Перейти до змісту

Где можно учиться ездить?


kayot

Рекомендовані повідомлення

Ситуация следующая: хочу жену научить навыкам вождения авто, но вот начал думать, где есть подходящая площадка, кроме фермерского рынка - ниче не придумал (крупу не предлагайте - далеко). Может кто что посоветует. Для дорог рановато еще - право/лево еще не учили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Липини

Ввечері, або вранці там мало машин. Хороша дорога і різні кути поворотів :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в 15 років вчився біля срібних лелек, по трассі їздив, або десь по місту де мало машин

перший раз починав в с.Лище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Липини

Ввечері, або вранці там мало машин. Хороша дорога і різні кути поворотів :ok2:

а где именно? чет я плохо с этими местами знаком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Липини

Ввечері, або вранці там мало машин. Хороша дорога і різні кути поворотів :ok2:

Часом не парковку біля епіцентра мав на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад з години так 3ночі до 5ранку руху як такого немає, місто відпочиває. вчити можна спокійно, відразу й з правилами знайомити зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ні, але парковка біля епіцентру це справді тема :smile-zachot:

Ну і ще білі нової лінії , нашого краю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую ідею з парковками біля Нової лінії та Епіцентру. Мене там теж вчили їздити. А згодом, коли трохи навчиться, можна виїжджати в місто у вихідний день, в годині 5-6, тоді машин мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу де вчився я , дорога від Фуршету до автобазару , із автобазару до Адреналіну , там дорого широка , класна і машин взагалі майже немає .

Дійсно там де Епіцентр ( парковка ) з самого ранку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ні, але парковка біля епіцентру це справді тема :smile-zachot:

Ну і ще білі нової лінії , нашого краю

ночью свободно только, оклко эпика еще и столбы стоят - опасно....

дорога від Фуршету до автобазару , із автобазару до Адреналіну

как вариант!

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сторону с.Озерце є глиняний кар'єр, біля нього асфальтована дорога, ніхто не їздить. Свою дівчину вчив спочатку в кар'єрі (на що вона спочатку сердилась :g16: ), але потім на асфальті було вже дєло техніки. Потім за с.Озерцем, якщо їхати прямо, є ліс, там багато нормальних широких стежин. Там же був для дівчини дубль два після кар'єру (спочатку як завжди :g16: , а потім сподобалось :ok: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це правильно. Не треба створювати для навчання ідеальних умов. Кар'єр, лісові дороги - саме тєма. Швидкість невелика, максимальна увага, відчуття автомобіля, його габаритів, де кожне колесо їде...

По рівненькій, широкій асфальтованій дорозі навіть мавпа поїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дачному масиві с. Озерце є навчальний автодром. Правда я не знаю коли він відкритий, знаю що з ДОСАФа туди їздять вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дачному масиві с. Озерце є навчальний автодром. Правда я не знаю коли він відкритий, знаю що з ДОСАФа туди їздять вчитись.

Пару разів туди їздили - завжди був відкритий. якщо є сторож - даєш йому десятку і катаєшся скільки влізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі. Кілометрів з 10 від Луцька. Потім направо. Ще з 3-4 кілометри. На огорожі буде номерок сторожа. З ним можна домовитися. З машини - 20 грн. Якщо не буде можливості туди попасти - дорога до аеропорту від повороту - ідеальне місце)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі. Кілометрів з 10 від Луцька. Потім направо. Ще з 3-4 кілометри. На огорожі буде номерок сторожа. З ним можна домовитися. З машини - 20 грн. Якщо не буде можливості туди попасти - дорога до аеропорту від повороту - ідеальне місце)

І коли це ви востаннє домовлялися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі. Кілометрів з 10 від Луцька. Потім направо. Ще з 3-4 кілометри. На огорожі буде номерок сторожа. З ним можна домовитися. З машини - 20 грн. Якщо не буде можливості туди попасти - дорога до аеропорту від повороту - ідеальне місце)

І коли це ви востаннє домовлялися?

Кажись давненько)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аеропорт в Крупі. Кілометрів з 10 від Луцька. Потім направо. Ще з 3-4 кілометри. На огорожі буде номерок сторожа. З ним можна домовитися. З машини - 20 грн. Якщо не буде можливості туди попасти - дорога до аеропорту від повороту - ідеальне місце)

І коли це ви востаннє домовлялися?

Кажись давненько)))

Ото ж і воно. тепер попасти в Крупу зовсім не так просто, як раніше. Сторожі отримали "по шапці" і народ не пускають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли це ви востаннє домовлялися?

Місяць назад. Якщо не аеропорт - то дорога від траси до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за відповіді.

Вирішив, де можно кататись:

1. фермерській ринок

2. стоянка Єпіка вночі

3. Озерце карьер

4. Озерце досааф

5. дорога до аеропорту - троха далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за відповіді.

Вирішив, де можно кататись:

1. фермерській ринок

2. стоянка Єпіка вночі

3. Озерце карьер

4. Озерце досааф

5. дорога до аеропорту - троха далеко

До речі в ПДР написано що навчання можуть проводити водії в кого стаж не менше 3х років. Якщо твоя дружина зробить сертифікат, такий же як на права, поклеїте ззаду і зпереду букви "У" на машину, то в світлий час доби, вона може їздити за кермом із водієм в якого є необхідний стаж.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за відповіді.

Вирішив, де можно кататись:

1. фермерській ринок

2. стоянка Єпіка вночі

3. Озерце карьер

4. Озерце досааф

5. дорога до аеропорту - троха далеко

До речі в ПДР написано що навчання можуть проводити водії в кого стаж не менше 3х років. Якщо твоя дружина зробить сертифікат, такий же як на права, поклеїте ззаду і зпереду букви "У" на машину, то в світлий час доби, вона може їздити за кермом із водієм в якого є необхідний стаж.

а что за сертификат???

стоянка Епіцентру відпадає - на ніч закривають

понял

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...