Перейти до змісту

Вибір програми для обробки фотографій.


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Вирішив чимось більш-менш серйозно займатися, іншими словами хоббі щоб було.

Фотоапарат купив, обєктив куплю... тепер подумав про програму "фотошоп"

Думав куплю, а їх оказуєтся багато різних і дорогих.

Я так розумію що простої хватить "з головою", вот , наприклад ця - http://soft.rozetka.com.ua/ru/products/details/37771/index.html

чи ця - http://soft.rozetka.com.ua/adobe_photoshop_elements_9_ru/p125673/#a

Це саме той фотошоп, що можна робити різні ефекти і т.п.?

Якщо так, то яка різниця між 8 і 9 версією, що я дав ссилки?

В комплекті йде брошурка - руководство чи потрібно самому вчитися роботи в тій програмі?

Та й взагалі, справді вона того варта для домашнього використання ?

чи може така краще - http://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/promotions/corel_uefa.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив чимось більш-менш серйозно займатися, іншими словами хоббі щоб було.

Фотоапарат купив, обєктив куплю... тепер подумав про програму "фотошоп"

Думав куплю, а їх оказуєтся багато різних і дорогих.

Я так розумію що простої хватить "з головою", вот , наприклад ця - http://soft.rozetka.com.ua/ru/products/details/37771/index.html

чи ця - http://soft.rozetka.com.ua/adobe_photoshop_elements_9_ru/p125673/#a

Це саме той фотошоп, що можна робити різні ефекти і т.п.?

Якщо так, то яка різниця між 8 і 9 версією, що я дав ссилки?

В комплекті йде брошурка - руководство чи потрібно самому вчитися роботи в тій програмі?

Та й взагалі, справді вона того варта для домашнього використання ?

чи може така краще - http://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/promotions/corel_uefa.html

Респект) ти перший хто тут підняв питання про покупку таких програм))))

фотошопом користуюсь) але я не профі) обичний юзер з фотіком)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тс серйозно це все почав....то тут хтось GIMP рекомендував як безкоштовий аналог фотошопа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я юзаю GIMP і Paint.net. Повністю безкоштовні, але для фоток не було нагоди, щоб їх поредагувати. А так плагінів в інеті для них дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачайте пробну версію, попробуйте що до чого, перед тим як платити гроші за ПО яке може і не пригодитись.

Також рекомендую спробувати GIMP, продукт безплатний і досить потужний, до фотошопа звичайно не дотягує, але для початку буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозумів крім цього -

Це такий тонкий стьоб, чи ТС справді так далеко "не в темі"?

Тут потрібне пояснення. Мабуть програма не підходить для обробки фотографій, і я помилково її розглядаю.

І вибрав її тому що зовсім не розуміюся, так?

А якби я все знав, чому б питав???

До речі, Windows 7 я також купив . Користуватися ліцензійною чи "крякнутою" програмою справа особиста, і я не тих і не тих не засуджую.

Так, я серйозно питаю.

Якщо кажете можна обійтися, добре.

Попробую запропоновані варіанти, враховуючи що Paint є.

Просто де не почитай, всюди тільки про фотошоп і говорять... вот я й подумав.

Насправді, обрізати, зробити світлішою чи темнішою, зжати... прості дії я й так робив в простій програмі перегляду зображення.

Але причиною думки про потрібність мені фотошопу було побачений ролик, як видалили сторонній предмет на задньому плані так, що й сліду не лишилося.

А мені це дуже потрібно. Маю багато таких фото. Найбільше мене дратує :) і заважає на фото коли на задньому плані хтось "позує" для моєї фото, і не смущає його що не він обєкт зйомки. Думаю ви розумієте про що я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот приклад - "тетка" , та що на задньому плані :) вирішила що її фотографують ну і "позує". Для мене це не потрібно. Обрізати не хочу, буде мала фотографія. І таких фото хватає. Можна її "прибрати" з фото за допомогою GIMP чи Paint. Якщо так, то можна і без фотошопа обійтися.

post-6552-0-98212800-1309073914_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи гумору

"Сообщение на одном из форумов:

Недавно приобрёл камеру canon 400D. За небольшое время уже отснял кучу фоток и вот уже подумываю не совместить ли мне приятное с полезным. А именно, подработка фотосъёмкой свадеб. С практикой фотосъёмки знаком не понаслышке - имел приличный опыт фотосъёмки с "Зенитом". Прикидываю что для этого нужно. Объектив в наличии пока только китовый, понимаю что нужен другой, но сейчас не потяну. Реально ли только с китовым? Нужна внешняя вспышка, по деньгам прикидываю тысяч за 6-8, порекомендуйте - какую лучше взять. Дополнительную карту памяти и аккумулятор куплю. Что ещё нужно? Штатив с "тросиком"- не знаю?, по моему не обязательно иметь.

Ответ:

Недавно приобрел себе в магазине медтехника скальпель. За небольшое время уже изрезал кожаный диван, и едва не прирезал свою собаку, и вот уже подумываю не совместить ли мне приятное с полезным. А именно — поработать кардиохирургом. С практикой хирургии знаком не понаслышке — имел приличный опыт работы консервным ножом. Прикидываю что для этого нужно. Скальпель пока незаточен и только один, понимаю что нужен другой, но сейчас не потяну. Реально ли только одним скальпелем сделать аорто-коронарное шунтирование?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Photoshop Elements не знайомий але щось мені підказує що вона сильно урізана по функціоналу і робите те що роблять в фотошопі не зможе. Та і по функціоналу ця штука може виявитись слабшою за gimp.

А робити фото світлішим чи темнішим, і обрізку взагалі краще в raw-редакторі, на диску в комплекті з фотоапаратом повинен бути такий редактор.

п.с. трохи оффтоп: автору може варто задуматись про перехід на Linux а за гроші які були б потрачені на купівлю ПО зробити дружині подарунок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи гумору

"Сообщение на одном из форумов:

Я це також колись читав на часовому форумі, дійсно гарна відповідь. Але яке відношення до цієї теми? Невже я так багато захотів :)

Тож тільки для себе, для домашнього, так би мовити, користування. Не претендую на створення якихось підробок, наприклад НЛО, з подальшими розповідями що був свідком і вот підтвердження... :)

З Photoshop Elements не знайомий але щось мені підказує що вона сильно урізана по функціоналу і робите те що роблять в фотошопі не зможе. Та і по функціоналу ця штука може виявитись слабшою за gimp.

А робити фото світлішим чи темнішим, і обрізку взагалі краще в raw-редакторі, на диску в комплекті з фотоапаратом повинен бути такий редактор.

п.с. трохи оффтоп: автору може варто задуматись про перехід на Linux а за гроші які були б потрачені на купівлю ПО зробити дружині подарунок?

Так, є там програма якась, вже скачав її. Буду розбиратися, так як вона на англійській.

Може й справді, ну його, той фотошоп. GIMP подивлюся, Paint є, ще й та що на диску з фотоапаратом.

Вот і є користь мені від "колективного розуму", а то б купив ту програму, а оказалося можна і обійтися.

І про Лінукс - може й перейшов би, та по роботі не підходить, а дружині замовив вікна ті, які вона так хотіла... вот і подарунок :) всі довольні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось уроки по gimp, може знайдете щось цікаве для себе.

...як видалили сторонній предмет на задньому плані...

Читаєм тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitaliyS, вибирай не хочу - ТУТ і фотошоп, і навчальні відеокурси. Спеціально для копірайтерів: як покористуєшся - не забудь купити. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!!!

мабуть буду пробувати освоювати GIMP . Вже скачав і поставив на новий комп'ютер. Поки фотошоп відкладаю :) Дякую за посилання, дійсно вибір гарний.

Зараз буду пробувати урок, що Lisovic мені дав на нього посилання .

P.S.цікава програма йшла в комплекті до фотоапарату - можна обробляти фото, зроблені цим фотоапаратом, а іншим - ні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви були праві, є повно безкоштовних аналогів.

Головне навчитися...

Вже попробував, правда дуже грубо, але на перший раз не погано, я думаю :)

З Pain не розбирався ще, а вот з GIMP попробував. Для початку хватить.

post-6552-0-09260900-1309104646_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...