему драгоценному компу.

на самом деле все это в голове. тонко и ненавязчиво тебя убедили в том, что "заплатил бабло и спишь спокойно", а теперь ты сам себе пытаешься доказать противоположное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pronew12, с другой стороны ты не можешь быть уверенным в обратном. ломаный ESET на ломаной винде функционально ничем не хуже аналогичного добра купленного официально, кроме мелочи. ты зачем-то смотришь в статусе модема список IP.. представляю себе эту процедуру когда тянется какой-нить торрент :smile3: а ведь бот может работать и по таймеру и в пассивном режиме. вовсе не обязательно давать постоянный полный доступ к твоему драгоценному компу.

на самом деле все это в голове. тонко и ненавязчиво тебя убедили в том, что "заплатил бабло и спишь спокойно", а теперь ты сам себе пытаешься доказать противоположное.

це ще в кращому випадку ти будеш учасником досатаки(в нас за таке не карають), а то ті віруси щей п**ть твої паролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...