Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Арта теперь будет стрелять только при полном сведении и по стоячих целях

Жаль, але все закономірно - мало який танк 7 лвл фармить так як арта 7 лвл. Навіть не очікував фарму від М12. Думаю і на М40/43 буду в плюсі, або в 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я розумію, чому понерфили арти... Напевно, тільки таким чином можна було зменшити їх популяцію. :)

post-3158-0-18454000-1323298489_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок популяції арти ти прав, часто, як тільки беру топову арту (ГВ тип Е у мене), так їх зразу мінімум 5 з одної і іншї сторони :0144:

а вот те що порізали дохідність то не є гуд, хоча і закономірно (як писав вище ВадімМ) , фармить арта до 7-го левела дуже непогано :), зараз в мене ще є М41, так за хороший бій і 50К з премом буває, ремонт фігня, тіко снаряди по 1000 тугриків.

єсть ще Т34 америкос, він тіпа преміумним стане ? бо щось сайт WOT не фуричить..

ну, розробники хочуть бабло також скосити, тож всіляко підштовхують до купівлі прем танків :)

Купи недавно Тігер ІІ, його хоч не порізали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет "арты станет меньше" тут палка о двух концах: во-первых, кто играл в ноль или небольшой плюс на арте лвл пересядут на арту типа СУ-8 или Хуммель; во-вторых, если я в среднем вывозил за бой 10-20к чистыми, то теперь это будет 7-15к, значит прийдется больше играть на арте, следовательно и арты может стать еще больше. в-третьих, арта 8 лвл и так играет в жутких минус, но всеровно в рандоме ее много :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок популяції арти ти прав, часто, як тільки беру топову арту (ГВ тип Е у мене), так їх зразу мінімум 5 з одної і іншї сторони :0144:

а вот те що порізали дохідність то не є гуд, хоча і закономірно (як писав вище ВадімМ) , фармить арта до 7-го левела дуже непогано :), зараз в мене ще є М41, так за хороший бій і 50К з премом буває, ремонт фігня, тіко снаряди по 1000 тугриків.

єсть ще Т34 америкос, він тіпа преміумним стане ? бо щось сайт WOT не фуричить..

ну, розробники хочуть бабло також скосити, тож всіляко підштовхують до купівлі прем танків :)

Купи недавно Тігер ІІ, його хоч не порізали ?

У КТ вроди только время перезарядки орудия увеличили,аааа т-34 будет прем))) так эта ж картон, кто его покупать будет??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Время перезарядки увеличили на общем для ХЗ скольки немецких 7-9лвл танков орудии. За КТ я не переживаю, так как откатал на этом орудии неделю и забыл. Только Тигроводам 7 лвл стоит волноваться - теперь на качелях сложней немного будет, за то дамажит больше.

Также где-то на форуме разрабы писали что ночные сборища арт будут рассеивать, чтобы небыло боев вообще без арт и где их по пол-команды.

Т34-америкос картон только в руках у нуба, на дальней дистанции, а если на нем не научиться клинчевать тогда нафиг покупать, КТ-воды будут разбирать на раз.

Вчера смешной случай был на "Степях". Я за рулем Лео, стою на базе (верхний респ), жду команды арты на выезд. Только тронулся - выкатывает Тип59, и сразу лезет за "железку", к артам. Я понял что так скоро светить будет некому, и взялся его доставать - кидался под колеса, закидывал фугасами снимая по 20 ХП, в общем арта благополучно выжила (в большинстве). Тип меня даже не покоцал (кроме как от таранов), за то пока со мной "терся" получал плюхи в том числе и от своих, которые в меня целились. В общем прожил он на 10 секунд дольше меня, я вынес "Стрелка", "Бронебойщика" и кучу респектов от союзников. Ну и победа была за нами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У КТ вроди только время перезарядки орудия увеличили,аааа т-34 будет прем))) так эта ж картон, кто его покупать будет??

і ніфіга не картон, ну тобто картон, крім башні, але нефіг лізти на ИС-3, 4, 7 в лоб, никатся і никатся, або стріляти з дальніх дистанцій, пушка точта доволі :) але без ТОП-пушки і правда галіменький танк, закидає в бої з Е75, ИС4, ИС7, Е100, Мишки, ставить танк поряд з ними, от тільки ти їм нічого зробити не можеш, фіг кого пробиваєш, а якщо і пробиваєш, то через раз (ну в зад і боки то да, але то тільки якщо так виходить заїхати).

коли попадаєш в ТОП списку, тоді да )) танк харош ))

поки його прокачав думав здурію))

я його купував як перехідний на Т30, а тут виявилось що він преіумним стане ))) тож нехай буде :0145:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арта теперь будет стрелять только при полном сведении и по стоячих целях

Жаль, але все закономірно - мало який танк 7 лвл фармить так як арта 7 лвл. Навіть не очікував фарму від М12. Думаю і на М40/43 буду в плюсі, або в 0.

А я качав М12 , коли у неї прибутковість буда занижена , просто жах був .

Кстати, кто играл на нем арте и амер арте? Что лучше?

Німець краще , і на КВ , і в рандом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, кто играл на нем арте и амер арте? Что лучше?

Я прокачав повністю німецьку гілку, зараз качаю амерів, щас тільки М41, що по рівню співставна з Хумель, німецька арта кручє )), но фармить- (ли) шо та і та як дурні в файних боях, не знаю як там буде на хайлевелах, але час перезарядки ТОП арти амерів Т92 мене не дуже радує )) - 42с. :0155: в ГВ тип Е 100% екіпаж - 32с. з досилом есно, М7 прайст, мего арта ))) з бешенной швидкістю перезарядки, нею було прикольно в пісочниці гратись :)

Німецькі арти мені більше сподобались, від ГВ пантери тащився просто ) :0040:, народ каже що американська М40/43 прикольна, ну, побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Т92 разлет голдового снаряда больше 13 метров при среднем уроне 2250. В кланварах это выливается в "один выстрел - три подранка, а то и ваншота ИС-7". Где-то было видео, как буратина одним выстрелом убивает 14 лолтракторов, тут то же, но с ТОП-тяжами. Ну и плюс естественно в правильной позиции никакие скалы ей не помеха - на секундочку 13 метров - это почти два(!!!) корпуса ИС-7. Достаточно попасть "где-то там рядом" :)

Вообще топ-арта классифицируется примерно как совки - точный и шустрый, амеры - тупой мазила-мегадамагер, немцы - что-то среднее. Поэтому немцы и выглядят лучше - они более универсальные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

T92 то взагалі звір - позавчора на кошмаріні чувак взяв воіна, не без моєї допомоги правда ( я був світляком) але все одно - у нього сплеш дійсно дай дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкурки пробиття неканатимуть?

покі не відомо, але Серб щось казав, що коли накладуться авторські шкуркі на ігрові/ то буде вигляд не дуже, тому думаю авторськіх шкурок у будь якому вигляді не буде у новому патчі... як, нажаль, і української озвучкі у найближчому часі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось - ще дві години чекати, потім хз скількі качати.... чому не дали ссилку на скачування щоб народ потрохі качав....???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ххх: Жду-не дождусь, когда начнутся новогодние скидки.

ууу: Дык уже начались. Арте доход на 25% скинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-92 продав,надоїла,коса і дорога і ще й прямої наводкі нема.А кожному другому бою як не лт то ст пролітає.

Цікаво на скільки зменшиться кількість артоводів,останнім часом через бій по 4-5 штук,надоїдає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...