Перейти до змісту

Ніч в Замку - буде чи не буде?


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Всього на захід чекають максимум дві тисячі відвідувачів – саме стільки людей, за підрахунками організаторів, може комфортно перебувати у замку на масовому заході. Минулоріч шоу відвідало понад 1700 людей.

Частина з них учасники, частина буде по запрошеннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

бронювання за тел. 0663020757

Як виявилось бронь від покупки нічим не відрізняється...

В силу певних обставин зараз не можу вийти купити - хотіла забронювати. Зателефонувала. Сказали - приходьте - купуйте. З інших міст проплачують на картку, що також для мене передбачає вихід з дому.

Бронювала квитки на концерт - подзвонила, сказала кількість квитків і прізвище, а тут все так складно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, а хтось підкаже з якої години каси в замку працюють???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в центрі стоїть старенький автобус, там теж квитки продають. вчора купив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь 100 грн то багато, або маж бути олл інклюзів)

Ех...а колись квиток на Арміна в київі сотню коштував))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

максимум дві тисячі відвідувачів – саме стільки людей, за підрахунками організаторів, може комфортно перебувати у замку на масовому заході

Минулого року багатьом відвідувачам ну дуже комфортно було коротати час в черзі до WC :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року багатьом відвідувачам ну дуже комфортно було коротати час в черзі до WC :smile3:

ого

в прошлом небыл,

а в позапрошлом были нехилые очереди + темнота в туалете

:(

наверное и в этом ничего не поменяется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року багатьом відвідувачам ну дуже комфортно було коротати час в черзі до WC :smile3:

тю, так це походу кожного року такий комфорт. пам"ятається, я навіть статейку накатав, з фотопідтвердженнями не тільки комфортності, а й високої культури лучан!

Фейс контроль би...на Ніч...геть не завадив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього року будуть додаткових 5 біотуалетів.

так що не турбуйтесь, до вітру без черги ходитимете )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну блін. 100 грн. то забагато <_< Я з кучами знайомих іду ПІД замок, так само як і минулого рок :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну блін. 100 грн. то забагато
забагато? ну то сходіть на якийсь благодійний концерт, а за Ніч у замку навіть не згадуйте.
Я з кучами знайомих іду ПІД замок, так само як і минулого рок :D
сидітимете під стінами замку та слухатимете відлуння пісень? дааа, бюджетний варіант ))))

а морозиво також з паличок сусідів дозлизуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав сьогодні 2 білетика. На рахунок ціни, як на мене то непогана для такого що вони обіцяють :smile3:

post-3314-0-63772000-1309002294_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбавла сьогодні 2 4 білетика. На рахунок ціни, як на мене то непогана для такого що вони обіцяють :smile3:

+100)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодного разу не були розчаровані обіцяним. Цікаве дійство, гарна компанія. Цьогоріч теж квиточки придбали :)

Знайомі казали: 100+100+200 на пиво/каву=400 грн...краще в Версалі погудіти...як на мене таке не рівняється.

Особисто раджу, іноді 100 грн. викидається непомітно, а в замку буде на що подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопт, на 400 грошей в версалі можна кожен день посидіти, а "ніч в замку" раз в рік організовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені і друзям сподобалось. Ціна себе дійсно оправдує. Найбільше сподобалось вогняне шоу та гурт zdob si zdub. Хатим ищо!:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли виступали Здоб ші Здуб народ вже почуть починав розходитися. Хто просто не розуміє ту музику, хто втомився.

До кінця їх виступу лишилася половина від тих, хто був спочатку. Але дали вони жару непогано :)

Найбільш порадував Стари Ольса. Ну я навіть подумати не міг, що середньовічна музика у їх виконанні так заведе всіх присутніх від старого до малого.. Ковбасилися, підтанцьовували всі! А в кінці їх виступу Smells like teen spirit i Smoke on the water на середньовічних інструментах мало ефект бомби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що середньовічна музика у їх виконанні так заведе всіх присутніх від старого до малого.. Ковбасилися, підтанцьовували всі!

Імхо, то не музика заводила, а температура повітря. Холоднувато було....

Народу було менше, і минулорічні ВВ завели публіку знаааачно краще. Але то так - до теми "Колись трава була зеленіша"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...