Перейти до змісту

Дончане жалуются: Янукович "быкует".


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Щось мені здається, що тут пахне роботою опозиції. Хоча все може бути, от і догрались, "зємлякі".

Хоча мені дуже шкода східних людей, бо вони все-таки люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скани нотівничків в студію!

Будеш багато галасувати і тебе туди впишемо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до Донецків дошло за кого голосували, хай тепер мучаться

ХТО ТАКЕ СКАЗАВ??? :D

Окрім Мустафи на той майданчик їздила ще кореспондентка УНІАН, і вона ще й попутно побесідувала з жительками тої хрущівки, учасницями тих подій, і самий апофеоз цього абсурда заключається в здивовано-розгубленій репліці:

«Чому наша влада не може нас захистити? - заявила Пастницька, згадавши главу держави, - Ми вірили в нього, ми голосували за нього і тоді, коли він не пройшов. І ми знову переживали за ці вибори, голосували за нього минулого року! І все одно. Ну що це таке?».

«Ми вже переживаємо, що приїдуть такі самі люди, і просто виселять нас, і ми залишимося на вулиці. Де влада, де закон?», - зі сльозами на очах говорили жінки.

facepalm-statue.jpg?v0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Донецке задержан организатор сопротивления стройке Александра Януковича

Об этом изданию «Донецкие вести» сообщил серьезный и очень информированный источник, который мы не будем называть. Телефон Кости отключен...

http://donetskie.com/novosti/2011/06/20/v-donetske-zaderzhan-organizator-soprotivleniya-stroyke-aleksandra-yanukovicha-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те, що ще довго опору не буде. І ніхто нічого нікуди не нотує. Або так - для самозаспокоєння своєї душі.

І добре, що «провокатор, который живет не в этом доме и не в этом районе» допомагає акції. Сила наша - в єдності. Натомість організовуються люди по якійсь професійній ознаці - жителі одного дому, Дорожній контроль, Підприємницький майдан. І вирішуються в основному проблеми саме цієї верстви населення(ДК таки виборюють справедливість на дорогах) Таким чином їх мало - нема чого боятися владі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ уважно стежить та робить потрібні замітки в нотівничках...

...а як доходить справа до виборів, массово починають накопичувати лапшу на вухах. А потім знову ставлять галочку в бюлетні навпроти тих самих прізвищ "патамушасвой".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ уважно стежить та робить потрібні замітки в нотівничках...

...а як доходить справа до виборів, массово починають накопичувати лапшу на вухах. А потім знову ставлять галочку в бюлетні навпроти тих самих прізвищ "патамушасвой".

ДА!

Я знову буду голосувати за Яценюку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мені дуже шкода східних людей, бо вони все-таки люди.

Дуже спірне твердження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча мені дуже шкода східних людей, бо вони все-таки люди.

Дуже спірне твердження

Я б не був таким категоричним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якої дискусії? З приводу того, що жителі Сх.України є людьми чи ні? Це безглуздя та виглядає як троллінг і черговий "г.вновкид".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...