Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

не подобається мены в новому патчі пункт - Количество штрафных баллов за тимкилл и тимдамаг увеличено в 2 раза.

Краще б переробили саму систему якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не подобається мены в новому патчі пункт - Количество штрафных баллов за тимкилл и тимдамаг увеличено в 2 раза.

Краще б переробили саму систему якось.

Меня придурок какой то вчера на т 50 обстреливал)) минуты 3 наверно пока не грохнули его.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну коли спуціально лупить це одне, а коли інколи не спеціально чиркнеш когось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нимогу понять в чём прикол, ЛБ-1 пробиваемость и урон идентична д-10т только разброс больше и время прицеливания больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap ЛБ швидше стріляє, а це значить більший урон за хвилину....

Arden судячі з відгуків вже 90% народу плаче від гудків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, в відео хтось з розробників казав, що від гудків відмовляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично з виходом патча у гру буду мати проблему з ИС3. Я не прокачував ходову частину, відразу вкачав топову башту. Оскількі вона легша за стокову мені вистачало стокової ходової для встановлення модулів. Тепер виходить що топова баштя стане важкою і вона встановлена на танк, модулі встановлено, топова пушка встановлена, ходова не відкрита - не вистачатиме вантажопідємності.... :( Як воно буде... прйдеться відкривати гуслі - а я цього не хтів робити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично з виходом патча у гру буду мати проблему з ИС3. Я не прокачував ходову частину, відразу вкачав топову башту. Оскількі вона легша за стокову мені вистачало стокової ходової для встановлення модулів. Тепер виходить що топова баштя стане важкою і вона встановлена на танк, модулі встановлено, топова пушка встановлена, ходова не відкрита - не вистачатиме вантажопідємності.... :( Як воно буде... прйдеться відкривати гуслі - а я цього не хтів робити....

Ти ставив топ пушку за 44000 опиту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попив щойно троха крові у SPQRTA - якийсь він неразгаворчівий в бою, але на заклик не вбивати мене відгукнувся (або його випередили).

shot081.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... шоб на т44 поставить досылать нада торисоны ставить чо за бредни :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REVERS, так я вкачав БЛ9 на ИС-3 :), тому що на ИС4 вона знадобиться.....

drap, мені здається вистачило просто гуслі оновити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перші 2 бої на топ-арті... :0165: щоб мало не було )), перший злив, другий "коса смерти"

post-1633-0-32691000-1321812356_thumb.jp

post-1633-0-97986500-1321812373_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені тільки що 5 боїв підряд першим попаданням виносили пушку... :0012:

А в останньому бої це просто капєц: перше попадання - пушка і наводчик (-ремкоплект і аптечка), друге - наводчик, через пару - знов пушка, потім - боєукладка, і під кінець двигун і заряджаючий і в самому кінці накрила арта і я залишився без мехвода але з 15 хп. Хоча в всьому іншому бої були успішні десь 7 фрагів настреляв і все перемоги :) Але вирішив, що хватить на сьогодні ВБР випробовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...