Перейти до змісту

Як у Новій Зеландії Україну оголосили світовим борделем


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який жах, не треба нам такого непотрібства на борді, давай про рожевих слоників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який жах, не треба нам такого непотрібства на борді, давай про рожевих слоників

Зачем же о слониках-давайте новости о том как гватемальские мальчики случайно потоптались по штанам цвета флага УПА и устроим из этого международный скандал-так же веселее,правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічаю тут на борді дуже прикру і нездорову тенденцію: відписуватись в темах з посиланнями на сторонні джерела, навіть бігло не ознайомившись з матеріалом, а ознайомитись треба би було, оскільки матеріал позитивний і паучітєльний :P .

Як мінімум треба догорнути до низу сторінки і побачити постер від "Фемен" на тематику секс-туризму з гаслом "Greg - we are waiting!" І на фоні сабжа той постер так очі радує :)

Форучанин помни: камєнт без ознайомлення з матеріалом - великий крок мутації в троля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

играв конкурс оклендський винороб — тлустий хлопець на ім’я Грег Морган (Greg Morgan), котрий у анкеті на сайті «The Rock FM» з гордістю зазначив, що «випиває не частіше, ніж два рази день».

Фіііі, який пінгвін :mdr:

«жінки в Україні дуже гарні, але тупі — з ними нема про що говорити».

То у нього наднизький рівень IQ, щоб знайти тему для розмов з нами. Україночки - найгарніші та найрозумніші жінки у світі ._.

І щось мені підказує, що йому не таланить з прекрасною статтю людства по життю...

А на запитання, які там чоловіки, відповідає: «Жодної конкуренції. Всі чоловіки в Україні — пиятики та алкоголіки»…

І це той, що випиває не більше, ніж два рази на день і є для Зеландії взірцем тверезості... То виходить, він бухає кожен день (може й у великій кількості),

але за один присіст...

Кумедна стаття. Але я би таки зобразила жінку на плакаті одягненою з тим самим інструментом і коками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіііі, який пінгвін :mdr:

То у нього наднизький рівень IQ, щоб знайти тему для розмов з нами. Україночки - найгарніші та найрозумніші жінки у світі ._.

Правда, в теорії все в нас так добре. "Покращення" вже наступило. А на практиці, якби кожній запропонувати, то дві третини точно би поїхали з ним в Нову Зеландію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда, в теорії все в нас так добре. "Покращення" вже наступило. А на практиці, якби кожній запропонувати, то дві третини точно би поїхали з ним в Нову Зеландію

Я б з таким нікуди не їхала :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіііі, який пінгвін :mdr:

То у нього наднизький рівень IQ, щоб знайти тему для розмов з нами. Україночки - найгарніші та найрозумніші жінки у світі ._.

Правда, в теорії все в нас так добре. "Покращення" вже наступило. А на практиці, якби кожній запропонувати, то дві третини точно би поїхали з ним в Нову Зеландію

а наф він нашим дамам без яєць потрібний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[extract]Жіночка певний час намагалася говорити чемно, але зрештою не втрималася і почала кричати про те, що через наші дії (посла України, мене, Наталі Пошивайло-Таулер та ін.) їхній радіостанції заборонили проводити будь-які ігрові конкурси. Фактично, мій лист став останньою краплею, що переповнила чашу терпіння Broadcasting Standards Authority.[/extract]

хоть не промовчали. як завжди <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...