Перейти до змісту

Яка зеркалка краща?


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
' timestamp='1306749257' post='1052381832']

18-105mm f/3.5-5.6G ?

імхо, у якості першого об'єктиву 50 1.8 - cаме те, шо лікар прописав - думаю, костя погодиться.

б\в - кіт у мішку.

я би не ризикував. бери нову камеру, коли гарантія закінчиться - ти уже знатимеш на що міняти,

і тоді вже ризики будуть десь приблизно однакові - шо твій уже б\в без гарантії, шо апгрейд на б\в без гарантії :)

Ні, в якості першого об"єктиву краще все ж таки кіт., або щось приблизне. в свій час купив за невеликі гроші 28-80 3,5-5,6 - можу продати, об"єктив дозволить оцінити необхідні фокусні відстані та світлосилу в майбутніх

або купляти відразу Tamron 28-75mm F/2.8 XR Di LD Aspherical (IF) чи Sigma AF 24-70mm F2.8 EX DG MACRO і світлосильний і хороший фокусний діапазон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО просто купити модель Canon-а чи Nikon-а з кітом по буджету а далі навчаючись вже дивитись варто чи ні далі на те все гроші витрачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть все таки зупинюсь на Nikon d-3100 з кітом, далі побачу як піде.

По ссилці гарно розписано про оптику, по простому і зрозуміло, дякую за ссилку.

Жаль що Pentax k-r так і не сподобався вам :) він має найкращі тех. показники (так мені здаєтся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть все таки зупинюсь на Nikon d-3100 з кітом, далі побачу як піде.

...

Чого і слід було чекати з самого старту теми :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ссилці гарно розписано про оптику, по простому і зрозуміло, дякую за ссилку.

Нема за що :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого і слід було чекати з самого старту теми :_07:

Взагалі то він був на третьому місці з запропонованих, ви мене переконали здвинути його на перше :)

Тоді,мабуть остані питання - як часто ломаются такі фотоапарати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформацію про наскільки часто ламаються такі фотоапарати може надати тільки СЦ. А взагалі не частіше чим інша техніка.

Але варто пам'ятати що дзеркалка то досить хрупка річ, суміш скла і точної механіки, і любить бережне ставлення до себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого і слід було чекати з самого старту теми :_07:

Взагалі то він був на третьому місці з запропонованих, ви мене переконали здвинути його на перше :)

Тоді,мабуть остані питання - як часто ломаются такі фотоапарати?

Почитай тут і тут - це найкращі сайти де люди дають коментарі по техніці із власного досвіду користування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось найшло, вирішив відновити своє давнє хобі - фото :)

Щось подібне, два місяці назад, і на мене найшло. І подібні думки "зачіпили". :) Кілька тижнів поконсультувався в друзів і в гугла. :)

Спочатку більше дивився в сторону SONY. Навіть замовив на deshevshe.net.ua зеркалку. Але через півгодини передзвонила дєвушка-оператор і сказала, що ціна дещо змінилась від ціни виставленої на сайті. Виявилось, що ні багато ні мало, аж на 1400 грн. (Не знаю, що цьому скачку цін на фото SONY тоді посприяло. Можливо та ж Фукусіма.)

В результаті зупинився таки на NIKON D3100 з кітовим об'єктивом AF-S NIKKOR 18-55mm 3,5-5,6G VR

Поскільки в D3100 є можливість знімати Full HD (1920x1080) відео, раджу (якщо все-таки вибір зупинився на D3100) купити відразу карту пам'яті більшої ємкості і 10-го класу швикості. (Собі я взяв CDHC Transcend 16 GB)

Слід враховувати, що в стандартній комплектації відсутній USB-шнур. Хоча це й не велика проблема. Для себе вирішив не "гратись" з шнурами і взяв CardReader Transcend TS-RDP5 . Головний плюс - завжди під рукою про всяк випадок (з фотоапаратом).

Ну і ще до загальної суми доплюсувати сумку і бажано світлофільтр, хоча б захисний і просвітлений на початок (сам взяв MARUMI UV MC 52mm). Оскільки сам "вклався" приблизно в таку суму, то гадаю, що бюджету 6000 грн. вистачить цілком. Ну і звісно, поки не виникне бажання змінити (докупити) оптику, світло, штатив і т.п. ;)

p.s. За місць часу вже трохи вдалось "поексплуатувати" його (півтори тисячі фото). Загальне враження від покупки - в цілому поки що задоволений. Звісно починають з'являтись різноманітні думки щодо оптики і т.п. Але це вже більш віддалена перспектива. :)

p.p.s. Щодо ремонту (в тому числі і гарантійного) - здається недавно відкрився на Кузнєцова сервісний центр NIKON. Принаймі проходив і бачив їхню вивіску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже також начитався"під завязку", сьогодні навіть спати не міг, вже ті фотоапарати снилися, і я все їх порівнюю :)

Багато хто стверджує що це дуже добрий вибір як для першої зеркалки.

Правда ложка дьогтя попала (це про відгуки про цей апарат по ссилці що надав madkot) Маю на увазі що багато власників д-3100

замітили в своїх апаратах якийсь дефект - http://www.club-nikon.ru/forum/topic/47582-проблемма-с-d3100/

Вже немає сили вибирати, так що цей підходить мені.

Ще залишилось подолати опір в образі дружини:) . Чомусь вона дуже проти цієї покупки.

Значить кажете, зразу і фільтр купити? Штатив однозначно візьму, правда не знаю за яким принципом їх вибирати. Десь читав що хтось за третім разом зламав свій,

закручуючи пластікову гайку:)

Спалах не планую брати, так як попередній досвід доводить що він абсолютно мені не потрібен. ( колись до свого Зеніта купив дорогий і крутий по тим міркам спалах та так і не використовував. А потім ще й його вкрали :( )

P.S.Теж подивився чи є в Луцьку сервіс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спалах не планую брати...

А оце зря, спалах, при вмілому використанні, хороша штука.

А якщо є малі діти то просто незамінна.

п.с. спалах на зеніті і на сучасній дзеркальці то троха різна штука, там треба було все руцями робить, а зараз просто виставив потрібну витримку і діафрагму а далі спалах все сам зробить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце зря, спалах, при вмілому використанні, хороша штука.

Хороша. Навіть дуже. От тільки дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце зря, спалах, при вмілому використанні, хороша штука.

Хороша. Навіть дуже. От тільки дорога.

а ніхто ж не каже щоб купляти дорогу - для домашнього використання хватить і китайця за 300-500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-yr-warranty-yongnuo-yn465-ttl-flash-nikon-d80-d90-d300-d700-d60-1009-21-shlow1819@3.jpg

Сам юзаю і 2 товаришам придбав, на свої 65 уо - люксова штука, ТТL відпрацьовує корректно.

Тестив новинку Nikon Speedlight SB-700, скажу так, любителям (та і не тільки), котрі 90% випадків валять в стелю, китайця котрий в 5 раз дешевший (але не в 5 раз гірший) вистачить з головою.

Дуже рекомендую юзати акуми SANYO eneloop, конкретно на цьому Youngnuo 465 дають найшвидший перезаряд конденсаторів, всілякі GP 2700 mAh - відпочивають

Фільтр - самий простий з UV захистом Kenko чи Marumi, від 7-8 уо на ібеї за чистокровний Made in Japan з металевим ободком для 52мм.

Не раджу брати нонейм - оскільки ХА і інші оптичні спотворення будуть мати місце.

Штатив маю недорогий, але цілком вміняємий - Arsenal - 3750, переживає другий фотік. Металевий гвинт з традиційною різьбою 1/4" змонтований в бистрозйомному башмаку. Можна забути про псування різьби, оскільки в зеркалках отвір під гвинт штатива також стальний. Зручно і нормально юзати, на свою ціну - люкс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К чему тут долгие рассусоливания??? Если техника берется для домашнего использования то можно любую брать.любая из этих камер даст хорошийрезультат.если конечно руки с нужного места растут.какая в руку лучше "ляжет" ту и берите.подержите все три модели пощелкайте,та что понравится та и ваша)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подержите все три модели пощелкайте,та что понравится та и ваша)))

От із цим в Луцьку - ну геть туго.

Треба як мінімум пертися в Львів, а то і в столицю, не кажучи вже про втрату часу\грошей і +30 за бортом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь 2 тижні тому придбав Nikon D3100 Kit 18-55mm VR + захисний фільтр ~5500грн - Фан-фото - Варшавський ринок. Привозять тільки на замовлення - так що полапать навряд чи вийде. Покупкою задоволений, якістю фото задоволений. Збільшувати бюджет на 1000-1500 не варто - цей фотоапарат позиціонується як дзеркалка початкового рівня - для домашнього фото більшого і не потрібно. Для чогось серйознішого - розберешся в тонких настройках, докупиш за рік-другий об'єктивів/фільтрів і вйо.

З.І. Також довго шукав/перебирав варіанти. Оглядів в неті знайти можна валом - я опирався на думку форумчан thg.ru - там і приклади фото і відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на олік як на дзуркалку приходиться забивати - мала матриця, немає нових моделей, зайнялись беззеркалками.

нікон - класні камери, суперська і дорога оптика. проста робота зі спалахами, є можливість віддаленного керування фірмовими спалахами з камери

кенон - мені не подобається ергономіка, лінзи теж високої якості, дешевші ніж на нікон. по роботі зі спалахами - хз (

пентакс - дешеві якісні камери, трохи повільніший афтофокус в прорівнянні з ніконом та кеноном, якісні та порівняно недорогі фікси лімітованої серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра дещо прояснится для мене, а саме будуть гроші на фотоапарат чи ні. З самим апаратом розібрався - д3100.

Але зараз думаю , може взяти корпус, а обєктив купити окремо 18-135. Та тільки не знаю чи буде різниця між обєктивами (кіт) 18-55 та 18-135 (в ціні то точно буде :))

Мені здаєтся (взято на основі того, що дивився в інтернеті зразки різних фото, пташки,дерева...) що мені , гіпотетично сподобаєтся знімати щось далеко (поки про ...200,300 на говоримо, ясно що вони для цього кращі) То й думаю, чи можна це "обманути" з обєктивом 18-135 ?

І чи обов'язково фірмові краще ніж SIGMA чи Nikkor ?

вот цей не дорогий, 55-200 (як додатковий до кіт) - http://rozetka.com.ua/ru/products/comments/6816/index.html#tab=characteristics

чи цей, дорожчий 18-135 (замість кіт) http://rozetka.com.ua/ru/products/comments/6816/index.html#tab=characteristics

я дуже боюся збільшувати бюджет , я трохи страждаю :) не постійністю, запросто через пів року можу "перегоріти" з хоббі, а може й на роки затягнути. Тут я сам собі не довіряю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikkor це і є фірмовий ніконовський об'єктив :) А що за об'єктив 18-135?

Не варто ганятися за широким фокусним діапазоном, як правило чим більший "зум" тим гірший об'єктив, хоча бувають і винятки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за об'єктив 18-135
Фокусна відстань (якщо ти про це). 18-75 приблизно 4х кратний зум, з більшими зумами бажано фоткати на штативі оскільки фоткі можуть змазуватись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...