Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Народ підскажіть яка карта зображена на скиншоті

вестфілд вроді

а що купити хочеш і з вікна дивитись як нуби валяться?

не можу писати( ліміт)

давайте хто перший закине таку ж фотку тому +

мені тоже поставте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть яка карта зображена на скиншоті

кщо не помиляюсь то Эленберг, вид з води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моэ ІМХО: це карта де э "банан" - вид майже з бази, замок над "бананом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моэ ІМХО: це карта де э "банан" - вид майже з бази, замок над "бананом"

*банан* в хiмельсдорфi, але це городська карта, звiдки в мiстi стiльки трави, як на пiднiжжi замку на фото ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

черговий воiн на мелкоартi :) причому в одному бою неможливо з повним зведенням в стоячу цiль попасти, а в iншому без зведення в танк на ходу попадае, як у цьому бою :)

w400_77f698e78a3f1357c0153478ed7e7d45.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замок на хімках, знято з квадрата А8 (зелені перед замком повно, просто туди "пока" попасти можна тільки зверху по прижку)

Як вам китайці? Особисто мені тт10 сподобався, такий маневрений і броня більш-меньш а от ст неочем. Повільний, пушка як на ст завелика...

Амер картон, арта його робзирає на раздва.

Птшка премна британська цікава, броня в неї огого а в пушкі пробітіє маловате хоч і скоростреляна. Їй би понизити балансний вес, їй би ціни не було)

Прем француський вийшов ніякий... Броні особо немає пушка неважна тоже, не вартує він тих грошей)

Зато накатався на т92 з повним багажником золотих чемоданів)

На баті155 я взагалі "рішав собития"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замок на хімках, знято з квадрата А8 (зелені перед замком повно, просто туди "пока" попасти можна тільки зверху по прижку) Як вам китайці? Особисто мені тт10 сподобався, такий маневрений і броня більш-меньш а от ст неочем. Повільний, пушка як на ст завелика... Амер картон, арта його робзирає на раздва. Птшка премна британська цікава, броня в неї огого а в пушкі пробітіє маловате хоч і скоростреляна. Їй би понизити балансний вес, їй би ціни не було) Прем француський вийшов ніякий... Броні особо немає пушка неважна тоже, не вартує він тих грошей) Зато накатався на т92 з повним багажником золотих чемоданів) На баті155 я взагалі "рішав собития"

Та китайці такі самі як ссср тільки трошки інші) Мені загалом подобаються, правда до 9-го рівня, СТ10 я взагалі не зрозумів, поки перезарядився - вже розібрали, СТ9 та сама 54-ка, взагалі не зрозумів сенсу. Але вкачаю, бо люблю 54-ку але деколи приїдається, то можна буде пересідати не міняючи стиль гри. СТ8 я думаю також залишу в ангарі як вкачаю, в принципі за т-44 кращий, ну побачим як воно буде на основі. ЛТ7 фановий дуже, швидко їздить, добре стріляє, 400 метрів огляду.

Американці з барабаном це ше той прикол, від СТ8 тільки хороші враження "Хочу,хочу,хочу", барабан+ не такий картон як французи, СТ9 впринципі те саме. А от ТТ10 з барабаном я не зрозумів, 4 сняряди, вилітають швидко, але чомусь пошкоджень не наносять, корпус картон, навіть в лоб шиють майже без проблем.

От-так-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-8 варто брати (прокачана після СУ-5), чи краще докачати С-51 через КВ-2 і йти далі, а СУ-8 і СУ-14 пропустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-8 варто брати (прокачана після СУ-5), чи краще докачати С-51 через КВ-2 і йти далі, а СУ-8 і СУ-14 пропустити?

особисто я качаю все підряд. навіть після введення нових танків довелося повертатися назад щоб прокачати усю гілку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені су-5 не сподобався, тому я закинув це діло...

Буратос - це щось! Його качати варто 100%. Хоча кажуть су-8 теж нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-5 слабо пробиває однокласників. Одне попадання з п'яти проходить з 300+ урона, а більшість біля 70 всього. І пульок всього 14 з собою -- теж мало, дуже економити доводиться, часто до кінця бою порожній лишаюсь. Навіть медальку якусь дали раз за те що лишившись один на один з останнім ворогом я завалив його останнім снарядом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть яка карта зображена на скиншоті

перші 4 то вестфілд, далі хімельсдорф

здається мені що цн фотки ще до обнови

Народ підскажіть яка карта зображена на скиншоті

перші 4 то вестфілд, далі хімельсдорф

здається мені що цн фотки ще до обнови

як на мене то ці два замки однакові і щось доказувати немає сенсу

post-19948-0-24169500-1353845511_thumb.j

post-19948-0-09209200-1353845513_thumb.j

post-19948-0-91829600-1353845514_thumb.j

post-19948-0-63704400-1353845516_thumb.j

post-19948-0-98490800-1353845582_thumb.j

post-19948-0-69819400-1353845678_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С-51 з своєю розводкою ствола просто жесть!

Десь 5 градусів. Постійно тра дорулювати і чекати допоки знову зведеться :( Одним словом мені не сподобалася ця "Пуха"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом мені не сподобалася ця "Пуха"

За те ця пуха здатна ваншотити ТТ9

А от Су-5 - "падлюка" ще та - якщо попадає - обов"язково щось закритує/контузить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продав СУ-5, взяв СУ-8. Перші враження -- дуже повільно повертає, при прицілі постійно докручує корпусом (збиваючи наводку), зводиться повільно, снаряди летять дуже довго. Ну а результативність влучень зі стоковою пошкою десь така ж, як і в СУ-5, нічого видатного. Качаю 152 мм гармату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продав СУ-5, взяв СУ-8. Перші враження -- дуже повільно повертає, при прицілі постійно докручує корпусом (збиваючи наводку), зводиться повільно, снаряди летять дуже довго. Ну а результативність влучень зі стоковою пошкою десь така ж, як і в СУ-5, нічого видатного. Качаю 152 мм гармату.

я свою су-5 продав, великий процент непопадань і непробиття...після повного зведення розброс 100 метровий

після су-26 це якесь розчаруваня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непопадань в СУ-5 в мене було небагато. А "не пробив" -- часто. Буду бачити, може "вкатаюсь" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непопадань в СУ-5 в мене було небагато. А "не пробив" -- часто. Буду бачити, може "вкатаюсь" :)

в мене екіпаж був 50%...може ще й тому, але всеодно поки за арту не берусь

не люблю я сидіти мені тре кулись їхати і когось калічити, хоча незавжди виходить бо граю з неадекватними персонажами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продав СУ-5, взяв СУ-8. Перші враження -- дуже повільно повертає, при прицілі постійно докручує корпусом (збиваючи наводку), зводиться повільно, снаряди летять дуже довго. Ну а результативність влучень зі стоковою пошкою десь така ж, як і в СУ-5, нічого видатного. Качаю 152 мм гармату.

Після Хаммеля на С-51 взагалі важко до такого типу арти звикнути, жалію так, що аж "кусаю лікті" що не взяв ГВ пантеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, ще цей скрiн й слiдуючий буду вже викладати, коли 7 штук настрiляю :)

w400_ed2cf158a99197274e6ff8c0e6d59fc3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непопадань в СУ-5 в мене було небагато. А "не пробив" -- часто. Буду бачити, може "вкатаюсь" :)

в мене екіпаж був 50%...може ще й тому, але всеодно поки за арту не берусь

не люблю я сидіти мені тре кулись їхати і когось калічити, хоча незавжди виходить бо граю з неадекватними персонажами

Про яку точність можна говорити при 50 % екіпажа? Вона буде аналогічна - не більше 50 % влучань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непопадань в СУ-5 в мене було небагато. А "не пробив" -- часто. Буду бачити, може "вкатаюсь" :)

в мене екіпаж був 50%...може ще й тому, але всеодно поки за арту не берусь

не люблю я сидіти мені тре кулись їхати і когось калічити, хоча незавжди виходить бо граю з неадекватними персонажами

Про яку точність можна говорити при 50 % екіпажа? Вона буде аналогічна - не більше 50 % влучань.

Ти хочеш сказати , що при 100% екіпажі буде 100% влучень ? А поставити вентилятор і буде 105 % :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))))))

ну ви хлопці і гоните))))

є час зведення і перезарядки. Вот цей час і множиш на ті 105-120% ну і + братерство

Вот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...