Перейти до змісту

Гуру, допоможіть вибрати компактну мильницю


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада по вибору мильниці.

Критерії: хороша якість зйомкі та компактність (щоб можна було зручно носити у жіночій сумочці).

Бюджет: до 2 т. грн.

Сам знайшов такий варіант - Sony DSC-W530.

Можливо ще щось порадите..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я два роки користувався Canon A530,як для бюджетного фотіка дуже якісні фото вихили як в день так і в темний час.

Жоречі продаю бу, якщо цікавить можу сюди виложити фото зроблені ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну тоді краще з мобільника, бо якщо брати обєктив менший ніж такий скажімо як в А530, то "зачем платить больше", протри камеру об фудболку свого мобільника і фотай, якість один хрен така сама як в мильниці яка не більша за пачку цигарок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна порада по вибору мильниці.

Критерії: хороша якість зйомкі та компактність (щоб можна було зручно носити у жіночій сумочці).

Бюджет: до 2 т. грн.

Сам знайшов такий варіант - Sony DSC-W530.

Можливо ще щось порадите..

Не погана сонька :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikon Coolpix S220 чи S230

Там тоненький літій-іонний акумулятор. На морозі на відміну від батарейок не замерзає, і робить камеру ну дууже тоненькою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б казав canon ixus

Підтримую! Тільки Сanon ixus!!! Sony, Kodak, Olimpus, (навіть, осмілюсь сказати) Nikon - серед "мильниць" це не найкращий варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кенонів здається є все ж таки один мінус - величенька затримка між знімками. Можу помилятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну тоді краще з мобільника, бо якщо брати обєктив менший ніж такий скажімо як в А530, то "зачем платить больше", протри камеру об фудболку свого мобільника і фотай, якість один хрен така сама як в мильниці яка не більша за пачку цигарок. :)

Мій мобільник знімає краще, ніж твоя мильниця.

Приклад:

post-81-0-13614800-1306652708_thumb.jpg

І зовсім не обовязково в спілкуванні вибирати такий хамовитий тон, те цебе зовсім не прикрашає.

Дякую всім за поради, буду вивчати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кенонів здається є все ж таки один мінус - величенька затримка між знімками. Можу помилятись

Причина може бути у витримці, рівні зарядженості батареї і швидкості флеш носія який стоїть в апараті.

casio -швидкий та батарея тримає довго

В друга Ixus (точно моделі не пам'ятаю)батареї вистачає більше ніж на 700 знімків. Більше ніж достатньо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кенонів здається є все ж таки один мінус - величенька затримка між знімками. Можу помилятись

є таке, коли фоткаєш зі спалахом

а щодо вибору, то як варіанти Canon IXUS 115 HS чи Canon IXUS 220 HS, якшо компакність не основна вимога, то можна взяти SX130 IS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...