Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

дядьки дайте силку на нормальний

"Пользомер", ато мій аваст кіпішує майже на кожному сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти не став хвмстат, просто хвм фул чи лайт...

на офіційному форумі в розділі моди є така папочка XVM LITE, звідки скачуєш і ставиш з заміною)

Сам конфіг можу скинути на яндекс диск якщо треба) (З удобним счетчиком в верхньому кутку екрану)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, лайт версія не показує саме "оленів" чи "папіків". Я так мислю що D.I.M.A, хоче мати фулл версію, де показує стату гравців.

Ось офіційний сайт підтримкі повної версії XVM-stat, якщо і там будуть проблеми зі скачуванням - побий свого антивіруса палкою, стане слухнянішим....

Хоча я користуюсь легкою версією, без стати гравців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядьки дайте силку на нормальний

"Пользомер", ато мій аваст кіпішує майже на кожному сайті

я завжди беру тут, + є файли з різними конфігами і скріншоти до них. :)

так ти не став хвмстат, просто хвм фул чи лайт...

XVM full плавно став XVM stat, тому якщо хочеш щоб і статистика була, просто доставляєш модуль Stat

там будуть проблеми зі скачуванням - побий свого антивіруса палкою, стане слухнянішим....

:_07::smile-zachot:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як у вас там показує, у мене ж стоїть лайт версія + файлик vehiclemarkers + файл конфіга хвм = показує общу стату гравця (кількість боїв, кпд, процент перемог) цього цілком хватає щоб нормально грати. +показує *в кого сток башня, -вроді в кого не топ пушка...

А якщо вже хотіти щоб показувало крім основних параметрів ще й стату на даному танку (кількість боїв + %перемог) то просто замінити файли (battle.swf battleloading.swf PlayersPanel.swf StatisticForm.swf)

П.с. о тепер гугл буде сюди кидати тих хто шукає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив, гарна цяцька, не тільки ккд покажує а й останніх вбитих і кількість віднятих їм хп

всім дякую за допомогу

п.с. аваста переставив і все, щось йому заїло)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як? буде одразу топитись чи зливатись))))))) Знатиме кого об"їхати, а кому мона і в лабЄшнік пробивати лося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як кажуть "одна голова добре а на форумі всеодно спитай", хочу вашої поради)

Стоїть в мене на т44 у заряжаючого берка безконтактна і у командира орлиний глаз, вже докачую тому думаю що ставити далі, хочу 2 берком у заряжаючого поставити радіоперехват. Так вот, якщо зміню типу "спеціальність" з заряжаючого на радіста то чи не скинеться в нього берка укладка?

D.I.M.A постав авг) я сам з аваста пересів через такого роду лаги

FOX, завдяки даній штуці можна отримати більше інфи про суперника а інфа це тільки + завжди)я особисто також з цим патчем вагавсь чи стовити його але відкатавши боїв 200 зрозумів шо "нада Федя, нада"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FOX, саме тому я його вимкнув після 10-15 боїв....

Хоча якось я його ставив ще раз... перевіряв одну штуку і був здивований: без ПА кідає до команд які в 95% зливаються (було навіть 2% на перемогу, але в основному не вище 30% на перемогу), з ПА стабільно від 45% на перемогу і вище.... я чомусь після цього троха перестав грати в ВОТ.

sasha1132 подивись хто буде связистом в Т-54, щоб не скідати потім перк, бо якщо він прокачаний, але, наприклад, заряджаючий вже не "радист", то перк не буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132

Нічого не скинеться .

Май на увазі , що якщо цей екіпаж буде йти на Т-62 , то заряджаючому радіоперехват не присвоюй , бо в Т-62 радистом являється командир і навик діяти не буде на заряджаючому , хоч і не пропаде .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти не думав чому вони показують у результаті після бою які в тебе могли б бути результати якби ти не поскупився і проплатив прем)

А рука так і тянеться купити)))

Щодо рандому то є така штука, коли фармлю на кв5 то 7 з 10 боїв кидає 60%+ а коли без вже як вбр захоче) Бували дні що 3 з 10 тільки шанки около 50% а то все зливи...

Треба вміти і з зливів витагувати користь, союзники лізуть зливається а ти собі потихеньку обїхав і в борта насипаєш чи арту вирізав і Паскучи посмертно)

нутк до того часу думаю вже буде перкі етак 3 як мінімум) Да і ставити там особо немає що, ремонт і все? Маскування на ст як і пожаротушіння неочем, а остальне просто ересь(

да і на т62 з обзором все пучком, це тут 380 + оптика і орилиний глаз з можливим радіоперехватом щось повисять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6188-0-72403300-1353616547_thumb.jppost-6188-0-66524300-1353616574_thumb.jppost-6188-0-90648400-1353616614_thumb.jp

1400 на 9 лвл., щей у Топі.

ІМХО не показник - звичайний бій.

Ти покажи таке на 5-7 лвл. наприклад і щоб зниизу "сетапа" в команді бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, вибачаюсь - не ту кнопку нажав, не хтів підтримувати :), хтів нік вставити. Як на мене - то урон 7К для 9 рівня це дуууже гарний показник, навіть якщо той танк в топі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1400 на 9 лвл., щей у Топі. ІМХО не показник - звичайний бій.

ну якщо в тебе такі бої то звичайні, снімаю шляпу, але я в цьому дууууже сумнівюсь, чи може ти через бій наносиш 7,5К дамагу ?

а на 5-7 левелах такий показник якраз і легше зробити, у мну на Черчілі макимум по досвіду, 2400 з гаком здається.

ги, з описк 0.8.2 - Добавлена медаль «Долина Паттонов» за уничтожение 100 танков M46 Patton или M48A1 Patton III :_07:

ще треба "долина Пантер", "Долина Тигров" т .т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вибачаюсь на дамаг не гланув. Тоді справді бій "зачотний". :_08:

А ще зидвував коеф. срібла без ПА -15к., з ПА - 45к :_09:

Fantom, поки не знімай :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, різниця в чистому заробітку як раз і виходить з різниці в заробітку за бій... 60К + ПА = 90К - різниця 30К , така сама як між 15 та 45 :) - бо ремонт не враховує ПА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...