Перейти до змісту

Яка зеркалка краща?


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Я знаю що таке фокусна відстань і т.д.

Я питав що за модель об'єктива. Якщо це старий без стаба, то не варто, краще взяти 18-105.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Nikkor це і є фірмовий ніконовський об'єктив :)

Я вкурсі :), питав чи варто розглядати як варіант інших виробників.

Обидва моїх варіанти це нові і з автофокусом.

Дуже часто і в багатьох форумах пишуть що кіт обєктив це затичка, він поганий, підходить тільки для новачків, на перший час...

Штатив куплю.

Питання в іншому, чи може обєктив з Фокусною відстаню 18-135 бути як універсальний ? чи 18-55 краще для таких цілей (універсальність)?

Сподобалося на одному форуму як людина написала про такий вибір - ...краще купляти краще і дорожче - на "виріст"

але є шанс що можна і не "дорости"... в любому випадку будуть жаліти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сігму або Тамрон є смисл розглядати тільки якщо є можливість протестувати їх перед покупкою, тому як там дуже часто зустрічається фронт/бек фокус, ну і попадаються "мильні" об'єктиви. А в загалі і в сігми і тамрона є достойні об'єктиви за меншу ціну.

За 18-135 я мав на увазі чи це стара модель та що без стабілізатора, (п.с. в ніконовських об'єктивах несільон, тому можу спутати його)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в загалі і в сігми і тамрона є достойні об'єктиви за меншу ціну.

Підтримую. Вчора взяв тамрон 17-50/2,8.. картинка вражає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов мене відвідала думка :(

Вже гроші назбирав, а з вибором все ще мучусь...

Може трохи дозбирати і взяти Nikon d5100, http://rozetka.com.ua/nikon_d5100_18-55vr/p151316/ чи значно кращі там характеристики для "на майбутнє" , в найближчий час міняти оптику на буду.

Тож ви маєте знати ті функції які в найближчому майбутньому знадоблятся, а які так і залишатся не потрібними. А то я дивлюся на тех.дані і не знаю, вони мені потрібні чи ні .

Ясно тільки одне - поворотний екран і кращий, і більш якісний, це +, ще кажуть матриця чуть-чуть краща . Це й вся різниця, чи є ще щось що новачок невзмозі передбачити?

Про обєктиви, вони всі, ті що довші, не мають фіксатора? Будуть "розїзжатися" як обєктивом в низ опустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про обєктиви, вони всі, ті що довші, не мають фіксатора? Будуть "розїзжатися" як обєктивом в низ опустити?

Вперше чую про таке явище, навіть не можу зрозуміти його природу... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука, зустрічатися в телеоб'єктивах і в довгих зумах, при перевертанні фотоапарата об'єктивом вниз виїжджає хобот, зазвичай у таких об'єктивах є ричажок блокування об'єктива в ширококутному положенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи дозбирати і взяти Nikon d5100, http://rozetka.com.u...8-55vr/p151316/ чи значно кращі там характеристики для "на майбутнє" , в найближчий час міняти оптику на буду.

Тож ви маєте знати ті функції які в найближчому майбутньому знадоблятся, а які так і залишатся не потрібними. А то я дивлюся на тех.дані і не знаю, вони мені потрібні чи ні .

Ясно тільки одне - поворотний екран і кращий, і більш якісний, це +, ще кажуть матриця чуть-чуть краща . Це й вся різниця, чи є ще щось що новачок невзмозі передбачити?

Ну ще в D5100 є брекетінг. А от в D3100 його немає (як розумію - урізали). Поворотний екран, на мою думку, не зовсім вкрайпотрібна фішка. Навряд чи в процесі доведеться часто її використовувати, лише в поодиноких випадках. Сам взагалі користуюсь видошукачем. Екраном тільки для налаштувань і перегляду відзнятого, ну ще може хіба для відео. IMHO, лише сам екран не є головним критерієм у виборі, краще на оптику більше коштів виділити.

p.s. Об'єктив Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S VR DX досить часто хають. Але є і інша сторона медалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, ВІКТОР1970, нарешті питання про кіт більше немає (відмінна ссилка), і вже ніякі відгуки про нього мене не будуть лякати. Брекетінг сильно потрібен?А отертка сильно допомагає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отвертка треба тільки для безмоторних об'єктивів. Брекетінг штука цікава, але чи потрібний він вирішувати Вам. В любому випадку краще коли воно є і не користуєшся ані ж коли потрібно а нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... В любому випадку краще коли воно є і не користуєшся ані ж коли потрібно а нема.

Вот точно написано і відповідь на те чому я не "схватив" першу ліпшу камеру, по принципу аби було, а там розберемося... коли розбиратися, вже буде пізно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи взяли якусь камеру, які враження?

Так, взяв Pentax k-r kit.

Перші дні була паніка - стільки всьго в настройках, чи можливо все вивчити :) , через неділю "відпустило". Розібрався.

Так як спочатку хотів взяти Нікон 3100, де був мінус його екран, то тепер знаю що це важливо все таки, коли екранчик більш якісний.

Друге що зрозумів - коли радять купляти кіт, мовляв потім розберетеся що потрібно.Так вот,це не дуже добра порада.

Жаль що не прислухався до тих, хто радив брати боді + кращу оптику.

Поки ніяких мінусів в свому виборі не знаходжу. Єдине, трохи оптика дорожча, а може так здаєтся мені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitaliyS кіт хороший тим що коштує недорого і дає зрозуміти що потрібно від оптики. А покупка відразу кращої оптики не завжди є кращим варіантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, дійсно не дорого.

Але в багатьох випадках поради на форумах (іноді :)) допомагають зрозуміти теж саме :)

Вот якщо я хотів високу різкість, а мені казали що кіт "милить" я мав би прислухатися і взяти фікс.

Але ж я думав що може для мене хватить і того, може для мене буде нормально...А тепер морально не можу купити якісну оптику -

відмазки - вже є обєктив, я не профі, досить і цього що є ... (навіяно поясненнями дружини)

і це на фоні того, що першопочатково міг збільшити бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить високу різкість? для чого тобі висока різкість?

хочеш різкість то тоді дивись в сторону оптики з диркою 1,4, хоча і в кіта різкість можна знайти - просто кожен об"єктива має свої параметри при яких він видає більшу різкість, а при інших меншу, плюс залежить від апарата та його налаштувань.

на яких параметрах зйомки у тебе не різкі фото? фото в студію? або ще краще на [email protected]

Зенітовська оптика теж дає класнющу різкість, якщо нею правильно користуватись.

кожному своє і в кожного свій досвід і свої враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить високу різкість? для чого тобі висока різкість?

Це тяжке питання, мабуть просто подобаются фото з високою різкісттю, і мабуть тому я такі фото рахую хорошими.

Які настройки? вже й не памятаю, як правило користуюся найчастіше - пріоритет діафрагми.

Фото для порівняння відправив на вказану ел.адресу.( 2 штуки, об'єм 7,6 Мв.)

одну з них розміщу тут - явно не має різкості.

P.S. З Зенітом було все простіше, і фото в мене були різкі . Маєш плівку (використовував 65 - ку), діафрагму і "видержку" яку ставити вже знав на пам'ять в залежності від погоди. А зараз настройок значно більше, пам'яті не хватає :) :) :)

post-6552-0-75142500-1311347170_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так і зараз можна знімати так само як і зенітом, ставиш в мануал і вперед :)

Я колись тоже думав шо кіт шибко мильна штука, але коли порівняв фотку з мильниці і з дзеркалки знятих в однакових умовах, то зрозумів що не такий вже він і мильний, і скоріше просто я хотів більше чим він міг дати.

А по поводу вибору об'єктива, жодній форум не зможе вибрати об'єктив за Вас, щоб його вибрати треба розуміти що потрібно і що він повинен давати в результаті.

Хтось радить зуми, хтось радить фікси, а хтось взагалі каже що те що нижче топових, то г*. І кожний по своєму правий.

Фікс зазвичай кращий за зум але зум більш зручний і оперативний. Якщо знімати портрет то без хорошого фікса не обійтись, але якщо знімати якесь свято і т.д. до без зума буде складновато, і якщо в першому випадку важлива якість то в другому - більш важливий підловлений момент (для прикладу що для Вас буде важливіше фотографія син (дочка), дід мороз і подарунок в високій якості, чи радість і вираз лиця дитини коли їй дід мороз вручає подарунок в прийнятній якості?)

Тому багато хто і радить кіт, тому що він дозволяє вчитись і робити знімки в прийнятній якості і дає зрозуміти куди рухатись далі.

п.с. універсального обєктива нема, кожен це компроміс між зручністю, якістю і ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VitaliyS, аналіз по присланим фото - 1) знято в режимі пейзаж

2) параметри знімку біля трактора focal lens 35 mm ISO 3200 F16 1/400 час зйомки 19:19, "портрет" на фоні дерев ISO 1600 f11 1/180 focal lens 18 mm час зйомки 11:26

3) шуми аж піщать - де ти хочеш різкість побачити при таких шумах????????????????????????????????????????????????????????????

4) якщо тобі не хватає пам"яті запам"ятати щось - або купи пам"ять додаткову, або викини апарт і купи щось більш простіше - з одним режимом і кнопку "шедевр"

Висновок - пришли фото зняті в режимі пріоритет діафрагми вдень при F5.6-9 чи хоча авто чи в режимі портрет і ще - напиши точну назву свого об"єктиву включаючи всі помічені буковки

далі поки що мову вести не бачу сенсу

p.s. по шумам і різкості подивись огляд тут і зразки фото різними об"єктивами тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От от. Перед тим, як об"єктиви вибирати, треба уяснити для себе чітко що то воно таке експозиція, і для чого виробники камери надали Вам можливість змінювати її параметри. І саме головне, як ці зміни впливають на отриманий результат.. Бо якщо в таких режимах фотографувати, як Костя написав, то не допоможе ніякий топовий Nikkor 24-70mm f/2.8G ED AF-S.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мушу визнати - шуми, це те єдине, з чим не можу розібратися.

На жаль, останній час стільки роботи що не має часу взагалі зайнятися фото :( Після того як купив фотоапарат і випробував, ще не разу

не виходив знімати. Так що не сильно вже спішіть робити висновки, фото то тестові :)

Але й цього хватило щоб зрозуміти що кіт "темний". Як раз тестування було в пасмурну погоду.

Lisovic, погоджусь, все таки рідкий і вдалий кадр краще ніж підготовлений і різкий. Та й з іншим погоджуюся.

madkot, я правильно розумію, сильно велике ІСО, тому й шуми?

про пам'ять не вірно зрозуміли, це був жарт, мав на увазі людську пам'ять,деж її купиш :)

Andruha_gpz28, а що не так з тими режимами? І чому Ви вирішили що я не знаю що таке експозиція і які зміни будуть з різними об'єктивами ? :)

Поки що інших фото не викладую.Бо всі (мабуть) такі саме, з шумами.

Об'єктив SMC Pentax DAL 1:3.5-5.6 18-55mm AL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше ISO тим більше шуму на фотографії, крім того при збільшенні ISO падає динамічний діапазон матриці і знімки стають більш бляклі, "плоскі", падає чіткість і росте зернистість.

Ще шуми трошки залежать від витримки, проявляється в основному на довгих витримках.

Треба максимальна якість - тоді треба нормальне світло і ISO100.

п.с. витримку не потрібно робити надто короткою від цього також може страждати фотографія. Взагалі багато хто рекомендує ставити витримку максимально довгу яка можлива для даного сюжету. Теж саме стосується і діафрагми, якщо не має гострої необхідності то зажимати її більше f/11 не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!

Дійсно доречна порада про ІСО та діафрагму . Тепер все стає на свої місця в мому розумінні.

Буду пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Купив самсунг nx200і за підсумками тижня можу сказати, що мої очікування фотоапарат виправдав. Порадував швидкий автофокус, порівняно з іншими подібними камерами. Авжеж це не зеркалка, але як на мене якість не гірше, та й практичніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...