Перейти до змісту

ЮМС- хоче кинути!


Рекомендовані повідомлення

ЮМС знову кидає людей .

Появилась у них акція - Отримай 200 хв. безкоштовно :smile3:

Ходять по центру толкателі таких -собі карточек , стоїмость карточкі- 10 гр. Потім дуже красиво розказують , що її можна обміняти на 200хв(які нараховують на Медведева2).

Саме головне заключається в тому, що приходиш туди зробити обмін- а вони хочуть поміняти тарифну мотель і присадити на контракт на цілий рік тільки тоді вони дадуть 200гр.

Назад отримати свої 10гр за карточку можна з дуже великим скандалом!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не чесно бизнес ведут

НО, думаю, что в доворе с "толкателями" написано ~ такое - УМС не несёт никаой ответственности за действия "толкателей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій друг роки два назад купився, заплатив тоді ще 20 грн. І фтопку.

Реально нема кордонів людській фантазії, коли є шанс "законно" наіпати когось.

В усьому світі це злочин, а внас всьо путьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
ЮМС знову кидає людей .

Появилась у них акція - Отримай 200 хв. безкоштовно :D

Ходять по центру толкателі таких -собі карточек , стоїмость карточкі- 10 гр. Потім дуже красиво розказують , що її можна обміняти на 200хв(які нараховують на Медведева2).

Це не UMC кидає людей, а дилер, який працює з ними і працює дуже не коректно........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЮМС знову кидає людей .

Появилась у них акція - Отримай 200 хв. безкоштовно :smile3:

Ходять по центру толкателі таких -собі карточек , стоїмость карточкі- 10 гр. Потім дуже красиво розказують , що її можна обміняти на 200хв(які нараховують на Медведева2).

Саме головне заключається в тому, що приходиш туди зробити обмін- а вони хочуть поміняти тарифну мотель і присадити на контракт на цілий рік тільки тоді вони дадуть 200гр.

Назад отримати свої 10гр за карточку можна з дуже великим скандалом!

:D

Це лохотронщики,які сидять на Медведева 2 і пропонують всім високу зарплату! Обітцяють відкрити своїм працівникам нові салони юмс в інших містах.А молоді хлопці і дівчата ведуться і бігають як собачки щоб втулити чим побільше тих карток. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не чесно бизнес ведут

НО, думаю, что в доворе с "толкателями" написано ~ такое - УМС не несёт никаой ответственности за действия "толкателей"

Весени їхав з Ковеля, пошкодував взявши дівчинку і хлопчика (прохолодно було)

Так вони мені мозги парили со Голоб, хотіли мій старий безлімітний обміняти на новий супер-мупер вигідний контракт від ЮМС. :unsure:

Але ж ведуться різні бабки на таку муть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:unsure: і я півтора року тому повелася, купила за 15 грн цю фігню, так вона і пропала в мене бо я тільки від контракту відійшла (на телефон колись повелась) і повертатися мені в це болото не хотілося, вот цікаво скільки ж їм платять за таку роботу, я б і за мільйон розводити людей не пішлаб :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не ошибаюсь, им идут те деньги, которые они вручают за карточки, т.е. чем больше их продаёшь - тем больше имеешь. Хотя, возможно, существует и ставка какая-нибудь.

2iriuss

Говоришь, и за миллион бы не пошла? ;) Что-то не очень верится. Ну разве только ты уже миллиард имеешь и заморачиваться с такими мелкими суммами тебе неинтересно... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не ошибаюсь, им идут те деньги, которые они вручают за карточки, т.е. чем больше их продаёшь - тем больше имеешь. Хотя, возможно, существует и ставка какая-нибудь.

2iriuss

Говоришь, и за миллион бы не пошла? ;) Что-то не очень верится. Ну разве только ты уже миллиард имеешь и заморачиваться с такими мелкими суммами тебе неинтересно... :D

хи-хи, да я врать просто не умею, разве что приврать по-мелочам, а так запинаюсь, краснею, буквы в словах местами меняю.... Было лет 9 назад в школе у меня, пошла к директорше отпрашиваться, прогуливали часто, так и говорю : отпустите пожалуйста у меня БОлова ГОлит, до сих пор с себя ржу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... да я врать просто не умею, разве что приврать по-мелочам, а так запинаюсь, краснею, буквы в словах местами меняю....

немного тренировки и все получится... :D))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття що центр захопили їхні війська:

проходу ніде нема від слащаво усміхнених молодих людей(чітко розділених по статевовій ознаці, хлопці підходять до жінок, дівчата до чоловіків) які різко підходять до тебе і влоб питають:"Користуєтесь мобільним?" - Доводиться чесно відповідати що ні... не користуюсь, а в руці так, цяцю дитині купив. Остання божевільна з відчаю крикнула мені в спину: "Ну хоч хвилинку!!!!!!" - Нема, буркнув я собі під ніс будучи вже метрів за п"ядесят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не ошибаюсь, им идут те деньги, которые они вручают за карточки, т.е. чем больше их продаёшь - тем больше имеешь. Хотя, возможно, существует и ставка какая-нибудь.

Так, саме від кількості залежить зарплата.

Мені колись предлагались таким займатись. не повівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене такий діалог вийшов:

- Добрий день! Ви користуєтесь мобільним?

- Ні, - відповідаю перше, що прийшло на думку, - я користуюся презервативами!

Тупенько, але в ступор людину загнало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене такий діалог вийшов:

- Добрий день! Ви користуєтесь мобільним?

- Ні, - відповідаю перше, що прийшло на думку, - я користуюся презервативами!

Тупенько, але в ступор людину загнало...

:)

оце дав...

Вона напевно не знала, що сказати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж всі ці чудні люди вже задовбали своїми банальними питаннями. В україні вже по 1,5 мобільних на людину, а вони питають чи я користуюсь!

А на рахунок зарплати, то знаю що один мій колишній одногрупник цими карточками заробляв в місяць 2500-3000 грн. Але не довго. Приходилось постійно кочувать з місця на місце. Та і в морду можуть дать. Тому ну нах такі заробітки, і в холод і в голод... ех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, компания "Зенит" (организатор лохотрона) признана лучшим дилером

ЮМС в 2006 г. и получила за это награду на торжественном собрании. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...