Перейти до змісту

Концерт Бужинської


Skorpio76

Враження від концертів  

20 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В місті незабаром має бути концерт великої "звєзди" Бужинської.

Хочу застерігти тих, хто сумнівається над доцільністю походу на цей концерт.

Влітку минулого року мені довелося бути на концерті цієї виконавиці.

Мав можливість порівняти її виступ з В.Павліком, С.Гігою і особливо В.Гришко.

З усіх концертів, які я відвідав на курорті, концерт Бужинської лишив найгірші спогади!

1. Спізнилася на концерт на приблизно 30хв.

2. Поведінка на сцені дуже зверхня (як стосовно свого балету, так і людей (дітей), які в перерві між піснями виходили на сцену з шикарними букетами і просили автограф).

4. Позиціонує себе як українська співачка, а репертуар на 90% російськомовний.

5. Дуже негарно виглядало те, як вона вчепилася до бек-вокалістки і намагалася її видати заміж (пікантності додавало те, що та дівчина за слова "свахи" Бужинської з шляхетної єврейської сім"ї тому шукали відповідного кандидата).

6. Просто вбило ставлення до публіки під час автограф сесії: люди чекали її біля центрального входу, а вона його захотіла проводити у підворотні. І ще постійні фрази : не фотографируйте меня ближе 5 м.

І ще... ціни. Бачу на форумі пропонували квитки по 250 грн на 11 ряд. Там максимальна ціна була, якщо память не зраджує, 200 грн на 1-3 ряди. по 100 грн були квитки на 12-16 ряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для меня показательным является отношение к публике организаторов позапрошлогоднегконцерта Потапа и Насти Каменских, которые не удосужились поставить хоть сколько-нибудь приличные звук и свет. Я понимаю, что когда больше половины зала - младше 18, то можно и не заморачиваться. Но сами артисты тоже должны следить за этим, это их "лицо".

P.S. Опережая вопросы о моих музыкальных пристрастиях - на концерте не был, зашел на пару минут конкретно для оценки уровня организации :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це нонсенс. на Бужинську в Проомені розкуплені квитки по 4 ряд (а там квитки по 250). Я купував на МедХедс (15.05.11), - так на цей концерт квитки продаються слабше. Нонсенс!!!!! Шо ми за народ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум вчора взяв 9 білетів по 20 грн

Я знайшла таку інформацію

Концерт Катерини Бужинської «Кохаю знову». Квитки в касі кінотеатру 100-300 грн.

Як це твоєму куму вдалось так дешево придбати? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, можливо, не по 20, але з продажем квиточків проблема була. Організатори розраховувались квиточками за рекламу. Тож, можливо, хтось і реалізував їх по значно нижчій ціні. Мені теж дістались два квиточки (на яких писало 250 грн.) - безкоштовно. Віддала знайомим. Задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звання народної(го) артиста України коштує 7 тис зелених.

Героя України -100 тис.

Отакі нині часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звання народної(го) артиста України коштує 7 тис зелених.

Героя України -100 тис.

Отакі нині часи.

Я думаю що за народного потрібно викласти значно більше $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кум вчора взяв 9 білетів по 20 грн

Я знайшла таку інформацію

Концерт Катерини Бужинської «Кохаю знову». Квитки в касі кінотеатру 100-300 грн.

Як це твоєму куму вдалось так дешево придбати? :blink:

---------

Фік його знає.Казав що йому запропонували і він взяв 9 собі,і ще питав чи нікому не треба...я по таких концертах не ходжу то особо і не звернув уваги що це дешево)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я по таких концертах не ходжу то особо

Як??? Це ж Катерина Бужинська, заслужена артистка України, володар титулу «Людина року-98» в номінації «Юний Талант року» :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я по таких концертах не ходжу то особо

Як??? Це ж Катерина Бужинська, заслужена артистка України, володар титулу «Людина року-98» в номінації «Юний Талант року» :)

тепер буду шкодувати,що пропустив цей мего-концерт :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував на МедХедс (15.05.11), - так на цей концерт квитки продаються слабше.

Мед Хедс на кожному фестивалі , вони вже запарили, музика непогана але ж не такими кількостями

А Бужинська була б непоганої співачкою якби збільшила репертуар українських пісень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось крім пісень "Лёд" та "Романсеро" нічого і пригадати з її творчості не змогла, тільки пригадується що репертуар в неї все життя "віковий" (для співачок після 45 і старше), ну іще про її розборки з продюсером/громадянським чоловіком Квєлєнковим. Зайшла на сайт співачки, ще раз впевнилась, що останню ринопластику вона зробила дійсно паршиву - в закладці "Дискографія" на фото альбомів прослідковується вся історія Катіного носа - від власного до першої зміни, а останню вже треба дивитись в закладці "Фото". Була особистість, а тепер з новими губами, носом, скулами - типова "мукла" (наглядний взірець тим, хто сумнівається чи робити/не робити пластику обличчя).І зверху - товстий, товстий слой штукатурки, звичайно,які ж тут можуть бути зйомки ближче за 5 метрів?

post-9992-0-87495800-1305189426_thumb.jp

post-9992-0-91681500-1305189439_thumb.jp

post-9992-0-49263900-1305189456_thumb.jp

Як то кажуть, відчуй різницю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи б не згадав про існування такої "співачки", якби не Луцька Борда.

То що, значить лучани на таке ходять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, значить лучани на таке ходять?

Лучане ещё и не на такое ходят!!! поверь уж.. :g05:

Кстати, я сам из этого топика узнал, кто вообще это такая, пару раз слышал эту фамилию, но что то всегда думал, что это какая то гимнастка, а это очередная пустышка хотя и не заслуженная :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував на МедХедс (15.05.11), - так на цей концерт квитки продаються слабше.

Мед Хедс на кожному фестивалі , вони вже запарили, музика непогана але ж не такими кількостями

А Бужинська була б непоганої співачкою якби збільшила репертуар українських пісень

да-да, - лишень ціцки докачась і дупу накачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, значить лучани на таке ходять?

Лучане ещё и не на такое ходят!!! поверь уж.. :g05:

+10000050

"И мы еще боремся за звание дома высокой культуры и быта!"

Що можна сказати про людей які у себе в місті щорічно підтвержуть стереотип про українців на "Святі сала" і пишаються цим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можна сказати про людей які у себе в місті щорічно підтвержуть стереотип про українців на "Святі сала" і пишаються цим

Є у мене два сусіди, обоє родом з Полісся, обоє живуть на першому поверсі і, часом, одночасно виходять покурити на вулицю. Одного разу відбувся між ними такий діалог:

- Здоров полішук (зневажливо)

- Ти ж сам полішук (ображено)

- Так, але я цим горджуся.

Хтось пишається своєю національністю (національною кухнею, національними традиціями, національними символами і т.д., і т.п.), а хтось соромиться. Італієць пишається що його нація подарувала світові дуже популярні блюда, такі як, наприклад, піца. Можна пишатися шароварами, а можна соромитися "шароварщини", як Отто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...