Перейти до змісту

Продам системний блок 6 -ядер новий


Рекомендовані повідомлення

Продам системний блок 6 -ядер новий

Куплене це все 22 травня 2011 року Магазин КТС. .Гарантия 35 місяців залишок гарантії 34 місяці

Phenom 1055T /Asus M4A89GTD Pro USB 3.0 /Video 4290 512 mb (встрояне)/ HDD 500GB SATA 3 / 2x2gb DDR3 1333MHZ + корпус + Блок живлення

Працює на відмінно ... все супер все літає ... Стоїть Віндовс 7 64 біт ... + повністю налаштований на роботу , перегляд фільмів та інтернет ...

Причина продажу .. змінились обставини .. потрібний ноутбук ......

Можливий обмін на системний блок до 800 грн + Ваша доплата ...

Мій номер : 097-759-51-98

rear-view_500.jpg105465-Phenom-1055t-3b.jpgoverlay-3835574000_500.jpg

Пропонуйте ціни ......................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valentino, Торги без вказання ціни заборонені. РО 5 днів для вивчення правил розділу Торгівля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи цыну на системний блок??? Аська 607116466 0665359951, у мене э блок за 750грн так що скажи скыльки доплати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде апа:

а что там за платка в первом ПСИ-Е слоте?

обзор плати в інеті читай і все поймеш !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде апа:

а что там за платка в первом ПСИ-Е слоте?

Перший (білий) слот має тільки 8 ліній, тому якщо використовувати одну відеокарту, потрібно ставити її у синій слот, де 16 ліній. У перший слот встановлюється спец. карту (що на фото у пості №1) щоб білий слот відключити, та задіяти у синьому усі 16 ліній.

ЗІ намутили інженери :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде апа:

а что там за платка в первом ПСИ-Е слоте?

Перший (білий) слот має тільки 8 ліній, тому якщо використовувати одну відеокарту, потрібно ставити її у синій слот, де 16 ліній. У перший слот встановлюється спец. карту (що на фото у пості №1) щоб білий слот відключити, та задіяти у синьому усі 16 ліній.

ЗІ намутили інженери :sq_ye:

Це уже китайці таке намутили, асус повністю збирається віддати на поруки китайців усе виробництво компютерних комплектуючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна 3500 грн ...

Можливий обмін на системник до 1000 грн + ваша доплата в 2500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу розкомплектувати розгляну варіанти

если что зарезервируй для меня планочку что в первом слоте..

уж очень хочется на неё посмореть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу розкомплектувати розгляну варіанти

если что зарезервируй для меня планочку что в первом слоте..

уж очень хочется на неё посмореть

планка идет в комплекте с материнкой .. без материнки не продам ..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здраствуйте. Готов объменять свои комплектующие на ваши Материнка Asus M2N-MX SE+. Процесор AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+. Оперативка DDR2-800 SDRAM 2 гига Все в прекрасном состоянии. Готов доплатить 1500гр Или напишите цену на свою мать+проц+опера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи актуальні ціни на залізо + стан легкого бу у мене з першим корпусом вийшло не більше 3200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи актуальні ціни на залізо + стан легкого бу у мене з першим корпусом вийшло не більше 3200.

Те що в вас вийшло мене не цікавить .. я можу показати за скільки воно все куплялось .є всі бумажки з цінами коробки . і гарантія на кожну детальку включаючи память 35 місяців ..

Так що перекупи та іньші . хто хоче просто щось доказати чи показать що він розумний писать .. тут не потрібно шукайте іньшу тему ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...