Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

І шо арта дрочить і тд, це все вже проходили. Мені якщо в чаті пишуть що арта дрочить (я в ролі артовода) - так прямо і підписую - да, дрочу, а заряджаючий вибіг посрати. І хай далі серуть кірпічами і вихваляються своїми фрагами - моїми 10% недобитками. Не звертай уваги.

Але й корчити з себе крутого артовода теж не варто. На днях один, на початку бою: мені треба охорона 1тт, 2 ст + ще якісь вимоги. Я йому: ти що бєлєни об'ївся чи в тебе в ній Майкл Джексон сидить? Він знову: то арта вам не треба? Я: така - ні. Він вийшов з гри. В результаті ми виграли бій, без арти і без топа (афк). Це я до того що поодинці ні один гравець не робить погоди (99% боїів), це командна гра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене пінг виріс до 200-250.... грати неможлио...

Спробуй другий кластер , в мене на РУ1 все нормально , пінг 30 , а на РУ2 --- пінг 120+ . Кластері на різних площадках , і траси до них різні .

В перспективі будут додатково кластери в Києві і Новосибірську , щоб траси менші були .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора нарешті прикупив ИС-3, довго я до нього йшов, прийшлось продати КВ, КВ-3, СУ-85, добре, що з ИСа можна переставити пуху, рацію, двигун, а то було б дуже туго на геть стоковому танчику. Скажіть будь ласка яке обладнання краще ставити на нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо арта дрочить і тд, це все вже проходили. Мені якщо в чаті пишуть що арта дрочить (я в ролі артовода) - так прямо і підписую - да, дрочу, а заряджаючий вибіг посрати. І хай далі серуть кірпічами і вихваляються своїми фрагами - моїми 10% недобитками. Не звертай уваги.

Але й корчити з себе крутого артовода теж не варто. На днях один, на початку бою: мені треба охорона 1тт, 2 ст + ще якісь вимоги. Я йому: ти що бєлєни об'ївся чи в тебе в ній Майкл Джексон сидить? Він знову: то арта вам не треба? Я: така - ні. Він вийшов з гри. В результаті ми виграли бій, без арти і без топа (афк). Це я до того що поодинці ні один гравець не робить погоди (99% боїів), це командна гра.

Яка тут команда . 5-6+ гравців цілковиті олені , ще 3-4+ незнають , що робити , 1-2 на все пофіг .

Перемагає та команда , що не здохла в перші 3 хвилини .

Я тут катався на М40\43 , то часто бувало , що коли я заряжаю другий снаряд !!!!!!!!!!!!!! --- пів команди вже нема , а то й більше .

А коли більш-менш команда --- значить приїде Т-50-2 або подібне .

Якщо ж він не приїхав ---- ну тоді майже різдво . :0155:

Вчора нарешті прикупив ИС-3, довго я до нього йшов, прийшлось продати КВ, КВ-3, СУ-85, добре, що з ИСа можна переставити пуху, рацію, двигун, а то було б дуже туго на геть стоковому танчику. Скажіть будь ласка яке обладнання краще ставити на нього?

Досил + стаб обовязково .

А там по різному , в мене оптика , в друга приводи наводки , дехто підбій ставить .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора нарешті прикупив ИС-3, довго я до нього йшов, прийшлось продати КВ, КВ-3, СУ-85, добре, що з ИСа можна переставити пуху, рацію, двигун, а то було б дуже туго на геть стоковому танчику. Скажіть будь ласка яке обладнання краще ставити на нього?

у мене досилатель, приводы наводки, и труба ))) (не ржіть, прикольно я вам скажу, сидячи за камнем шмаляти по танках які тебе ще не бачать), просто вона у мене була на складі, то поставив, так і залишилась :)

а стабілізатор вертикальної наводки як на мене не дуже то і потрібен тяжу, рідко приходиться з ходу шмаляти, а за приводами наводки зупинився, по шуріку звівся і бабах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора нарешті прикупив ИС-3, довго я до нього йшов, прийшлось продати КВ, КВ-3, СУ-85, добре, що з ИСа можна переставити пуху, рацію, двигун, а то було б дуже туго на геть стоковому танчику. Скажіть будь ласка яке обладнання краще ставити на нього?

у мене досилатель, приводы наводки, и труба ))) (не ржіть, прикольно я вам скажу, сидячи за камнем шмаляти по танках які тебе ще не бачать), просто вона у мене була на складі, то поставив, так і залишилась :)

Нормально , взвгалі , труба , ящик з інструментом і сітка мають бути в кожного . Купив сток танк і зразу поставив , а там фармиш срібло і міняєш на щось більш підходяще .

В мене Лев з трубою і сіткою , під ПТ заточив . На малинівці -- самий смак через поле стріляти .

Вчора нарешті прикупив ИС-3, довго я до нього йшов, прийшлось продати КВ, КВ-3, СУ-85, добре, що з ИСа можна переставити пуху, рацію, двигун, а то було б дуже туго на геть стоковому танчику. Скажіть будь ласка яке обладнання краще ставити на нього?

у мене досилатель, приводы наводки, и труба ))) (не ржіть, прикольно я вам скажу, сидячи за камнем шмаляти по танках які тебе ще не бачать), просто вона у мене була на складі, то поставив, так і залишилась :)

а стабілізатор вертикальної наводки як на мене не дуже то і потрібен тяжу, рідко приходиться з ходу шмаляти, а за приводами наводки зупинився, по шуріку звівся і бабах :)

Приводи в топку , зі стабом приціл скоріше зводиться , бо кружок на 20% менший і коли башту повертаєш --- приціл майже не розбігається .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а стабілізатор вертикальної наводки як на мене не дуже то і потрібен тяжу

А як же качєлі на міських картах? Чи на ТТ краще по полям?

На свій КТ поставив досил, вєнтіль та стабілізатор. Оптика чи труби в місті не треба, а вот сам ТТ як раз і повинен їхати в місто, там йому місце, а такий набір йому дає дещо вищий ДПМ, відповідно перевагу на качєлях. Який сенс у оптиці чи трубах якщо після пострілу ти світишся як новорічна ялинка і стаєш жертвою ПТшок з протилежної бази (я про маліновку). Навіть якщо міняти позицію, при русі тебе бачать всі в кого норм огляд. А в такого попасти, особливо з точної німецької гармати - раз плюнути.

На днях один, на початку бою: мені треба охорона 1тт, 2 ст + ще якісь вимоги.

А чим йому топ-афк не охорона? Зажрався канєшно. Як кажуть "на зло кондуктору куплю білєт - пойду пєшком" - це я про те що він вийшов з бою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а стабілізатор вертикальної наводки як на мене не дуже то і потрібен тяжу

А як же качєлі на міських картах? Чи на ТТ краще по полям?

На свій КТ поставив досил, вєнтіль та стабілізатор. Оптика чи труби в місті не треба, а вот сам ТТ як раз і повинен їхати в місто, там йому місце, а такий набір йому дає дещо вищий ДПМ, відповідно перевагу на качєлях. Який сенс у оптиці чи трубах якщо після пострілу ти світишся як новорічна ялинка і стаєш жертвою ПТшок з протилежної бази (я про маліновку). Навіть якщо міняти позицію, при русі тебе бачать всі в кого норм огляд. А в такого попасти, особливо з точної німецької гармати - раз плюнути.

нісагласєн, в міських качєлях, як правило відстані малі, так шо там пофік, ну то моя думка :), кожен вибирає свій стиль гри.

Те що ти після пострілу засвітишся як йолка то да, але твій постріл ПЕРШИЙ, і ти засічеш врага стоячи десь за камєшком першим (ну хіба в нього оптика то нє), шмальнеш, і від’їдеш.

ясєн пень, шо в місті Труба не тре, ну, Маліновка, то цікава карта... якщо від’ї хати назад на старті, ні один світляк тебе не світане, (хіба на базу залетить) і постріли твої тебе не світять.

Ну скільки людей, стільки і думок, мені так подобається, комусь по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ, може для совкових ТТ це і актуальніше, вони не такі пальоні як німці, і огляд менший. Але брати труби тільки заради Маліновки - якось не тойво. Тоді варто ще вкачувати скіл маскування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надоело катание на СТ, думаю качну-ка я немецкую арту. Взял Wespe... Кидает в бои 6-7 лвл... Прямое попадание по всему, что выше 5 лвл = 0 урона :) Зато в песке - Бог просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ, може для совкових ТТ це і актуальніше, вони не такі пальоні як німці, і огляд менший. Але брати труби тільки заради Маліновки - якось не тойво. Тоді варто ще вкачувати скіл маскування.

Ні , іменно на Лева -- оптимальній конфіг .

Стаба йому не треба , на ходу влучає .

Вентилятор -- дає перезаряд на 0,2 сек менше , замість 10,36 --- 10,16 , теж не треба

Приводи --- не треба

Оптика --- не варто

Коротше , я попробував все і переконався в мізерній користі , модулі переставив на інші танки , де вони потрібніші.

Підбій --- кожен вирішує сам . Ми робили тести --- танк вітримує однакову кількість попадань , як БНБ , так і фугасами . Критичні пошкодження -- хз , системи не встановили , ВБР вирішує . Я не ставив .

Правда в патчі 7.0 ми танк не резстрілювали з підбоєм і без , але особливих змін , думаю , не буде .

Досил --- обов"язково .

Чого ставлю трубу .

Танк не для атаки . Танк --- снайпер . Потрібно посилити сильні сторони --- високу влучність і дати можливість бачити далі , ніж противник .

Що я успішно реалізую , поставивши трубу . На половині карт труба дає перевагу першого пострілу , що дуже важливо . Міських карт дуже мало , порівняно з рештою , та й там можна на довгих вулицях з-за рогу стояти и чекати противника і першим його побачити .

Крім того , часто стріляють по вашій засвітці , що теж дає чимало срібла

Сітку поставив просто так , бо нічого іншого поставити не придумав .

Провів на танку 500+ боїв , таким конфігом цілком задоволений .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Победа!

Бой: Степи 13 грудня 2011 р. 13:59:58

Танк: Type 59

Получено опыта: 2 175

Получено кредитов: 115 714

Достижения в бою: «Воин», Медаль Бёльтера, «Снайпер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йолки, розвелось китайців як г... )), я їх люблю, ИС3 їх харашо валить, головне шоб по одному :)

шутю), хороший СТ-вод канєшно дасть прикурити ИС, але таких мало дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танк не для атаки . Танк --- снайпер .

А я то думаю, чого Льови в кущах стоять і подалі від "гарячих точок". А як на рахунок перекрити фланг (якщо в топі) поки основні сили рашать з протилежного? Лобова бронька - люкс, а вони петешать. Навіщо тоді ПТ? А так - постріл Льови - арта запалила схованку (а він обов"язково засвітиться якщо маскування не вкачане

) - фраг за 2 плюхи - команда сиротіє. Сітка починає працювати за 5 секунд, може і не встигнути включитись, так само і труба.

Не жаднічаю на додаткові модулі, на всіх танках 6лвл+ (+КВ) всі слоти заповнені чим треба.

Міських карт дуже мало

не обов"язково серед будинків, є скелі, гори. ТТ завжди знаходять для себе райони де тісніше, ніби там медом помазано Я б сказав що карт де стріляють через весь фронт мало. Якщо десь є гола рівнина - то зазвичай її обходять ТТ, бо там він - фраг для арти. Аналогічні Маліновці хіба Прохоровка та Комарін, ну може ще нова Топь (далі не пам"ятаю, може ще)

Але якщо прийняти до уваги що Льова - танк для фарму а не для перемоги, то можливо така тактика є виправданою. А от без мегадохідності при такій тактиці Льова може і здувся б. Сам Льови не маю, є КТ, в якого також топова гармата не менш точна, зазвичай в підтримці.

До речі, тут ПТ-шна конфігурація Льови не дуже популярна, судячи з голосувалки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забий на голосувалку , там половина танка не бачила . Друга половина модулі ставить за інерцією .

На рахунок модулів -- я не жалію , в мене 47 танків в ангарі , всі з модулями , просто ставити требі ті , з яких є користь . Для цього треба тести , в нас в клані є розділ ---" полігон" для такого і там часто отримують зовсім не ті результати , що чекали . Тестується і помітнисть , і зона огляду і т.п. Правда після 7.0 відстріляли тільки ТТ10 , до дрібноти руки не дійшли .

А на рахунок тактики ---я граю в основному агресивно , але в клінч стараюсь не йти , бо для Лева це не вигідно --- швидкість поворота башти не та і лоб шиється з 6+ рівнів . Після патчу зняв бензин і поставив вогнегасник , бо почав часто горіти , швидкість впала з 27 до 23 км\год і башта крутиться дещо повільніше . Так що надія тільки на дистанцію та рикошет .

Крім того , у Лева гармата вниз не опускається зовсім і на схилах можна просто не зацілити противника .

Коротше , танчик спецфічний і потребує обережності .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок тактики ---я граю в основному агресивно

Я також, тому в мене вєнтіль+досил+стабілізатор. А ТТ ака ПТ - хіба агресивно? Просто ніпанятна. Я люблю і на ПТ покататись, і то в кущах на довго не затримуюсь, засідок не люблю, в основному пресую як можу.

Але якщо його так порізали - то тільки співчуваю. Тепер буду з Льовами клінчувати сміливо і старатись двіжок критувати в першу чергу. Раніше старався спочатку в боєукладку (ну це якщо правильно заїхав до нього).

лоб шиється з 6+ рівнів

Маєш на увазі маску гармати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лева ніхто не різав , він як був картоном , так і залишився .

А ТТ ака ПТ - хіба агресивно?

Конфіг під ПТ , якщо з трубою , я не знаю , як назвати інакше =) .

Чому обрав такі модулі -- написав вище . На КТ теж вентилятор можна викинути , краще же ящик з інструментом постав , хоч ремонтуватися будеш трохи швидше

Маєш на увазі маску гармати?

Ні , ВЛД , шиється с крітом двигуна і , часто , пожежею

СССР

КВ зі 107 мм його спокійно пробиває , він навіть 5 рівня + на ПТ така стоїть

100 мм його пробиває , як і 122 мм , які йдуть з 6 рівня .

Німці

Тут нормально шиє на 6 рівні конік і далі 88Л71 , яка на 7 рівні

США

90мм у М6 на 6 рівні .

Ці танки проб"ють Лева в лоб з вірогідністю більше 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти Lowe і КВ-5 на ТТ тільки в клінч треба йти, ще й якщо противник попадеться кривенький, то можна вийти зовсім без пошкоджень :)

А інколи на Т-34-85 в клінчі і китай можна розібрати, башенки там на ура пробиваються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що - зустрічаємо французів!....... Це ж мені до експерту добавиться 18 танків до сімох потрібних.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нетерпінням чекаємо французів!

Народ, кому по максимуму скільки попадалось бачити прем-танків 8 лвл в протилежній команді? Вчора зайшов в бій, а там у суперників тільки китайців було 8, 3 Льови, 1 КВ-5... Команда спонсорів. В нас 1 китаєць, 1 КВ-5, в топі 2 КТ... Ну ми їх нагнули як маленьких. Всі китайці ломанулись в 1 фланг, а там наших 3 топа, стали в рядочок і закаруселили :). Льови на іншому фланзі здулись невідомо як. Я як на зло зарядив лише 14 ББ, всі вистріляв, добивав фугасами.

Поставив топ-башту на КТ - перший фраг - Е100, другий - ІС-4, перезарядка - ляля, +100 ХП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подозрительно маленький патч 209 мб :0159: Общий тест продлится до 16 декабря.

Нормально , там тільки танки добавлять і пару багів пофіксять . Більше нічого не правлять .

Народ, кому по максимуму скільки попадалось бачити прем-танків 8 лвл в протилежній команді?

Є скрін у нас на форумі Сталі --- 17 донаторських танків на дві команди --- 9 і 8 відповідно .

Сам бачив по 6 китайців на команду і по 5 Левів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...