Перейти до змісту

Школьникам Луцка власть рекомендуют молиться перед уроками


IronSun

  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Городской совет Луцка рекомендовал дошкольным и школьным учреждениям города ежедневно перед приемами пищи или первым уроком читать молитву «Отче наш».

Такое решение приняли депутаты горсовета вчера, 23 июня. «С целью улучшения воспитания детей дошкольного возраста рекомендовать читать в дошкольных учреждениях перед завтраком, обедом и ужином воспитателям вместе с детьми молитву «Отче наш», – говорится в решении.

Ту же молитву депутаты предлагают школьникам и учителям читать в школах перед первым уроком.

В решении подчеркивается, что, если в коллективах есть дети с другим вероисповеданием, они могут вместо «Отче наш» читать молитву своей веры. Теперь рекомендацию депутатов должны обсудить коллективы учебных заведений, а также родители учеников, – сообщают Ukranews

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Якось цікаво виходить. Депутати Волиньради проти молитви. А школярам, вІдать, все прокАнає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за !!! .. молитви покращують духовний стан, і відповідно діти будуть врівноваженішими, адже зараз тільки й знають що матами вчителів крити, і на уроках всі дратівливі (якби ще всі батьки виховували в такому напрямку - то було б супер) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони нічого не дадуть, виховувати треба вдома а не перед уроком "заставляти" читати молитви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи вчительську любов до перегинання палки, можна сказати, що повторятимуть за вчителькою отченаш і християни, і мусульмани, і атеїсти... keeper, ти справді віриш, що молитва поможе у всіх бідах? Я думаю, буде на кшталт співання гімну - відспівав і далі бісишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В решении подчеркивается, что, если в коллективах есть дети с другим вероисповеданием, они могут вместо «Отче наш» читать молитву своей веры.

да-да, например Ave Satani через мегафон :smile3:

"могут" = "могут попробовать" swink3kyk.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за !!! .. молитви покращують духовний стан, і відповідно діти будуть врівноваженішими, адже зараз тільки й знають що матами вчителів крити, і на уроках всі дратівливі (якби ще всі батьки виховували в такому напрямку - то було б супер) :smile-zachot:

Ну то нехай твої дітки зранку перед школою моляться Богу.

Інші нехай намаз здійснюють, ще хтось нехай медитує в намаганні досягнути нірвани... ©

А потім в "покращеному духовному стані" йдуть до школи, де всі разом проспівають Гімн України, поклавши руку на серце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж за...це всеодно щось може дати....мож менш агресивні будуть, менш невиховані....а на рахунок молитви в дома це бред, як не робили так і не будуть робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за !!! .. молитви покращують духовний стан, і відповідно діти будуть врівноваженішими, адже зараз тільки й знають що матами вчителів крити, і на уроках всі дратівливі (якби ще всі батьки виховували в такому напрямку - то було б супер) :smile-zachot:

Ну то нехай твої дітки зранку перед школою моляться Богу.

Інші нехай намаз здійснюють, ще хтось нехай медитує в намаганні досягнути нірвани... ©

А потім в "покращеному духовному стані" йдуть до школи, де всі разом проспівають Гімн України, поклавши руку на серце.

а моя доця і молиться .. . і вона ще в садочок ходить. А Гімн України сама співай - це нікому розуму і духовного врівноваження не додасть )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за !!! .. молитви покращують духовний стан, і відповідно діти будуть врівноваженішими, адже зараз тільки й знають що матами вчителів крити, і на уроках всі дратівливі (якби ще всі батьки виховували в такому напрямку - то було б супер) :smile-zachot:

Ну то нехай твої дітки зранку перед школою моляться Богу.

Інші нехай намаз здійснюють, ще хтось нехай медитує в намаганні досягнути нірвани... ©

А потім в "покращеному духовному стані" йдуть до школи, де всі разом проспівають Гімн України, поклавши руку на серце.

а моя доця і молиться .. . і вона ще в садочок ходить. А Гімн України сама співай - це нікому розуму і духовного врівноваження не додасть )))

По-перше, не "сама" а "сам" :glare:

А ще варто пам"ятати й про інші релігії, конфесії і, особливо, про атеїстів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за !!! .. молитви покращують духовний стан, і відповідно діти будуть врівноваженішими, адже зараз тільки й знають що матами вчителів крити, і на уроках всі дратівливі (якби ще всі батьки виховували в такому напрямку - то було б супер) :smile-zachot:

Ну то нехай твої дітки зранку перед школою моляться Богу.

Інші нехай намаз здійснюють, ще хтось нехай медитує в намаганні досягнути нірвани... ©

А потім в "покращеному духовному стані" йдуть до школи, де всі разом проспівають Гімн України, поклавши руку на серце.

а моя доця і молиться .. . і вона ще в садочок ходить. А Гімн України сама співай - це нікому розуму і духовного врівноваження не додасть )))

По-перше, не "сама" а "сам" :glare:

А ще варто пам"ятати й про інші релігії, конфесії і, особливо, про атеїстів.

спеціально для "сам"

"В решении подчеркивается, что, если в коллективах есть дети с другим вероисповеданием, они могут вместо «Отче наш» читать молитву своей веры"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя доця і молиться .. . і вона ще в садочок ходить. А Гімн України сама співай - це нікому розуму і духовного врівноваження не додасть )))

дитині це додасть поваги та любові до рідної мови, рідної держави. ТОбто те що і має виховувати школа.а якшо чиїмсь дітям не вистачає розуму і духовної рівноваги, то це не вчителя проблеми.

не оверквотьте будь-ласка, а то читати неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя доця і молиться .. . і вона ще в садочок ходить. А Гімн України сама співай - це нікому розуму і духовного врівноваження не додасть )))

дитині це додасть поваги та любові до рідної мови, рідної держави. ТОбто те що і має виховувати школа.а якшо чиїмсь дітям не вистачає розуму і духовної рівноваги, то це не вчителя проблеми.

не оверквотьте будь-ласка, а то читати неможливо.

"якшо чиїмсь дітям не вистачає розуму і духовної рівноваги, то це не вчителя проблеми" - думаю вчителі з тобою не погодяться. Адже зараз не можливо вести уроки з тими, кому " не вистачає розуму і духовної рівноваги"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально для "сам"

"В решении подчеркивается, что, если в коллективах есть дети с другим вероисповеданием, они могут вместо «Отче наш» читать молитву своей веры"

Супер! Я хотів би побачити цю картирну, коли одночасно Іванко казатиме "Отче наш", Мариля - Ojcze nasz, ще якийсь Никодим - Господи Исусе Христе Сыне Божии помилуй мя грешнаго, а син атеїстів Владилєн співатиме "Інтернаціонал" !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально для "сам"

"В решении подчеркивается, что, если в коллективах есть дети с другим вероисповеданием, они могут вместо «Отче наш» читать молитву своей веры"

Супер! Я хотів би побачити цю картирну, коли одночасно Іванко казатиме "Отче наш", Мариля - Ojcze nasz, ще якийсь Никодим - Господи Исусе Христе Сыне Божии помилуй мя грешнаго, а син атеїстів Владилєн співатиме "Інтернаціонал" !

молитву можна читати і мовчки .. не обов’язково с голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keeper По-перше, гімн вчить патріотизму. По-друге, мені особисто незрозуміло, як хтось має читати "свою" молитву в класі, де переважна більшість промовлятимуть отченаш. А якщо якась релігія передбачає не тільки промовляння? Потім з тієї дитини будуть сміятись однокласники.

1231044470CXL2BH_240.jpg

п.с. Випередили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, читать будут по очереди, а там, глядишь, и домой уже пора :smile3:

ты думаешь, зачем добавили еще год учебного времени? вот на такую фигню. с запасом, так сказать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурна затія....

Не дадуть дітям спокійно поїсти....

Самі б хай читали Отче наш перед обідом....депутати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, читать будут по очереди, а там, глядишь, и домой уже пора :smile3:

ты думаешь, зачем добавили еще год учебного времени? вот на такую фигню. с запасом, так сказать.

Слава Дімє Собачніку Табачніку ! Прєдвідєл, шо наші пудєтати таке запропонують.

(добре хоч не зобов"язують всім обрізання робити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keeper По-перше, гімн вчить патріотизму. По-друге, мені особисто незрозуміло, як хтось має читати "свою" молитву в класі, де переважна більшість промовлятимуть отченаш. А якщо якась релігія передбачає не тільки промовляння? Потім з тієї дитини будуть сміятись однокласники.

1231044470CXL2BH_240.jpg

п.с. Випередили

ага ... якщо проспівав Гімн - то став патріотом))) .. . А якщо боятись насмішок - то нема чого взагалі з дому виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо читати перед кожним уроком молитву, це хіба не перетворить школи в духовні семінарії?

молитися треба вдома перед сном, а не перед всім класом під указкою вчительки...

Яка ж то тоді молитва, це просто заучений віршик виходить, треба щоб дитина розуміла що вона говорить і до кого а не просто "бо їй так приказали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно .. треба вдома роз’яснити про творця неба і землі .. а молитись можна скрізь .. а не тільки вдома! (п.с. Ви ж не спілкуєтесь з батьками тільки вдома - но і там де їх бачите і чуєте, не залежно від місця перебування, якщо позволяє час). Я зовсім не проти , якщо буде спеціально виділена хвилинка для дітей, щоб могли звернутись до Всемогучого для настанови їхніх думок на навчання перед уроками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, молитись можна не тікі вдома але по власній волі а не тому що поставлять 2-ку в щоденник

Було сказано що молитись можуть мовчки - хто ж тоді буде молитись?

Треба ввести дисципліну! Матюкнувся - іди стрижи кущі вокруг школи, побився - підлогу мити на перерві, от тоді і не будуть таким займатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...