Перейти до змісту

Слінгомами та слінготати! Давайте знайомитись!


Irkin81

Слінг  

37 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

1 червня відбулась зустріч слінгомам. Правда назбиралось нас небагато. Погуляли, пофотографувались.

Тому пропоную тим слінгобатькам, які хочуть познайомитись з однодумцями, гуляти разом, ходиди на каву і т.д. - пишіть.

Давайте будемо організовувати слінгозустрічі і у нас, в Луцьку!

А тим, хто хоче дізнатись, що таке слінг, або спробувати, як ним користуватись - теж запрошуємо на слінгозустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо? Якесь сектантсво. А давайте організуємо зустріч тих, хто любить коляски, чи одягати дітей у жовте чи тих тощо. Ну слінг, ну класно ну і що? У мене є слінг, я його використовую вкрай рідко, коли не можу з коляскою кудись піти, але не роблю з цього події. Маячня якщо чесно.

п.с. сорі за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо? Якесь сектантсво. А давайте організуємо зустріч тих, хто любить коляски, чи одягати дітей у жовте чи тих тощо. Ну слінг, ну класно ну і що? У мене є слінг, я його використовую вкрай рідко, коли не можу з коляскою кудись піти, але не роблю з цього події. Маячня якщо чесно.

п.с. сорі за офтоп

Varvara, ну а хто забороняє - був же в неділю фестиваль колясок.

Слінг - це дійсно класно, ніхто його в культ не перетворює - але з мого досвіду, серед слінгомам я знаходжу більше однодумців, ніж серед тих, хто слінгом не користується. випадковість? можливо.

P.S. а чого велотусовки - не маячня? велосипед - це просто вид транспорту, але для когось це - стиль життя чи круг інтересів. так і слінг. словом, я за слінготусовки в Луцьку (особливо враховуючи досвід інших міст, яким інколи хочеться позаздрити по-доброму з їх клубами слінгомам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не хотіла називатися слінгомамою)))

Я бы тоже не хотел бы называться свлингопапой :rolleyes:

В общем неблагозвучное название имо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не хотіла називатися слінгомамою)))

так в нас же ж демократія. я так зрозуміла, що Іркін тут цікавилась, чи є такі, хто б хотів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в семантиці і милозвучності. Гаразд-гаразд, я зла і не добра. Я знаю. Просто вважаю, що сектанство це не здорово. Зручно сьогодні з коляскою - йди з нею, завтра немає змоги - йди з слінгом. Але деякі свідомо відмовляються від колясок через якісь міфічні причини і навіть якщо дитині слінг не до вподоби все одно тагають їх в слінгах так як коляска - моветон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам слінг не став дуже корисною річчю, це не означає, що і всім так.

У людей є спільні інтереси, хай зустрічаються на здоров'я. Чи вам від того зле?

Дивує така позиція, згідно неї і наші бордовки це теж сектантство :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, в вас дуже філософський принцип "Стався до людей тАк, як ти хочеш щоб вони ставились до тебе.". От мені, наприклад, не подобається, коли в людей є дві думки - або своя, або неправильна. І за мій рік слінгомамства, який мені приносить купу задоволення, я познайомилась з багатьма мамами з України і з-за кордону, для яких слінгомамство - це стиль життя (так, всього на кілька років - з 1 дитиною, а в декого може бути кілька дітей - тому це може бути багаторічний досвід. ЯКщо Ви не поділяєте цього інтересу, так будь-ласка, Ваше право, але я не розумію, чому треба цей стиль життя висміювати.

Я йду з цієї теми і більше не хочу в неї повертатись. Ірі терпіння і натхення в популяризації слінгів в Луцьку. Іра, маякнеш, як буде наступна зустріч -- ми з Михасиком обовязково постараємось бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У людей є спільні інтереси, хай зустрічаються на здоров'я.

+1

Їх ніхто не відмовляє.

Висловлюються думки...

Ок, тільки уяви, що в темі бордовок почнуть висловлювати думки, що ми секта, чи ведемо нездоровий спосіб життя (а таке вже було) і наші зустрічі це маячня повна...

Ви не слінгомами (слінготати), то проходьте повз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кенгурик" - кхм.. різновид слінгу..

упс.. зараз тапками закидають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговорити і пофлудити - є різниця.

Якби автор у темі запропонувала обговорення такого способу носіння дітей, то можна було б і поговорити.

Varvara, хоча б висловившись, вибачилась за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, слінгомами є такі сімпатішні...шкода, що мій малий вириватиметься зі слінгу побігати, а то би я тоже "погуляв, позустрічався".. чи просто міцніше його примотати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, слінгомами є такі сімпатішні...шкода, що мій малий вириватиметься зі слінгу побігати, а то би я тоже "погуляв, позустрічався".. чи просто міцніше його примотати???

Ні, не варто насильно. Краще, коли батьки хочуть дитину носити (або потрібно, нема з ким лишити), а дитина з задоволенням прив"язується слінгом.

Нажаль, моя тема зачепила за живе людей, які вирішили тут "просто поговорить". Створіть, будь-ласка, свою темку...

Люди хочуть зустрічатись, знайомитись. Ті хто тут "А пагаварить" сидить - Ви ж теж, здається, зустрічаєтесь?! У вас секта? Чи як? А ті хто зустрічається за пивом - теж пивосектанти???

Чи мабуть мами, які з колясками гуляють, знайомляться, починають дружити - теж створюють секту?

Як на мене, ті хто вирішив просто поговорити тут, дещо зіпсували настрій. :(

Тому звертаюсь до тих, хто користується слінгом, і хоче знайомитись для дружби - не пишіть сюди! Пишіть в "лічку". Підем на інший сайт або в парк! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іра, просто йому уже два роки:)

Аааа, ну тоді йому вже мабуть тільки бігати хочеться. :) ТОді не варто прив"язувати...

Моїй 1,2, вона активно ходить, але ще довго йти сама стомлюється. Я вожу її в колясці, у велосипеді, але й часто ношу в слінгу, бо змушена багато ходити по справах, і їздити в громадському транспорті. Так що слінг для мене - то необхідність, проте приємна. Я не відчуваю себе прив"язаною додому, через те, що у мене дитина. І я готова іншим допомогти навчитись ними користуватись. І я б хотіла знайти нових знайомих, а слінгозустріч - це привід. Бо дітки приблизно однакові, і теми для спілкування буде як мінімум 2 - діти і слінг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слінг для нас уже в минулому, але це було дуже зручно. Малий навіть сам у слінг просився. Звісно, ми більше користувалися візочком, але ж бувають різні випадки - з дитячим візком навіть не у всі магазини зайдеш, от тоді й виручав слінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується поїздка на море, малечі буде 1,2. Звикла до візочка чи просто без нього, в умовах гірського Криму не надто зручно. Реально всадити маля в слінг/ерго-рюкзак/кенгурушку, якщо до цих пір не мали досвіду і потреби в ньому? Якщо так, паралельне питання, де можна спробувати і де можна взяти щось типу на прокат на тижні 2-3, бо з нашого майже новенького кенгуру виросли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується поїздка на море, малечі буде 1,2. Звикла до візочка чи просто без нього, в умовах гірського Криму не надто зручно. Реально всадити маля в слінг/ерго-рюкзак/кенгурушку, якщо до цих пір не мали досвіду і потреби в ньому? Якщо так, паралельне питання, де можна спробувати і де можна взяти щось типу на прокат на тижні 2-3, бо з нашого майже новенького кенгуру виросли...

Лєна, наш малий тільки в перший день з осторогою відносився до слінга, а потім йому так сподобалося, що сам приносив. Твоя мала такого ж віку як і мій був, коли ми його в слінгу на пляж носили, він дуже швидко "просік", що як тільки в слінг садять - значить буде море, камінці і т.д., тому без проблем все було. Я свій віддала сестрі у користування, але якщо зовсім нічого не знайдеш - дай знати, спробую у неї позичити на кілька тижнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Планується поїздка на море, малечі буде 1,2. Звикла до візочка чи просто без нього, в умовах гірського Криму не надто зручно. Реально всадити маля в слінг/ерго-рюкзак/кенгурушку, якщо до цих пір не мали досвіду і потреби в ньому? Якщо так, паралельне питання, де можна спробувати і де можна взяти щось типу на прокат на тижні 2-3, бо з нашого майже новенького кенгуру виросли...

довго сюди не заходила, мабуть запізно вже відповідаю :)

напрокат можна - Слінгомамія, Троянда, 2й поверх. Можете мені подзвонити - я Вам дам щось напрокат, в мене вже особистий арсенал "нормальний", кількома вже й не користуюсь. Як треба буде все ж - пишість в лічку.

А слінг з кільцями Вам мабуть уже буде важкувато, раз Ви вже й з кенгуру виросли :) Фаст-слінг або ерго-рюкзак на літо на море саме то. Можна й май, ИМХО фаст краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ми, слінгомами, знайшли місце для "збору". Щоб поспілкуватись серед людей, які нас розуміють, приходьте на форум сайту lutskmama.com

Слінгозустрічі вже відбуваються, кожної 2-ї і 4-ї середи місяця, в парку ім.Лесі Українки, за дит.пложадкою Рошен. Приходьте - будемо знайомитись і дружити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...