Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Як ви на ИС-4 в мінус не залазите? Недавно взяв його собі. Без према і з БЛ-9 стабільно в мінусах, поки 1 бій виграєш - то 3 програєш. Щось не клеїться в мене з цим тяжем, не заточив ще руки напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усе починається з С-70, до неї усе погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви на ИС-4 в мінус не залазите? Недавно взяв його собі. Без према і з БЛ-9 стабільно в мінусах, поки 1 бій виграєш - то 3 програєш.

как сказал когдато kmd - а ты не умерай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, на Фєді краще з 88 мм гарматою кататись - бо з 105 мм толку ненабагато більше, а срібла на снаряди йде чимало. На середніх і ближніх дистанціях треба "танцювати" корпусом - бо пробивають в фари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно так воно і буде - на хайлевелах 105 мм багато не вирішить, а економія наліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, дякую за пораду - поставив фугасницю, попер і фарм і фан - пробиття в лоб об"їдка на автоприцілі на хз якій швидкості :0168: це щось, а потім за це ще й "пітримку" отримати. Переводняк набоїв - нуль, перезарядка - лише на 3 секунди довша за топ-гармату - імхо, дрібниця порівняно з тим що тепер можна на Т-43 витворяти. Надіюсь тепер проскочу цей танк швидко і безболісно. Коротше, дякую!

ЗІ Познімав предтопи з Фєді та Су-152 - бабло тече рікою :rotate: . Ще раз впевнився що одна і та ж гармата на вищому левелі частіше пробиває і більше дамажить. Перевірено на предтопі Ягопантери і топі Тигра-1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Венская наступательная операция

С 16 марта 10:00 (МСК) по 19 марта 9:30 (МСК) вас ожидает:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, а як він фармить, наприклад у порівнянні з Т-25 (вроді він прем?) і скільки тепер коштуватиме? 750?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, дякую за пораду - поставив фугасницю, попер і фарм і фан - пробиття в лоб об"їдка на автоприцілі на хз якій швидкості :0168: це щось, а потім за це ще й "пітримку" отримати. Переводняк набоїв - нуль, перезарядка - лише на 3 секунди довша за топ-гармату - імхо, дрібниця порівняно з тим що тепер можна на Т-43 витворяти. Надіюсь тепер проскочу цей танк швидко і безболісно. Коротше, дякую!

ЗІ Познімав предтопи з Фєді та Су-152 - бабло тече рікою :rotate: . Ще раз впевнився що одна і та ж гармата на вищому левелі частіше пробиває і більше дамажить. Перевірено на предтопі Ягопантери і топі Тигра-1.

радий, що допоміг.

у мене певний час фугасниця стояла і на Т-43, і на КВ-13, але я їх продав - надоїли СТ, у мене і так тайп є

залишим фугасницю лише на КВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ис4 потребує акуратності і виваженості, але іноді можна і агресивно атакувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях в чаті:

ИС7: -ИС-4 ты куда поехал,баран?

ИС-4: - Я девушка.

ИС-7: -Ты куда едешь,корова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, а як він фармить, наприклад у порівнянні з Т-25 (вроді він прем?) і скільки тепер коштуватиме? 750?

Десь до 50 к привозить з бою , витрат там мало , пробиває так собі . Візьму заради колекціі , буду кататись на пару з КВ-220 =)

750 голда --- халява

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене на т34 (амер 9лвл) ніяк не виходить без ПА в + бути. Все срібло ремонт забирає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM ну Черч стабільно 20-30К приносить, до 50К це вже думаю раз на сотню боїв.... Здається його мають апнути в 0,7,2 - така інфа була в роліку про нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь до 50 к привозить з бою , витрат там мало , пробиває так собі .

Ти казав що Т-25 (вроді) приносить 40. То що тоді краще взяти? Яка між ними різниця по самій грі, який більш фановий? Бо грає роль не тільки прибуток але і задоволення від гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене на т34 (амер 9лвл) ніяк не виходить без ПА в + бути. Все срібло ремонт забирає :(

я на цьому сараї і з премом часто влітаю :)

Американські ТТ мені всю стату попортили (особливо як згадаю ТН1 і М6... ) :) не лежать до них руки щось :)

качався до нього тільки заради прем-танка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь до 50 к привозить з бою , витрат там мало , пробиває так собі .

Ти казав що Т-25 (вроді) приносить 40. То що тоді краще взяти? Яка між ними різниця по самій грі, який більш фановий? Бо грає роль не тільки прибуток але і задоволення від гри.

Т-25 більш живий , але то діло смаку .

За півціни я куплю Черча , потім за півціни дочекаюся Т-25 =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Більш живий" маєш на увазі більш рухливий і живучий? Якщо так то це для мене. Хоча хз, може і Черча куплю, якихось 20+ грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все ви говорите з премом.

За середній бій без према Черч 30-35к грязними, за такий-же бій КВ-5 50-60к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, наскільки я пам"ятаю мова йшла про те що Т-25 без према приносить 40 к чистими, чи я помиляюсь? (питання до Mykola81) Він (Mykola81) ще казав що при ціні в 4 рази нижчій за Тіпа та КВ-5 фармить лише в 2 рази менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...