Перейти до змісту

Гонка в Млинові


Magister

Рекомендовані повідомлення

...

От мій малий вже 7 місяців тіпа ходить раз в тиждень в Динамо на вело. То шо йому з Васьою змагатись?

Ні, бо він не приймає участь у професійних змаганнях всеукраїнського рівня. Я ж писав про це. Та й по віку не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Танюша (odna) вчора виділила ще одну категорію "Старики женщины и дети" :D тільки наступного разу

їх вперед пропускайте, як в ліфті ......то ж страшно стільки часу висидіти :g05:

А хіба "женщин и детей" в ліфт пропускають першими? :rolleyes:

спочатку "старики", потім "женщины" а потім дивитися щоб дітей не прихлопнуло дверима :blush: викрутилась? :D:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюша (odna) вчора виділила ще одну категорію "Старики женщины и дети" :D тільки наступного разу

їх вперед пропускайте, як в ліфті ......то ж страшно стільки часу висидіти :g05:

А хіба "женщин и детей" в ліфт пропускають першими? :rolleyes:

спочатку "старики", потім "женщины" а потім дивитися щоб дітей не прихлопнуло дверима :blush: викрутилась? :D:blush:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс ще точно в аматорах, принаймні поки не займе одне з перших трьох місць. а от Студента, вже давно пора списати в аматори. сортування за часом кола, яке зробив Крава - пряме цьому підтвердження.

п.с.: о*уїв від свого середнього часу кола, і від того, під ким я опинився О_о. докатався :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс ще точно в аматорах, принаймні поки не займе одне з перших трьох місць. а от Студента, вже давно пора списати в аматори. сортування за часом кола, яке зробив Крава - пряме цьому підтвердження.

ну и зря. как можно запретить человеку ехать восемь кругов вместо шести? кроме того, ты видел на чем ехал Студент? какое время ты бы показал на этом байке? :smile3: поэтому, Студента не трожь - лучше чем он, трассу бы никто не показал.

п.с.: о*уїв від свого середнього часу кола, і від того, під ким я опинився О_о. докатався :lol:

так ты ж вроде уже в "элите" ездил. что помешало на этот раз? swink3chc.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну и зря. как можно запретить человеку ехать восемь кругов вместо шести? кроме того, ты видел на чем ехал Студент? какое время ты бы показал на этом байке? :smile3: поэтому, Студента не трожь - лучше чем он, трассу бы никто не показал.

не в байку діло)

так ты ж вроде уже в "элите" ездил. что помешало на этот раз? swink3chc.gif

наявність "еліти" в аматорах і відсутність підготовки до гонки. Я після розділки практично не катався. А без підготовки ламати ноги в еліті уж вибачайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

траса удалась :smile-zachot:

трошкі фота мишкой жмак

симпотишно. оці сподобались більше всього:

DSC_1298.jpg

DSC_1362.jpg

DSC_1392.jpg

DSC_1395.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...