Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Акція порадувала - хороший плацдарм для прокачки СТ США. Планую придбати M4 Sherman, пофармити на M5 Stuart,а потім придбати M7.

Хто підкаже по перках екіпажів є якісь особливості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбаю прем Шерман та Матільду Чорний Принц . Для колекції . Це десь 55 грн буде .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбаю прем Шерман та Матільду Чорний Принц . Для колекції . Це десь 55 грн буде .

А можеш підказати скільки кожен з премів акційних в грн. обійдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбаю прем Шерман та Матільду Чорний Принц . Для колекції . Це десь 55 грн буде .

А можеш підказати скільки кожен з премів акційних в грн. обійдеться?

Шерман 750 голда , Матільда 875 .

Курс единицы золота: 1 UAH = 30,59 G

:_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ціна на T-25 і Ram-II ?

І хто з них кращий для фарму? Особливо з США СТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь ціну на сайті і поділи на 2 , я зараз не в грі .

Танчики в мене є , але я їх брав для фану , а не для фарму . Для фарму є преми 8 рівня .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь ціну на сайті і поділи на 2 , я зараз не в грі .

Танчики в мене є , але я їх брав для фану , а не для фарму . Для фарму є преми 8 рівня .

Як би міг - сюди б не писав. 8 лвл. точно купувати не буду. А інших, я так розумію, сенсу брати не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би міг - сюди б не писав. 8 лвл. точно купувати не буду. А інших, я так розумію, сенсу брати не має.

на премах низькорівневих не пофармиш особливо, тому вони тікльки для фану і годяться :), я колись так Черчіля купив лендлізовського, не жалію :). може ще шермана притарю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xbm6kmyhs2.jpg

Новый китайский тяж 113

(с) SerB

Название - "113", лоб - ЕМНИП 120 под 68 градусов наклона (sic!) ВЛД НЛД не помю.

Башю - уточняем. Скорость порядка 40-45. Пушки - аналог М-62 и аналог С-70 (возможно, оставим только М-62)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу , із-за цього і відмінили патч з Китаєм + ще трохи змін буде .

Китайські товариші прислали пачку інфи . Ось так . Інфа від розробників . Чекаємо .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянь ціну на сайті і поділи на 2 , я зараз не в грі .

Танчики в мене є , але я їх брав для фану , а не для фарму . Для фарму є преми 8 рівня .

Як би міг - сюди б не писав. 8 лвл. точно купувати не буду. А інших, я так розумію, сенсу брати не має.

Всі прем СТ вартують 1500-1750 золота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, а що то за штука так в тебе на скріні: проведено боев - х, побед - х ? анука ділись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стільки всього хочу відповісти що мабуть на щось забуду)

Як на мене кращий прем 5 рівня це черчиль! Якщо хочете брати щось з списку то ідем на ютюбе і там дивився обзори від "папок нагібаторів"

Але моя думка: дочекайтеся ат15, це буде дійсно фарм + фан хоч і не той лвл.

Мені одному кажеться що 113 це ASIDAS ис7 з плоским огромним нлд?

Фантом: ось така штука або тут

Очікуйте майстер на йолці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пограв на тесті, на всіх цих премтанчиках 5-го рівня. Більше 20 тисяч чистими вдалось заробити тільки на Т-25, для фарму вони абсолютно не підходять. Краще трохи почекаю і візьму DickerMax, от там то справжній фан,хоча і фарму не дуже багато, бо снаряди дорогі, хоча може на Новий Рік і щось цікавіше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, а що то за штука так в тебе на скріні: проведено боев - х, побед - х ? анука ділись :)

Ось це "Процент побед и количество кредов за сессию"

http://rghost.ru/41464920

брав тут" -----> Расширенная статистика <-----"

http://forum.worldof...1/#entry8542001

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть.

Ніколи не юзав арту.До Гріля дійшов і пройшов його на одному подиху.Диво-арта,як на мене.Взяв Хумеля.Начитався про нього купу схвальних відгуків.Сказати,що він мене розчарував-не сказати нічого.Вже й пуху міняв на топову від Гриля,щоб скоріше зводилася/стріляла,байуже.Не виходить на ньому воювати.Питання: можна назад взяти Гриля і на ньому помаленько досвід збирати на ГВПантеру коли вже Хумель відкритий і всі модулі вивчені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, хум дууже крута арта :) Можна ТТ крутити.

Привикай ;) Грильом на ГВ назбирати вийде хіба що за рахунок вільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть.

Ніколи не юзав арту.До Гріля дійшов і пройшов його на одному подиху.Диво-арта,як на мене.Взяв Хумеля.Начитався про нього купу схвальних відгуків.Сказати,що він мене розчарував-не сказати нічого.Вже й пуху міняв на топову від Гриля,щоб скоріше зводилася/стріляла,байуже.Не виходить на ньому воювати.Питання: можна назад взяти Гриля і на ньому помаленько досвід збирати на ГВПантеру коли вже Хумель відкритий і всі модулі вивчені?

яким це таким макаром ? ти тiльки за вiльний опит зможеш вивчити танк, не граючи на потрiбному для вивчення танку. Якби так можна було то вже багато хто б на КВ ICи -7 повикачували б, а на пзкв4 - мауси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та як тільки починав грати,якось так Хетцера перескочив,навіть не грав на ньому.Як не пам"ятаю.Думав може це саме той випадок.

На Хумелі краще з топовою гарматою воювати? Чи з стоковою більше дамага=більше досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...