Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я спочатку був в шоці, але коли поставив на КВ, КВ-13 і Т-43 фугасниці - все стало навіть дуже цікавим, фаном і навіть захоплюючим

Я ж казав ;)

що зробили з нім. пушками в патчі - це жах... якісь вони криві стали

Це твоє ІМХО, як на мене без змін, всьо гут. Прецеденти бувають, але не частіше ніж раніше. Ну а Т-46 чи типу того при варіантах кого бити - його чи жирнішого - ігнорую.

Т-43, як танчик?

Кажуть, прохідний. Типу як Тигр перед КТ, так і Т-43 перед Т44. Просто пережити. Сам збираюсь по продажі КТ купити КВ-13 та Т43, або Фєдю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://support.worldoftanks.ru/index.php?

15 декабря возможно ухудшение связи с игровым сервером. Апдейт.

Опубликовано Павел Персиков 15 Декабрь 2011 12:24

Доводим до вашего сведения, что 15.12.2011 в 12:06 (GMT+4) произошла авария на участке Москва - Киев магистрального провайдера RETN. Возможно увеличение задержек и возникновение потерь по некоторым направлениям.

Команда разработчиков приносит свои извинения за временные неудобства.

UPD. Место аварии локализовано. Начаты восстановительные работы. Ориентировочное время завершения работ - 20.00 (МСК).

Як прийду додому -- повинні поправити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забули дописати - всім користувачам з України преміум аккаунт продовжено на один день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) та то він пожартував )

З 21 год. 15.12.2011 до 8 год. 16.12.2011 в зв’язку з плановими роботами по модернізації мережі та покращенні сервісу, буде відсутній доступ до послуги «Домашній Інтернет» від Київстар. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

тваю мать..... як раз коли я можу погратись..

в кого ще КС, сушіть гуслі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, как же влом после ИС-4 играть на лоу лвл :(

Прет меня этот танчик капец и это полный сток только с одним вентилятором, что же будет в топе?! :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був бій , коли я на Хіммельсдорфі на ИС-4 вбив 3 ИС-7 , 2 розібрав майже сам і одного допомогла команда .

Зараз танчик ще кращий , трохи прикрили вікно в лобі , через яке влітало все , починаючи з 107 і 100 мм СССР і 88\л71 німців . Завжди потрібно було стояти ромбом навіть проти КВ , тай щоки теж , до речі , непогано пробиваються .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені ще 15000 опиту до ИС-4 - це дня 3-4 погарти.... ИС3 звичайно гарний танк, продавати мабудь покі не буду, покі гілку ТТ совєтів не розділять :) може знову халявний слот підкінуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені ще 15000 опиту до ИС-4 - це дня 3-4 погарти.... ИС3 звичайно гарний танк, продавати мабудь покі не буду, покі гілку ТТ совєтів не розділять :) може знову халявний слот підкінуть :)

Треба ИС-4 , за нього підкинуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ітіть.... сервак ліг..... зара відкатають на хвилин 60 і нема мого бою на ИС4.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... если хорошо надамажить за бой (примерно 7-8 пробитий), то даже при сливе выходиш в "0". (эт я про ИС-4)

А если еще и не нада много на ремонт тратить, то "+2-4к".

Только что бой в Химках порадовал. 10 пробитий = 36к, чистыми взял 24к гдето :P Да, всетаки топ техника без према правит руки :) Думаеш над каждым выстрелом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто має хороші приціли та шкурки з точками пробиття поділіться будь ласка, а то я щось гуглю і нічого толкового не можу знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на частині танків залишилися старі, хоча пора вже з цим зав"язувати, ніби вивчив. А приціли толкові і сам шукаю. Хто підкине - з мене "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Фьорды 17 грудня 2011 р. 16:27:03

Танк: Löwe

Получено опыта: 1 945

Получено кредитов: 125 788

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ORV ну магёёёёёёёёшшшшш!!!!!!!!1 Хоча я вчора на КВ-5 при поразцы отримав 86000 :)

Чого вам ті шкуркі так далися.... Треба вивчити хіба особливі точкі в деякіх танках, а далі все однаково: вся боковна, бакі, лючкі, та зад, ну і ще нижній бронелист. Я не встановлював тих шкурок, не граю у ротах та кланах і маю непаганий відсоток вграшів :)

а по прицілам - на форумі ж є цілий розділ... навіщо гуглити? Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...