Перейти до змісту

Буду гнати авто з польщі


mister_lol

Рекомендовані повідомлення

Математика простая

300$ таможня

200$работа

50$ дорога туда

+топливо назад.

Украинец не имеет права ехать на Польской машине,её просто конфискуют!

Поляк не имеет права оставить машину на Украине.Он обязан выехать на ней назад.

Про расстаможку легковых машин даже не мечтайте,это нереально дорого.

У кого есть вопросы,пишите в личку.Чем смогу помогу.

Поверьте,лучше доверить работу человеку который знает все нюансы,иначе будет много проблемм и лишних затрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Про расстаможку легковых машин даже не мечтайте,это нереально дорого.

Не соглашусь. Если растамаживать авто 2008+ года, то реально недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про расстаможку легковых машин даже не мечтайте,это нереально дорого.

Не соглашусь. Если растамаживать авто 2008+ года, то реально недорого.

Ну не буду утверждать,т.к.сам мало в расстаможке разбираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про расстаможку легковых машин даже не мечтайте,это нереально дорого.

Не соглашусь. Если растамаживать авто 2008+ года, то реально недорого.

Уточни марку авто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, зависит от марки, к примеру Volkswagen golf, четверка или пятерка, если купить немножко коцнутым (пару царапин итд), то получится недорого, к примеру: стоимость авто 4000евро, авто до 5 лет, стоимость растаможки 3300 евро.

З.Ы. цена приблизительная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить питання.

Є в мене, наприклад, 5-6 штук баксів. Що краще тут брати машину чи пригнати?

Краще пригнати, якщо розбираєтеся в цьому то самому, якщо ні - то зарас є дуже багато людей які цим займаються. І про 5-6 штук, якщо легкова то нереально, якщо чобітки то ще прийдеться добавити +- штуку $/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, зависит от марки, к примеру Volkswagen golf, четверка или пятерка, если купить немножко коцнутым (пару царапин итд), то получится недорого, к примеру: стоимость авто 4000евро, авто до 5 лет, стоимость растаможки 3300 евро.

З.Ы. цена приблизительная.

А звідки інфа? Цікаві якісь ціни, дай почитати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1300$ авто + дорога 200$ + розмитнення район 3000$ + перша реєстрація 600-800$.

Чесно, машина - корито )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад така машинка вже в Луцьку легалізована скільки буде? Можна в приват.

Вона по роках не проходить, по вартості мабуть буде як заправка вертольоту гаранта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно менше, не впевнений, але здається втричі менше

Еще актуальны ваши расценки?

звичайно менше, не впевнений, але здається втричі менше

Еще актуальны ваши расценки?

Ответ в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки буде коштувати таке авто вже в Луцьку нерозмитнене!

http://allegro.pl/show_item.php?item=2377903626

треба на запчастини собі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки буде коштувати таке авто вже в Луцьку нерозмитнене!

http://allegro.pl/sh...item=2377903626

треба на запчастини собі)

біля 1100уо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Украинец не имеет права ехать на Польской машине,её просто конфискуют!" - извените .. но: "что за бред сывой кобылы"?

явно з МКУ хтось не товаришує ))))

а скільки буде коштувати таке авто вже в Луцьку нерозмитнене!

http://allegro.pl/sh...item=2377903626

треба на запчастини собі)

біля 1100уо

900-1000уо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви митний кодекс читали?На якій підставі ви будете керувати польским авто???

Прочитайте статтю 336 МКС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дорурученням?

Особисто від мене питання до форумчан - чи є зміст і можливість, зважаючи на нові закони, приганяти і їздити на автівкак без розмитнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дорурученням?

Особисто від мене питання до форумчан - чи є зміст і можливість, зважаючи на нові закони, приганяти і їздити на автівкак без розмитнення?

Ні,не можна.Єдиний варіант ставити авто на польску фірму.Але Волинські даїшники вже дуже прошаряні!!!Машину просто конфіскують керуючись тим,що вона під митним контролем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от запара, а я так сподівався..

Переїзжай в Польшу і будеш їздити по Євросоюзу скільки влізе!)) B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з дорурученням?

Особисто від мене питання до форумчан - чи є зміст і можливість, зважаючи на нові закони, приганяти і їздити на автівкак без розмитнення?

Ні,не можна.Єдиний варіант ставити авто на польску фірму.Але Волинські даїшники вже дуже прошаряні!!!Машину просто конфіскують керуючись тим,що вона під митним контролем.

а яка підстава конфіскації? митний контроль здійснюється для запобігання порушенню митного режиму. дотримуючись правил ніхто нічого конфісковувати не буде. тим більше конфісковує не даі а митниця.

взагалі інспекторів повинно цікавити тілки питання керування т.з. а не законності перебування на митній території україни для цього є митниця.

приклад - зупиняє даі і каже покажи паспорт коли ти вїхав чи посвідку тмж. а де це прописано що я зобовязаний це показувати. тим більше майже всі рагулі не розберуться що написано в посвідці. кажеш шо вчишся в польщі і крапка. і хай хоть з форми лізуть нічого вони не зроблять. аби все по митниці було нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

staras, ну а може знаєш як довго можна на такому авто їздити (я чув півроку), і чи великий геморой потім поїхати-вернутись, і чи терба для цього власника авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдем в польщу, прописуємось в когось, реєструємось співвласником(можливо й попередній власник погодиться вас зареєструвати, як ні то в прикордонних містах багато таких бариг які ставлять на себе авто). послуги по прописці і реєстрації в бариг - десь 500у.о.

отримуємо тимчасовий техпаспорт - їдемо в україну (на митниці в україні кладемо 50-100грн в тимчасовий техпаспорт). вертаємось назад в польщу (впринципі без проблем), отримуємо постійний техпаспорт (через 15 днів з дня реєстрації співвласника).

їздити можна що 10 днів (при вїздці пишенься заява від руки про те шо зобовязуєшся покинути митну територію україни за 10 днів). один ньюанс - якщо в україну вїжджаєш через ягодин то вертатись треба наприкла д через устилуг.

можн а їздити рік якщо авто на фірмі. такі послуги доходять до 1000долл.

183 дня якщо на консульському обліку. (треба вчитись працювати і т.п. в польщі)

також можна консульський облік зробити поставивши липову печатку в паспорт закордонний, але цуе ризиковано бо можуть бути питання де взялось коли будеш подавати паспорт в консульство.

і ще є пару варіантів .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдем в польщу, прописуємось в когось, реєструємось співвласником(можливо й попередній власник погодиться вас зареєструвати, як ні то в прикордонних містах багато таких бариг які ставлять на себе авто). послуги по прописці і реєстрації в бариг - десь 500у.о.

отримуємо тимчасовий техпаспорт - їдемо в україну (на митниці в україні кладемо 50-100грн в тимчасовий техпаспорт). вертаємось назад в польщу (впринципі без проблем), отримуємо постійний техпаспорт (через 15 днів з дня реєстрації співвласника).

їздити можна що 10 днів (при вїздці пишенься заява від руки про те шо зобовязуєшся покинути митну територію україни за 10 днів). один ньюанс - якщо в україну вїжджаєш через ягодин то вертатись треба наприкла д через устилуг.

можн а їздити рік якщо авто на фірмі. такі послуги доходять до 1000долл.

183 дня якщо на консульському обліку. (треба вчитись працювати і т.п. в польщі)

також можна консульський облік зробити поставивши липову печатку в паспорт закордонний, але цуе ризиковано бо можуть бути питання де взялось коли будеш подавати паспорт в консульство.

і ще є пару варіантів .........

хоть один користувач нормально пояснив. молодець від мене +. хлопці я не раджу Вам займатися такою ахінеєю.Потерпіть ще трошкі ,як прорве черяк на дешеве розмитнення легкових авто то польська реєстрація і всі ці переобладнання будуть дуже не актуальні.... Рано чи пізно всеодно так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їдем в польщу, прописуємось в когось, реєструємось співвласником(можливо й попередній власник погодиться вас зареєструвати, як ні то в прикордонних містах багато таких бариг які ставлять на себе авто). послуги по прописці і реєстрації в бариг - десь 500у.о.

отримуємо тимчасовий техпаспорт - їдемо в україну (на митниці в україні кладемо 50-100грн в тимчасовий техпаспорт). вертаємось назад в польщу (впринципі без проблем), отримуємо постійний техпаспорт (через 15 днів з дня реєстрації співвласника).

їздити можна що 10 днів (при вїздці пишенься заява від руки про те шо зобовязуєшся покинути митну територію україни за 10 днів). один ньюанс - якщо в україну вїжджаєш через ягодин то вертатись треба наприкла д через устилуг.

можн а їздити рік якщо авто на фірмі. такі послуги доходять до 1000долл.

183 дня якщо на консульському обліку. (треба вчитись працювати і т.п. в польщі)

також можна консульський облік зробити поставивши липову печатку в паспорт закордонний, але цуе ризиковано бо можуть бути питання де взялось коли будеш подавати паспорт в консульство.

і ще є пару варіантів .........

хоть один користувач нормально пояснив. молодець від мене +. хлопці я не раджу Вам займатися такою ахінеєю.Потерпіть ще трошкі ,як прорве черяк на дешеве розмитнення легкових авто то польська реєстрація і всі ці переобладнання будуть дуже не актуальні.... Рано чи пізно всеодно так буде.

Згідний на 99%.Єдина проблема що це все теорія-а на практиці все не так.

Я з цим награвся,і тепер по Укріїні їзжу на Укр.реестраціі,а по Польщі на польскій.І ніяких проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...