Перейти до змісту

Гонка в Млинові


Magister

Рекомендовані повідомлення

матрасна млинівська траса:

09d689bedf6a.jpg

24fc528f6af4.jpg

У Кравы на всех компромат)))

Выкладывай уже куда-нить.friday.gif

Таки так. Тра на якийсь альбомчик заливати ;)

А просто отак в темі така кількість фоток трохи заважає сприймати текст.

Крава, не ображайся, я думаю, так всім буде краще :)

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Категорія Дівчата: 3 круга!

1. Толкаченко Тетяна 34,47 хв.

2. Гаврилюк Тетяна 36,11 хв.

3. Антименюк Вікторія 40,57 хв.

4. Захарчук Ірина 49,50 хв.

Діти: Кравченко Назар 46,16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найдено очечі, ковбоя який згубив прошу відписатись якомога швидше... їду у відрядження 12.07

Організаторам велике спасибі!!!

П.С. група здоровя завтра на тренування))))

Очечі: сіра оправа, чорні вставки? пише LONGUS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категорія Дівчата: 3 круга!

1. Толкаченко Тетяна 34,47 хв.

2. Гаврилюк Тетяна 36,11 хв.

3. Антименюк Вікторія 40,57 хв.

4. Захарчук Ірина 49,50 хв.

Діти: Кравченко Назар 46,16

так був ще один підліток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окуляри мої, Саша дякую. :)

Я панімаю, шо після гонки обезводнення...

але:

надо меньше пить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......

Діти: Кравченко Назар 46,16

так був ще один підліток.

Просили ж потерпеть))))

Крава, потерпи! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еліта:

1. ЮЩИК ВАСИЛЬ СЕРГІЙОВИЧ 71,56 хв.

2. Нікітін Олексій 75,22 хв.

3. Ярощук Ярослав 78,22 хв.

4. Кульчицький Дмитро 80,16 хв.

5. Стецюк Дмитро 82,55 хв.

6. Музичук Леонід 86,37 хв.

7. Козань Олександр 91,36 хв.

Аматори 6 кругів:

1.МАРТИНЮК ОЛЕКСАНДР 56,28 хв.

2.Оришко Олександр 56,29 хв.

3.Волошин Олександр( молодший) 58,44 хв.

4. Климко Богдан 59,37 хв.

5. Дмитрук Іван 59,58 хв.

6. Сорока Максим 60,20 хв.

7. Панчук Ігор 60,52 хв.

8. Шевчук Олександр 62,49 хв.

9. Петрук Роман 63,49 хв.

10. Лєсной Олександр 66,19 хв.

11. Ільчишин Дмитро 66,25 хв.

12. Мацан Вадим 66,40 хв.

13. Кузьмінчук Андрій 67,18 хв.

14. Терещук Максим 67,26 хв.

15. Кіщенко Ілля 67,30 хв.

16. Осипчук Роман 70,26 хв.

17. Шматов Михайло 71,45 хв.

18. Ярмак В.А. 72,00 хв.

19. Новосад Олександр 73,06 хв.

20. Смин Євген 73,46 хв.

21. Сергій Петрович ( № 8,) 74,17 хв.

22. Климчик Павло 75,31 хв.

23. Максим юк Олександр 76,40

24. Мощанов Володимир 76,41 хв.

25. Яцук Юрій 78,04 хв.

26. Кравченко Олександр 78,18 хв.

27. Адажій Дмитро –

28. Тарасюк Микола –

29. Гордіюк Павло –

30. Ткач Андрій –

Категорія Дівчата: 3 круга!

1. Толкаченко Тетяна 34,47 хв.

2. Гаврилюк Тетяна 36,11 хв.

3. Антименюк Вікторія 40,57 хв.

4. Захарчук Ірина 49,50 хв.

Діти:

1. Зюзя Дмитро 35,58 хв.

2. Кравченко Назар 46,16 хв.

Ветерани: 6 кругів. ( до 50р.)

1. Тимцо Юрій 57,19 хв.

2. Волошин Олександр 58,20 хв.

3. Осипчук Юрій 63,40 хв.

4. Марченко Андрій 73,05 хв.

5. Поліщук Микола 79,37 хв.

Ветерани 50+

1. Білера Микола 65,04 хв.

2. Білера Олександр 69,57 хв

3. Філюк Святослав 74,58 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черкну і я кілька слів...

Час перед виїздом.. в мене був дуже насичений подіями, справами і купою невідкладних двіжух, які полюбе требе було порішати, ледь встиг на збір.. Зібрались біля Волиньтабаку на Дубнівській.. попили ще кваску і поїхали сдоганяти дівчат, які виїхали чуть раніше. Їхалось з Мартензом в парі весело. за вітром.. Їхали спокійно не напрягаючись особливо.. але швидко.. Догнали двох наших втікачок біля джерела. ))) Приїхали в Млинів.. Танюша зразу впіймала вужа..)) Потусувались чуть біля річки.. і поїхали на базу. Приїхали, розвантажили речі, подивились кімнати і поїхали за покупками на вечір.. Затарились на ринку і в супермаркеті, приїхали на місценочівлі, приїхав ще Шкодер, Мартез привів Студента з траси і тут почалось... ))))

Дівчатам були роздані зняряддя праці.. у вигляді ножів, досочок, продуктів і приправ... хлопці займалися дровами і вогнем. Маленькою пилочкою Вікторінокса було перпиляно колоду в діаметрі сантиметрів 15 і це було зроблено не за такий довгий час, як спочатку думав.)) час збігав, СМЕРКАЛОСЬ..))) народ пеербивався.. то огірком, то помідором.. розмовляли.. підвісили ліхтарик на вербу, стало веселіше, мошкара збироалася біля нього..і нам не заважала.))) Хто дрімавна карематах, хто в кріслах.. всі чекали одного... СИРНОЇ ЮШКИ на курячому більйоні з рибою... яку нам привіз Саша ще живою.. прямо з Ікви..))) І тут збулося... відкривши котел з нього полився такий запах, що аж на протилежному березі всі собаки облизалися.. )))) Через 3 хвилини.. все стихло і було чути тільки якесь незрозуміле бурмотіння, прицьмакування, стук ложок по тарілках і зубах і шваркання черпака по казанку.. під потріскування вогню. ))), За хвилин 10 почали зявлятися фрази "а ще добавка є?", "а мені ще юшки", "а мені ще рибки", "а мені мяска.." ..))))) Поварам респект і уважуха за таку вечерю. Ситі і задоволені життям гонщєгі порозбредались по берлогах.. а дехто не доліз.. то спав прямо на березі. Ще чуть повийо.. з ліхтариками і полягали.. )) Зранку мене.. цуко.. таки пробували будити... отрмали свою порцію і динаміту.. лишили мене досипати і в резульататі.... вийшовши на балкон.. я застав тільки Краву..))), допоміг йому згорнути тент від палатки і ще сонний поплентався збиратися.. ГОТОВО. Валю на трасу. Там тусовка в розгарі.. погода шепче, на трасі вже людно, приїжджають і приїжджаютиь нові учасники гонки і група підтримки. Їду й я на трасу.. Та ділянка, яка додалася, просто супер.. вона цуко вимотувала мене просто піндєц. ))) Зустріч зі старими друзями, приїжджають наші бусом, ДВІЖУХА одним словом.. Саша оголошує 10 хвилинну готовність, по чуть народ стягуєтьяся до старту, фотки, перекличка..... НА СТАРТ! Марш! І полетіли... 1 коло ОК, 2 коло більш менш, 3 коло ОК... 4 починаю розуміти, що кінець близько..))))) 5 коло на вертольох просто вивалюю, коріння вже голе і задок просковзує на ура, стараюсь проходити по внутрішньому радіусу.. не дуже виходить, піший підйом.. ваащє вафлі... Я від нього ледь відходив ))) на прямих відривався від переслідувачів.. то обганяв я .. то мене обганяли з КМД проїхав 2 кола, але на вертольотах він відривався. Хочеться окремо подякувати сапорту на ньому.. а осболиво Доку і Владу.. респект вам і уважуха. ))) на останньому кругу .. кричу.. "помагайте .. бо не вигрібу." ))) Помогли... і з таким ентузіазмом.. що це мені аж сил додало. ))) По чуть сили відновлюю на прямих і .... бачу Андрюху... який цуко.. гуляє з Танею прям на трасі.))) н*х йому гонка..я к тут такі дівчата.))) А якщо серйозно... труханов за нього не на жарт, на адреналіні печу на фініш зі всіх сил, кричу контролерам, що погано гонщику.. наступаю на педалі.. перед фінішем знову кричу, що Андрюсі хреново стало і хай пошлють на трасу медіків. ФІНІШ !!! Вода, банани, печиво.... посидів, ХУУУУУУУУУУУ !!! життя налагоджується.))) Стартує еліта, зі всіх сил підтримую, ВСІХ учасників, атмосфера заряджена позитивом на стільки.. що це пеердається і гонщтикам, яким дуже важко через жару, але вони на фініші отримавши хто довогоочікувану воду, хто шльопок по жопі,_))))) хто просто добре слово чи жарт.. з посмішкою додають обертів і йдуть на чергове коло.

Фініш останнього учасника, нагородження, збори і знову на базу на фуршет... Закусь швидко закінчується ))) Народ по трохи розбредається по галяквині, хтось купається, хтось спить..а хтось далі продовжує святкувати. )))

Скільки б не гуляли, а прощатись час..))) Збираємось, по конях і вйо на Луцьк.. Стаємо з Мартензом в голову групи і по чуть починаємо піднімати темп, їдеться класно, не рвемо, на гори виходимо плавно, з гір відпочиваємо, запрвляємось на джерелі новою водичкою і знову в дорогу.. починаються тягуни... збавляємо темп.. бо народ по чуть відвалює.. По дорозі доганяємо пару з Акамузою на чолі стають в групу.. крутимо далі. ВОЛИНЬ вітає нас.. !!! Вигрібаємо на черговий тягун... АЕРОПОРТ !! ху.. далі спуск. Чуть відпочиваємо з Мартензом за групою.. і знову стаємо вперед. Розрахунок майже на краях... швидкість під 6о, Чорна Лисичка... сучка..)) виходить з групи і додає.. ми з мартензом знову по педалях.. ))) мля.. коли ж це закінчиться.,)))) відпускаю групу.. думаю ну його н*х.. сиджу на колесі метрів 100.. ех.. де наша не пропадала.))))) передачу вверх, на педалі і на фініш ))) ФІНІШ.. на.... )))) Квас, пивас, чебуреки... морозиво... в чебуречній і по домах.... А хрен там.,)))))) Розчеплюється замочок на ланцюгу.. зупиняємось, застибаю. Рушаю... помало кручу.. і тут знову.. хряк.. рветься ланцюг.. ((((( танці з бубном.. 2 ганки погнуті, вдаєтьяс більше менш вирівняти і заклепати одну з них.. Кручу потихенько педалі... хряк.. іскри з під коліс.. і захоплива подорож до Піцерії тримаючись за Танюхіне сідло однією рукою, другою рулюю ))), а Альпініст кричить, що він тож так хоче трматися.., але пхає мене в спину справно, ще й трандить по телефону не тримаючись за кермо взагалі... і це все на пр. Волі )))) Докотилися.))) народ в піцерію.., а я за шосером в кантору.,))))

Пикатую, кока-кола, потранділи ще трохи і по домівках... ХУ.. вдома... чайок, печиво... тєлік.. ХРРРРРРРРРРР.. ПШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ..)))))))))

Дякую за підтримку, за воду і дружні відносини на трасі навіть між суперниками, дякую КМД за воду. Дякую за смачну вечерю в суботу. Дякую організаторам за гонку і за гарне відношення. Дякую, що допхали ))))). Дякую Краві, Сєрому Коті і ДІ.. за транспорт тіл і речей..)) ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ВСЕ !!! З вами класно.!!!

Поздоровляю гонщиків, що доїхали, призерів, що перемогли... а організаторів і спонсорів, що організували і підтримуть велорух.

ХУ.... ЗА СПОРТ !!! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас начнется.

С любителями вышла большая путаница.

Не все из тех, кто отмечены, как сошедшие, действительно сошли. Они просто прекратили гонку, когда финишировали первые гонщики. По тем правилам, когда старт закрывается с первыми финишировавшими. Такчто, будут обиженные.

Magister, выложите, хотя б, время по кругам, чтоб люди могли для себя вывести свой результат, на худой конец, если нельзя теперь достоверно выделить тех, кто действительно сошел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, так ведь нет результатов по кругам - я еще вчера спрашивал. орги просто физически не успевали регистрировать (что странно - наши почему-то всегда успевают stongubyb.gif

в списке любителей особенно заметны первые две персоны. да, те еще читеры и лентяи "любители" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахаххахахахаххахаххахахаххах. ОЦЕ спИртсмени!!! мабуть дуже вже на гонці Лєкс виклався і вирішив поповнити бак горючим. і бак у нього, відать, "вмєстітєльний"

18665188.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, ну Сороку Максима (m2xxx) ти трохи рано в еліту записав. Це ж його перша гонка ;)

Математика й "студента" в аматори перенесла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отак, як Крава розписав по категоріям і повинні проходити наступні гонки. якщо Лєсной, наприклад, виграватиме всі гонки по аматорах в цьому сезоні, на наступний вже перейде в еліту. і так сам в еліті, хто останні місця займає протягом сезону - на наступний іде в аматори. а то ж стидоба, дядьки як Мартенз, Альпініст їдуть з моїми малими динамівцями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, ну Сороку Максима (m2xxx) ти трохи рано в еліту записав. Це ж його перша гонка ;)

Це точно! :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо вже зайшла мова про категорії, то я думаю, що пора вже відокремити динамівців від нашої еліти в окрему групу здоров'я.

Раніше ми вже обговорювали це, але але вирішили залишити їх, бо кількість учасників гонок була і так дуже малою.

Зараз вже можна зробити так, щоб в категорії "еліта" змагалась дійсно ЕЛІТА АМАТОРСЬКИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ, тобто такі які я, Альпініст, Мартенз, Андрюха, млинівські спортсмени та інші крепкі хлопці...

Я думаю, що "еліта" - це саме наша категорія.

Льошу і Васю не можна назвати ЕЛІТОЮ АМАТОРСЬКИХ ВЕЛОПЕРЕГОНІВ, бо вони не є аматорами, а займаються велоспортом професійно і приймають участь у професійних велоперегонах всеукраїнського рівня.

А то деякі наші гонщики сцять змагатись з динамівцями. Хоча і кажуть, що їм в лом їхати 8 кіл. Але це галіма відмазка. Якби в еліті було 6 кіл, а в аматорах 4 - вони б так само сказали, що 6 - це дуже багато :)

І виходить так, що Альпініст з Мартензом змагаються з гонщиками, які ще толком манетками користуватись не вміють :smile3:

Думаю, є сенс наступнийе срач обговорення на рахунок категорій відділити в окрему тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюша (odna) вчора виділила ще одну категорію "Старики женщины и дети" :D тільки наступного разу

їх вперед пропускайте, як в ліфті ......то ж страшно стільки часу висидіти :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Думаю, є сенс наступнийе срач обговорення на рахунок категорій відділити в окрему тему.

а про шо 3,14-здеть після гонки?

Ну шо? начнем?

Я конечно чувак новий і на веліку отродя год. Від себе:

Мона в плоть до того, шо випускати всіх гамузом Еліта+спортсмени+аматори на коло а далі відсікати.

Наприклад: старт 45 учасників на Мах 10 кіл після 5 кола знімаються і відокремлюються в групу "Надія спорту" останніх 15 учасників.

Ще через три кола ще 15 учасників знімаємо в "Аматори" і вже останнім даємо вдовіль накататись фінішнути елітно.

Формат гонки: Гонка на вильот.

Нагородження: три групи:

Надія спорту

Аматори

Продвинуті

На рахунок справжніх спортсменів - то тут бабка на двоє гадала.

Їх присутність добавляє додаткову зарубу.

Багато хто з простих ганцов приходять в теж Дінамо на тренування.

Дехто не витримавши нагрузок - випадає з їхньої обойми.

ПіСі:

От мій малий вже 7 місяців тіпа ходить раз в тиждень в Динамо на вело. То шо йому з Васьою змагатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, ну Сороку Максима (m2xxx) ти трохи рано в еліту записав. Це ж його перша гонка ;)

Це точно! :0152:

ВалкоФ баятці - в лес не ездіть!

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюша (odna) вчора виділила ще одну категорію "Старики женщины и дети" :D тільки наступного разу

їх вперед пропускайте, як в ліфті ......то ж страшно стільки часу висидіти :g05:

А хіба "женщин и детей" в ліфт пропускають першими? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...