Перейти до змісту

Футболки АВЛ


Рекомендовані повідомлення

До вторника, 18:00 вы можете зхаказать такую футболку.

Ткань Coolmax, из которой делает велоодежду Craft.

Мужские и женские отличаются. Ну вы в курсе, ведь заказывать могут только члены АВЛ.

tshirtavl.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, забыл сказать - цена подарочная, от президента лично: 50 грн.

(себестоимость - 73 грн, вообще-то кто желает мне благополучия - может и ее осилить, если что :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ну вы в курсе, ведь заказывать могут только члены АВЛ."

значтить усі решта, не члени, будем без футболок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Рисунок один, это перед и зад :)

2. Если человек не является членом АВЛ, зачем ему футболка с символикой ассоциации? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Рисунок один, это перед и зад :)

2. Если человек не является членом АВЛ, зачем ему футболка с символикой ассоциации? :blink:

перегляньте свої погляди.. :) тисячі дітлахів носять футболки Барселони чи Ювентуса, Шахтаря і всяких інших команд, а також організацій, асоціацій, корпорацій і т.д. Навпаки, популяризація велоруху (а це мабуть є основною метою АВЛ?) через символіку і масовість під егідою АВЛ (що написано на футболках), було б доречним і актуальним. Навпаки ІМХО зробити тираж 200-300 штук і продавати на Велодні (такі пропозиції вже на борді звучали). Не думаю, що АВЛ - це секретна організація, яка таємно здійснює якісь невідомі плани. І прості люди(не члени) теж можливо щось і роблять для велоруху(хоча б своєю присутністю на велодні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До вторника, 18:00 вы можете зхаказать такую футболку.

Ткань Coolmax, из которой делает велоодежду Craft.

Мужские и женские отличаются. Ну вы в курсе, ведь заказывать могут только члены АВЛ.

tshirtavl.jpg

Привіт. Будь-ласка зарезервуйте і мені 1 шт. чоловічу (на грубого XL розміру). я член АВЛ, і якщо є можливість 1 шт. М жіноча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так же не являюсь членом АВЛ но взял бы мужские 1 х М и 1 х S, если позволите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що треба щоб долучитись до спілки?

Звернутись до члена АВЛ, можна до мене, заповнити заяву і вйо - приймати участь у веложитті міста, здавати внески і приймати участь у зборах, коли ті будуть проводитись.

ostapus, можливо асоціація передивиться свої погляди згодом, але зараз моя позиція - зробити невеличкий подарунок саме дійсним членам Асоціації. І думаю, ви плутаєте фанатську атрибутику із корпоративною. Одне діло - вдягнути футболку "I love Coca-Cola", а інше - вдягнути корпоративну червону футболку цієї фірми. Особисто я вважаю, що вдіти футболку АВЛ(а тим більше за символічну ціну) може лишень член АВЛ, інші нехай вдівають "велодень".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, должна же быть дифференциация общества по цвету штанов. Ку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО форум - це відкрита інформаційна дошка з офертами для усіх бажаючих а не для 25 членів АВЛ.

ок. закриваєм дискусію. Знімаю усі питання по футболках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...