Перейти до змісту

200 джипів на чолі з сином Президента планують сплюндрувати заповідники!


Panda

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Зпохватились. Такі раллі рейди проводяться вже не вперше!

«Маршрут джипів проходитиме через три унікальні заповідні території України. У двох із них – Поліському та Рівненському заповідниках – встановлений режим абсолютної заповідності, а це означає, що там заборонено проходити навіть пішим людям. В Україні біля 8000 охоронюваних природних територій, і лише два десятки з них – «свята святих» – заповідники. Проведення перегонів саме тут є найбільш неприпустимим, ніж в інших місцях України», – каже заступник голови Національного екологічного центру України Олексій Василюк.

Судячи з відео та фотографій попередніх трофі-рейдів, важкі машини ламають та викорчовують дерева та кущі, псують дороги, винищують флору та фауну, що є надзвичайно цінними та охороняються українським законодавством та міжнародними конвенціями. Окрім цього, саме зараз триває сезон розмноження тварин, у зв’язку із чим більшість країн навіть запроваджують «місячники тиші». Україна теж має виконувати ці зобов’язання, адже ратифікувала Конвенцію про дикі види флори і фауни та середовище існування у Європі, згідно з якою заборонено розлякувати рідкісні види у сезон їхнього розмноження. Окрім обурення світової спільноти та міжнародного скандалу, що може статися після такого недбалого ставлення до заповідників, пробіг може викликати й цілком слушні юридичні наслідки: за псування об’єктів природно-заповідного фонду передбачена кримінальна відповідальність за статтею 252 Кримінального кодексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, і що ти мені цим хотів сказати?

Тобі особисто - ніц. Єто просто к тємє, Нічаво ліного :)))

Я про те, що такі заєзди по нашим заповідникам ще не відбувались і, дасть Бог, не відбудуться.

До речі, це одна з подій, проти якої я готовий виступати самим активним способом. Ще, правда, не зовсім знаю, як це зробити, але певні кроки зроблено - принаймні я зв"язався з деякими людьми на Рівненщині і зараз обдумуємо варіанти спротиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Uкraine Trophy 2011″ обіцяє не їхати у заповідники

25 Червень 2011, 16:15 |

Завдяки активній громадськості організатори “Uкraine Trophy 2011″ заявили, що маршрут гонок не проходитиме через територію Поліського та Рівненського заповідників. Про це організатори повідомили порталу “Українська правда” [1].

“Ввечері 24 червня організатори перегонів та Мінприроди України [2] вийшли на звязок із нами і повідомили, що маршрут не буде проходити територією заповідників. – розказує заступник голови НЕЦУ Василюк Олексій. - 29 червня вони обіцяють показати нам остаточну схему маршруту. Сподіваємось що все це не лишиться лише словами і порушення законодавства дійсно не відбудеться”.

Також Мінприроди України звернулось до своїх підрозділів та керівництва заповідників з проханням не допустити порушення заповідного режиму.

НЕЦУ розраховує на позитивне вирішення ситуації із проведенням перегонів “Uкraine Trophy 2011″ та закликає активістів, які висловили готовність долучитись до роботи по охороні заповідників слідкувати за ситуацією. Наразі триває підготовка заходів, які дадуть змогу пересвідчитись чи дійсно заїзд до території заповідників не відбувся.

НЕЦУ дякує усім, хто своїми діями привернув увагу до цієї ситуації та допоміг вплинути на перебіг подій.

Також НЕЦУ планує розгорнути кампанію громадського моніторингу за умовами та місцями проведення раллі, перегонів та інших авто-мото-заходів на природно-заповідних територіях по всій Україні. Просимо всіх небайдужих повідомляти про відомі вам випадки проведення таких заходів.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до:

Олексій Василюк,

заступник голови Національного екологічного центру України,

097 1000 473

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, і що ти мені цим хотів сказати?

Тобі особисто - ніц. Єто просто к тємє, Нічаво ліного :)))

Я про те, що такі заєзди по нашим заповідникам ще не відбувались і, дасть Бог, не відбудуться.

До речі, це одна з подій, проти якої я готовий виступати самим активним способом. Ще, правда, не зовсім знаю, як це зробити, але певні кроки зроблено - принаймні я зв"язався з деякими людьми на Рівненщині і зараз обдумуємо варіанти спротиву.

Мляха! Тут мені щойно підсказали, скіко ж міліціянтів буде забезпечувати це їхнє дійство!

А мигалки на джипах і спецномери на машині Вітькі Чівокуні (младш0го) будуть? Тож замах на державного діяча пришиють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну років 3 назад я особисто бачив як вони гоцали на поліссі у нашій області. Мандрували з Кийова і тоді рекламу по тєліку крутили довго. Їздили вони по заповідникам чи ні я не в курсі, але не думаю шо раніше вони їх об"їжали, а зараз ломляться на прорив.

А взагалі то нічого дивного. Виїдьте за місто і подивіться що там робиться, скільки мусору і всім да лампачки, а тут бац - 200 джипів пронесеться по дорогах заповідника. Ви справді вірите ще в те що в наших заповідниках і звірів не стриляють і рибу не ловлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чего вы орёте? чем больше у них косяков - тем меньше шансов на продолжение

кормиться у корыта.хотя, стадо... тоесть пипл,захавает,менталитет такой.

мудрый человек сказал:какой народ-такой и председатель. вопросы будут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если местные машинами вываливают мешками мусор в лесах, а потом звонят, и пишут, что у них срач ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якшо "наша" влада вивалює десятками вагонів мусор? то це так має бути?

чи буде стріляти тварин занесених в червону книгу поки дядя Вася отримає штраф за те що "незаконно" застрелив зайця в себе городі

І взагалі, до чого розвили срач в темі! Всі ми добре знаємо яка у нас влада, але не всі її вибирали тому давайте не будемо "какой народ-такой и председатель"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стану, а що зміню? проти хвилі ложкою не попреш

А чого ти чекаєш від "мера"? Що тобі жити буде краще? Чого тобі ще треба від нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне ничего не надо.но,в даном случае, жевать.как бэ желательнo :а кто волна,и кто ложка? конкретней можно ? ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вираз такий просто, інколи придумую

Один в полі не воїн...тобто

Я про те що тебе саме не влаштовує в нинішньому мері що ти запропонував мені зайняти його місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопрос номер 1: сколько тебе лет ?

второй вопрос: скажи, чего ты хочешь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вопрос 1 : 19

вопрос 2 : заробити грошенят, одружитись,завести 2 дітей,виховати їх, по можливості построїти дім, дожити до щасливої старості, побачити весілля моїх онуків, посадити березу під парканом...

я відповідаю на питання...а ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что прочитал твой пост.даю ответ:посадить берёзку возле хаты-это одно, а не потерять честь и совесть,отрымавшы владу - это другое.

может я и не прав.ибо где то в двое старше тебя ,и не те размышления

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ukraine-trophy.com

та на нема на сайті української мови які вони Українці вони мовкалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что прочитал твой пост.даю ответ:посадить берёзку возле хаты-это одно, а не потерять честь и совесть,отрымавшы владу - это другое.

может я и не прав.ибо где то в двое старше тебя ,и не те размышления

нутк Я ж не пропонував туди лізти, запрошення було від вас) а я просто цікавився на основі яких моїх слів я мав туди йти по-вашому?

п.с. та я в курсі що ви старший за мене :lol:

хороша пам"ять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік , чи два тому я вже бачив це трофі під Шацьком.Чомусь було схоже на банду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Поліссі Януковича-молодшого чекають проблеми?

Рівненська обласна організація Української народної партії попереджає, що не дозволить проїхатися по заповідних місцях рівненського Полісся учасникам автомобільних змагань "Ukraine Trophy 2011", які пройдуть 2-11 липня за маршрутом Київ - Шацьк (Волинська область).

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у заяві облорганізації УНП.

Зокрема, передбачається, що власники близько двох сотень джипів, серед яких і автомашина сина Президента України, планують влаштувати автоперегони по бездоріжжю у Поліському та Рівненському заповідниках, а також у Шацькому національному парку.

У зв’язку з цим УНП застерігає, що у разі проведення цих автоперегонів рослинному і тваринному світу буде завдано непоправної шкоди.

Тому Рівненська обласна організація партії звернулася до голови обласної державної адміністрації Василя БЕРТАША, прокурора області Василя ПРИСЯЖНЮКА та начальника УМВС в області Василя ЛАЗУТКА «з вимогою негайно застосувати силу закону і продемонструвати, що він - один для всіх, заборонивши проведення перегонів на території Рівненщини».

У заяві, зокрема, підкреслюється: «Ганебна акція, яка порушує як українське, так і європейське природоохоронне законодавство (зокрема, відповідальність передбачена за ст. 252 Кримінального кодексу України), свідчить про формування в Україні феодальної системи з кримінально-олігархічним ухилом… Людство за тисячу років виробило правила поведінки, на фоні яких дикі перегони заповідними місцями демонструють хамську вседозволеність учасників і організаторів. Для цивілізованого світу такі акції неприйнятні вже більш як сто років, тому син Президента ганьбить Україну перед світом».

Обласна УНП наголошує, що «у разі відсутності реакції з боку влади і правоохоронних органів залишаємо за собою право відстоювати свою землю і закон всіма доступними методами».

Як повідомляв УНІАН, раніше екологи виступили з вимогою змінити маршрут автоперегонів на джипах «Україна Трофі», який планує пройти через територію трьох заповідників.

«У двох із них – Поліському та Рівненському заповідниках - встановлений режим абсолютної заповідності, а це означає, що там заборонено проходити навіть пішим людям», - наголосили, зокрема, в Національному екологічному центрі України.

Як відомо, серед організаторів Ukraine Trophy 2011 - син Президента, народний депутат Віктор Янукович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені не зраджує пам'ять, Волинь і Рівненщина - батьківщина українського націоналізму, тому я здивуюся, якщо ці 200 джипів далеко заїдуть... щось мені підказує, що якраз з 2 по 11 липня на цих територіях різко збільшиться популяція "твердошипих їжаків" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені не зраджує пам'ять, Волинь і Рівненщина - батьківщина українського націоналізму, тому я здивуюся, якщо ці 200 джипів далеко заїдуть... щось мені підказує, що якраз з 2 по 11 липня на цих територіях різко збільшиться популяція "твердошипих їжаків" :smile3:

А що були прецеденти у 2005 і 2009 році, коли проводилися аналогічні заїзди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тепер в огородах рівненчан поряд з машингверами, будть закопаними дожидатись свого часу ще 200 трофейних джипів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...